Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Bardzo?-zapytałem drżącym z podniecenia głosem i nie czekając na odpowiedź, wbiłem ją na siebie mocno.. Przyciągnąłem jej twarz do mojej i pocałowałem ją.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Zawyłam z rozkoszy gdy poczułam go w sobie... odwzajemniłam jego pocałunek i sama zaczęłam go całować poruszałam się na nim
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Przylgnąłem twarzą przy jej ustach, ale gdy czułem rosnącą rozkosz, oderwałem się od ust i zszedłem pocałunkami na jej szyję a potem znów na piersi. Jedną ręką trzymałem ją za bioderko, a drugą wsunąłem między nasze ciała i pieściłem jej łechtaczkę.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Jęczałam i krzyczałam jak opętana doprowadzał moje zmysły do szaleństwa wbiłam pazurki w jego klatę z podniecenia
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Cieszyło mnie jak na nią działam.. Kontynuowałem swoje działanie, nie przerywając go, a jeszcze bardziej gwałtownie wykonując swoje ruchy ręką by doszła.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Przywarłam do niego całym swoim ciałem i zaczęłam całować jego szyję by zagłuszyć swoje jęki czułam , że nie wiele brakuje mi do spełnienia cały czas poruszałam swoimi biodrami przyspieszając tempo naszego stosunku
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Czułem że jej ekstaza już jest niedaleko dlatego starałem się sprawić by było jej jak najlepiej. Gdy przywarła do mnie całym ciałem bładziłem dłonią po jej tali i biodrze, zjeżdżając na pośladki, drugą wciąż pieściłem jej kobiecość. Chciałem dać jej wszystko..
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-Kocham Cię -wyjęczałam tuż przy jego ustach ...czułam jak moje ciała zalewa cudowna fala przyjemności
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Gdy usłyszałem jej słowa dostałem jakiegoś powera i ściągnąłem ją z siebie i położyłem na łóżko, najpierw całowałem jej usta, a ręką rozchyliłem jej nogi i wbiłem palce w jej szparkę, patrząc jej w oczy powiedziałem -Ja ciebie też..-A potem zacząłem mocno penetrować jej wnętrze palcami.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Uśmiechnęłam sie do niego po jego słowach...gdy zaczął mnie pieścić zawyłam z rozkoszy lekko wyginając się w łuk dłonie mocno zacisnęłam na pościeli...doprowadzał mnie do szaleństwa
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Widząc że jej się podoba nie przestawalem jej pieścić, uniosłem się na łókciu, a pocąłunkami zjechałem na jej dekolt i piersi, całowałem je zachłannie, co jakiś czas przygryzając i ssąc.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Wygięłam się w łuk...palce wplotłam w jego włosy...-jesteś Cudowny!!
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Czułem jak jej się to podoba.. Gdy stwierdziłem, że starczy jej tego dobrego, też chciałem, bo cała sytuacja podniecała mnie jeszcze bardziej, o ile to było jeszcze możliwe, więc uniosłem się lekko nad nią i mocno nabrzmiałym członkiem z impetem w nią wszedłem, poruszałem się w niej bardzo gwałtownie i mocno, mój oddech przyspieszył..
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Siedziałam na balkonie i pisałam smsy z Oliverem popijając sobie drinka
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Przyszedłem do pokoju, zapukałem do drzwi i czekałem aż otworzy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „HOTEL PLAZA”