Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

No to przyszli sobie na salę i zajęli swoje miejsca..
-mam nadzieję że nedzie fajnie.. Choć jak nie to też sobie znajdę zajęcie.. - zaśmiał się i zjadł trochę popcornu.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-wiesz dawno nie byliśmy w kinie więc mi się wszystko spodoba bo jak by nie było to nowość od jakiegoś czasu w naszym życiu - Powiedzialam
-a co do filmu to wiadomo że horrory w naszych czasach są takie sobie , ale to zawsze jakiś relaks i coś innego niż siedzenie w domu
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

- Czemu nowość? - spojrzał na nią bo nie wiedział co ma na myśli.
-ano wiem.. Więc dobrze ze nikt tutaj z nami nie siedzi.. - powiedział i przejechał dłonią po jej udzie.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-no bo dawno nie byliśmy w kinie więc można powiedzieć , że to jakaś nowość w naszym życiu -powiedziałam
-chyba jesteśmy drugi raz w kinie odkąd jesteśmy razem -zaśmiałam się
-częściej spędzamy czas w innych miejscach-uśmiechnęłam się do chłopaka
-tylko proszę oglądać film-wytknęłam my język kiedy zaczął jeździc ręką po moim udzie
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Zaśmiał się..
-Hmm. No w sumie może to i prawda.. Ja tam nie liczyłem ile razy byliśmy.. Ale no.. Pewnie mieliśmy inne zajęcia.. Imprezki, koncerty.. - uśmiechnął się do niej.
-Ale jak wiesz.. Lubisz kino to możemy chodzić częściej.. - powiedział i zaśmiał się. Zabrał rękę..
-Dobra. Ale jak ci się znudzi to daj znać..
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-jasne , że możemy wychodzić ale kiedy wracasz wolę się Tobą sama cieszyć z dala od innych -powiedziałam i pocałowałam jego usta. Po chwili kiedy przeleciały reklamy skupiłam się na filmie piłam cole i wcinałam karmelowy popcorn
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

- No wiem wiem.. Ja w sumie też.. Ale od czasu do czasu trzeba gdzieś wyjść.. - powiedział no i oglądali sobie film. A potem to już wyszli z kina jak się skończył..
-I jak się podobało?
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-mi się podobał -powiedziałam i dałam mu buziaka
-to gdzie teraz mnie zabierasz Kochanie ?
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

- Pewnie na jakieś jedzenie.. Na co masz ochotę? - zapytał z uśmiechem i spojrzał na swoją girl.. A potem już spacerkiem sobie poszli gdzie tam chciała.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No musili kawałek podejsc do niego do warsztatu po auto.Ale to nie bylo daleko.
Przyjechali wiec dokina z Cillia i od razu weszli an sale bo penwie kupili wczesniej przez neta bilety.Jak chciala jakis popcorn to kupil itp a potem juz sobie siedli na swoich miejcscach czekajac na seans.
-Wies.z.wieku nie bylem w kinie..serio.. - zasmial sie
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

- Serio? To co ty robisz po pracy? Siedzisz w domu tylko? Czy masz jakieś inne rozrywki? - zaśmiała się z niego trochę. Jeśli sobie popcorn jeszcze przed filmem.
-W ogóle to jak ci idzie w tym warsztacie? - zapytała miło i siadła sobie tak bokiem na fotelu, przodem do niego póki co. Uśmiechnęła się.
-Wiesz ze dzisiaj byłam tam po raz pierwszy? - zapytała z rozbawieniem. Byli po to jego auto więc ona wtedy pierwszy raz tam była. - Mój samochód chyba na tym cierpi.. - wyszczerzyla się.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Oj no nie se ale..no to z kumplami na piwko..to z laska gdzies sie wyskoczy..nie trzeba do kina - dodal.
-A w sumie super..myslalem z ebedzie gorzej bo wiesz..w koncu no wartat jest w TH.Ale chya jednak jest miejdla dwoch..moi stali klienci przyszlui za mna..do tego s anowi..wiesz..w SOA bardzije motory..ja same samochody..wiec t ok - usmiechnal sie.-No nieee....czyjli co? Przeglady itp u konkurencji?nie ladnie - pokiwal jej palcem
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

- Cóż.. Z laska to można wszędzie w sumie.. - zaśmiała się. Niekoniecznie do kina.
-Właśnie.. Ja nie wiem.. - zachichotala.
-Zwykle Ty się tym zajmował.. Więc ja nawet nie wiem.. Choć na początku to chyba trzeba w takim serwisie co salon poleca czy tam każe.. - powiedziała i wzruszyła ramionami.
-Z reszta.. Jak chcesz poznać moja ślicznotkę to przyjadę w tygodniu do ciebie.. - powiedziała. Puściła mu oczko. I już reklamy się zaczęły.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-A no tak jak Ty to nie dziwne.Na autach tez sie zna wiec.. - usmiechnał sie kiwając glową.
-Ale no wiesz..jak cos to zapraszam.dam ci znizke - puscil jej oczko.
-jasne..wpadnij..jestes zawsze mile widziana - no to wiec juz siedli ładnie i tam ogladali choc..no jeszcze gadali chwilke o pierdolach a potem sie juz film czzaczal
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Uśmiechnęła się do niego.
-Przyjadę, przyjadę. - powiedziała miło.. - Może mi dasz zajrzeć pod maskę.. Albo mi pokażesz co ja mam sprawdzać tam.. - Dodała. A potem już zaczął się film.. To oglądali jedząc popcorn.
A po filmie to wyszli z sali śmiejąc się i obgadując treść..
ODPOWIEDZ

Wróć do „KINO”