Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Oo tak, było jej dobrze.. Złapała się jedna dłonią oparcia fotela i zacisnęła na nim palce a druga Złapała jego udo..
-Matkooo Adam.. - jęknęła głośniej niż się spodziewała ale zakryła szybko dłonią usta.. Przymknęła oczy i odchyliła głowę w tył.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Chciał żeby doszła . Był na nią totalnie nakręcony. Film leciał w tle ludzie oglądali a on chciał by jego kobieta doszła w takiej scenerii.
- to dopiero początek Kochanie - wyszeptał jej do uszka i nie przestawał jej pieścić
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Doszła u opadła bezsilnie na ten fotel.. Przetarła dłońmi twarz i uśmiechnęła się, przygryzając wargę..
-Ugh... Jesteś niemożliwy.. - zaśmiała się.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

- a ja myślałem że bardzo mozliwy- powiedział oblizał paluszki i puścił jej oczko
- lubię kiedy szczytujesz i to nie w domu- nudna ustami jej szyjkę . Film już leciał ale Adam stracił zainteresowanie
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Jezu, nie wiedziałam, że masz takie upodobania.. -powiedziała śmiejąc się.. Spojrzała na niego i westchnęła kiedy całował jej szyję..
-Mam na Ciebie jeszcze większą ochotę, Adam..-jęknęła, przejechała dłonią po jego kroczu..
-Chcę Cię pieprzyć.. -mruknęła znowu.. Podniecił ją cholernie. Dobrze, że ludzi nie było w ich rzędzie xD
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

- lubię takie rzeczy ale nie zawsze zależy to od chwili kiedy mam na to ochote- powiedział
- więc wskakuj na mnie - powiedział i wyciągnął ze spodni swojego sztywnego kutasa
- on na ciebie czeka -, puścił jej oczko
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Zachichotała na jego słowa a potem już się rozebrała bardziej i znalazła się na nim..
-Jak nas złapią to nas nigdy już tu nie wpuszcza.. - powiedziała z rozbawieniem.. Ale już nabila się na niego i zaczęła poruszać delikatnie.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

- nie martw się kochanie tym tylko korzystaj- powiedział i delikatnie odchylił głowę do tyłu kiedy usiadła na nim i nabiła się na jego kutasa.
- o tak Kochanie- wyszeptał i poddał się chwili . Film był głośny więc nie było ich słychać
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Nie przejmuję się.. -powiedziała i zachichotała cichutko, a potem już się na nim poruszała intensywnie i dość szybko bo jednak miała z tyłu głowy takie, że może ich ktoś nakryć, a tego bardzo by nie chciała xD
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

A on poddał się chwili było mu cholernie dobrze. Nakręciła go ona i to miejsce. Nie wiele brakowało mu żeby zalać jej cipkę swoim nasieniem
- o tak Skarbie- wyszeptał jej do uszka
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Poruszała się na nim j w końcu doszła, zaciskając się mocno na jego sprzęcie.. Jęknęła w jego usta..
-Ooo ja pierdole.. Idealnie... - wydyszała.. Spojrzała w jego oczy.. Liznęła jego usta i zeszła z niego.. Klęknęła pomiędzy jego udami i obciągała mu, aż strzelił w jej ustach.. Uśmiechnęła się i przełknęła wszystko.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

- o kurwa- powiedział kiedy doszedł w jej ustach. Było mu zajebiście poprawił się w tym fotelu napił się coli i wcinał popcorn
- widzę że sie spodobało - puścił jej oczko
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Zachichotała i podniosła się na fotel..
-Zajebiscie było.. - wyszczerzyła się i też się napiła coli by przepłukać usta..
A potem już oglądali film do końca choć nie wiedzieli o co w nim chodzi xD
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Kiedy film się skończył wstali z fotelu.
- to co teraz do domu czy jeszcze gdzieś idziemy?- spytał i ruszyli do wyjścia z kina. Poszli tam gdzie Babi chciała
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

- W sumie to można isc gdzieś jeszcze coś zjeść na szybko.. Albo coś na słodko.. - uśmiechnęła się do niego.. No i poszli sobie coś przekąsić.. A potem już pojechali do domu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „KINO”