Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Odwzajemniłam jego pocałunki, rękoma błądziłam po jego torsie i plecach, złapałam go za pośladki i przygryzłam wargę gdy zaczął pieścić moje piersi..
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Prędko pozbyłem się jej staniczka swoimi zwinnymi łapkami.Ustami zjechałem na jej jędrne piersi.Przez chwilę je całowałem pieszcząc przy okazji oczywiście rękoma a potem zacząłem liżąc i ssać jej sutki, które robiły się z każdą chwilę twardsze.Drugą rączką jeździłem po jej udzie w górę i w dół
/zmień kolor na pink xD
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Przymknełam oczy gdy zacżął pieścić moje piersi, rękoma rozpięlam jego spodnie i zsunęłam je z niego, zaczęłam przez bokserki pieścić jego członka.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Kiedy poczułem jej dłoń na moich klejnotach spojrzałem na chwilę na jej twarz z błogim uśmieszkiem na ustach.Po chwili znów wróciłem do pieszczot jej piersi.Rączkę jednak z uda przesunąłem na jej kobiecość i wsunąłem pod materiał majteczek delikatnie zaczynając ją pieścić paluszkami
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Jęknęłam cicho gdy poczułam jego dłoń, po czym ściągnęłam jego bokserki i pieściłam nadal jego członka, czułam jak on coraz bardziej mnie rozgrzewa i jak z każdą sekundą moje ciało domaga się więcej..
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Syknąłem czując jej dłoń na swojej męskości, która stawała się coraz większa i twardsza.Spojrzałem na nią i mocno pocałowałem jej usta.W międzyczasie zsunąłem z niej majteczki po czym schodziłem pocałunkami przez jej szyję..dekolt..piersi...Zatrzymałem się trochę dłużej na jej płaskim brzuszku liżąc języczkiem jej pępek.Po kilku chwilach zszedłem jeszcze niżej i zacząłem pieścić ustami i języczkiem jej szparkę...Dłońmi masowałem jej uda..
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Odwzajemniłam jeg pocałunek i uśmiechnelam się, przygryzłam wargę.. Gdy zaczął mnie pieścić jęknęłam cicho i oddawaąłm dsię temu, cyzm doprowadzał mnei do szaleństwa..
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Uwielbiałem kiedy kobieta jęczała z rozkoszy.Zaprzestałem więc na kilka sekund swojej czynności aby spojrzeć na jej twarz, która wyrażała wszystko.Uśmiechnąłem się do siebie po czym znów zacząłem ją pieścić. Dłońmi przejechałem do góry i mocno ścisnąłem jej piersi..
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Przygryzłam lekko wargę i odchyliłam głowę do tyłu..-Ooo tak..-powiedziałam przeciągle i uśmiechnełam sie sama do siebie.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Przyspieszyłem ruchy języczkiem.Czułem, że jest coraz bardziej mokra dlatego też dla zwiększenia jej przyjemności wsunąłem w nią jeden paluszek a po kilku chwilach i drugi.Zacząłem je intensywnie wsuwać i wysuwać nie przerywając pieszczot języczkiem...
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Doprowadzał mnie swoimi pieszczotami do ogromnej przyjemności, zaczęłam regularnie pojękiwac i złapałam sie mocno poscieli... Gdy juz czułam, że finał jest blisko odepchnełam go trochę od siebie, tak żeby się położył i zaczełam całować jego ciało, ręką pieściłam jego męskość.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

No cóż wcale się nie opierałem kiedy to teraz ona powoli zajmowała się mną.Westchnąłem głośniej kiedy zaczęła pieścić moją i tak już dość pobudzoną męskość.Miałem na nią naprawdę ogromną ochotę jednak postanowiłem sobie, że jeszcze trochę poczekam cierpliwie i zobaczę na co ją stać.Założyłem sobie ręce pod głowę i oddałem się całkowicie z jej ręce.....
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zeszłam niżej pocałunkami, aż natrafiłam na jego męskośc i zaczęłam go pieścić językiem, rękami błądziłam po jego brzuchu i starałam się sprawić,by było mu na prawde dobrze.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Oo tak mała... - wydyszałem kiedy zaczęła mnie pieścić ustami.Wyjąłem jedna rękę spod głowy i wplotłem palce w jej włosy chwytając je nieco mocniej.Byłem coraz bardziej podniecony...
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

czujac jaką daję mu rozkosz nie przestawałam go pieścić i robiłam to jeszcze bardziej intensywnie, ssałam go, lizałam i przygryzałam, co jakiś czas delikatnie..
ODPOWIEDZ

Wróć do „NIGHT CLUB”