Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-dzięki nie trzeba było-powiedziałam wstawiłam kwiaty do wazonu...-to gdzie mnie porywasz?
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Usmiechnąlem się..-Chciałem zrobić dla Ciebie cos miłego.. Stąd kwiaty..-powiedziałem z uśmiechem..-A jesteś już gotowa?-zapytałem patrząc na nią, bo w sumie przyjechałem trochę wcześniej..-Bo jeśli nie, to.. Moge popatrzeć jak się przygotowywujesz.. Ewentualnie pomóc Ci trochę ubierać się.. Lub rozbierać..-powiedziałem, podchodząc do niej bliżej i całując delikatnie jej szyję.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-w sumie jestem już gotowa...ale podoba mi się ta Twoja pomoc-wyszeptałam
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Uśmiechnąłem się łobuzersko.. Zacząłem całować namiętnie i zachłannie jej usta..-Stęskniłem się za Tobą...-powiedziałem szeptem do jej ucha, gdy na chwilę przerwałem i pocałowałem namiętnie jej szyję..
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Odwzajemniłam jego pocałunek....-ja za Tobą chyba bardziej -powiedziałam...przymknęłam oczy gdy całował moją szyje
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Niemożliwe..-powiedziałem do niej z uśmiechem i wróciłem do całowania jej ust.. Weszliśmy w głąb pokoju, zbliżając się do łóżka..
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Zaczęłam rozpinać jego kurtkę cały czas odwzajemniałam jego pocałunki...po chwili pozbyłam się jego kurtki rzucając ją gdzieś na podłogę
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Gdy pozbyła się mojej kurtki nadal ją całując, zacząłem ściągać z niej sukienkę.. Oderwałem na chwilę swoje usta od jej i przeciągnałem ją nad jej głową a potem rzuciłem ją gdzies w kąt..-Jesteś piękna..-powiedziałem..
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-to dobrze, nadal mogę zarabiać -powiedziałam ujęłam w dłonie jego twarz i pocałowałam jego usta...-bosko smakujesz -wyszeptałam między pocałunkami...dobrałam się do jego spodni i zaczęłam je rozpinać
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Całowałem ją coraz zachłanniej i z coraz większym pożądaniem, gdy zaczęła rozpinać mi spodnie ja przez stanik pieściłem jej piersi, a potem rozpiąłem go i rzuciłem na kupkę naszych rzeczy...
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Pchnęłam go na łóżko... zwinnym ruchem pozbyłam się całkowicie jego spodni wraz z bokserkami usiadłam na nim i zaczęłam całować jego usta
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Odwzajemniałem jej pocałunki, jedną dłoń wplotłem w jej włosy a druga zawędrowała gdzies na jej pośladki, próbując pozbyć się dolnej częsci bielizny.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Tyłeczkiem ocierałam się o jego męskość ...całowałam coraz łapczywie jego usta czułam jak mój oddech przyspiesza...moje pożądanie z każdą sekundą wzrastało
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Czułem jak staję się coraz bardziej podniecony, dlatego zerwałem w końcu z niej te majteczki i złapałem za jej bioderka, całowałem przy tym łapczywie jej piersi, co chwilę przygryzając i liżąc jej nabrzmiałe sutki. Nie wchodziłem w nia jeszcze, mimo tego że już bardzo chciałem.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-pragnę Cię Oliver-powiedziałam podnieconym głosem jego pieszczoty doprowadzały mnie do szaleństwa dłońmi pieściłam jego ciało
ODPOWIEDZ

Wróć do „HOTEL PLAZA”