Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Odwzajemniłam jego pocałunek i spojrzałam w jego oczka
-tak , dobrze wybrałeś -puściłam mu oczko wstałam z fotela i zaczęłam się poprawiać
-to gdzie na tego drinka idziemy?-spytałam kiedy wychodziliśmy wyrzuciliśmy do kosza puste pudełka po coli i popcornie czy też nachosach.
Wyszliśmy z kina. Pisz gdzie chcesz
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zaśmiałam się, podeszliśmy do sklepiku pewnie kupić jeszcze jakiś popcorn,
czy coś takiego, a potem już od razu na salę..
-Egoistka mi zawsze wychodzi..-powiedziałam z rozbawieniem i podjadłam trochę popcornu, a potem już weszliśmy na salę kinową, zajęliśmy swoje miejsca.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Weszli do sali i siedli na swoich miejscach
- czasem musisz przyznac mi racje i to czasem jest teraz. Zero egoizmu tu nie bylo - usmiechnsl die i zjadl kilka ziarnek popvornu a jednym w nia rzucil
- uwazaj sobie teraz... po cie zagafnia czarna czesc mocy
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Szczerze? To nic nie muszę..-powiedziałam do niego z rozbawieniem i złapałam jego dłoń jak już sobie siedliśmy na tych fotelach..
Zaśmiałam się i puściłam mu oczko.. -Okej..-powiedziałam, a po chwili już zaczęły się reklamy a kino się zaczęło wypełniać.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Ho ho ho, czyżby ktoś robił nam kolejną randke?? zasmiał sie jak tak go wziała za reke. No ale w sumie to jak miała wpaśc na świeta i jechali razem w góry to nie zabrał ręki. Ogólnie traktował takie gadanie o randkach w formie zartów
- no to lecimy w kosmos... ale nas wycieczki teraz czekaja
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Spojrzałam na niego z rozbawieniem..
-A co? Nie podoba się coś?-zapytałam, no bo w końcu wyjeżdżamy razem na sylwestra,
potem wpada do mnie spać, więc.. trochę ewoluowaliśmy.. xD
-Lecimy..-powiedziałam i pokiwałam głową, spojrzałam na niego z uśmiechem jeszcze a potem się już zaczął film, więc oglądalismy sobie grzecznie, co nieco sobie tam komentując między sobą..
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- a ktos mówił, ze mu sie nie podoba?? - spytal z usmiechem a potem ogladali film. Czasem sie nawet, w jakiejs mniej waznej scenie, przelizali. W koncu kino to dosyc intymne miejsce... kto ich tam wie, moze kiedys sie w kinie bzykna nawet bo czemu by nie
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Chyba nikt..-powiedziałam i pomachałam brwiami, a potem już oglądaliśmy sobie film.
I po jakiś dwóch godzinach, czy tam prawie trzech wyszliśmy z kina, bo film się skończył..
-I jak się podobało?-zapytałam i spojrzałam na niego uważnie, skierowaliśmy się do wyjścia z kina..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Usiedli na swoich miejscach i sie porozkladali z tmyi napjami i popcornami.-Ja w sumie tez alle wies.z.na jakis melodramat bym nie poszedl - zasmial sie.No ale wybrlai horror.
-NIemniej..moze edzie coc troche strasznie..jestes bojaźliwa Reyna? - zapytał
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-ani trochę uwielbiam horrory jeszcze żaden mnie nie przestraszył -powiedziałam i spojrzałam na niego
-ale może dzisiaj się coś zmieni -zaśmiałam się
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Oj skzoda...bo moze byś sie ze strachu przytulila - puscil jej ockzo smiejac sie lekko a potem zaczeły sie reklamy i zwiastuny wiec cos tam zerkali czy komentowali ktory film sie zapowiada spoko
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

- a co brakuje Ci przytulania ?-spytałam i zaśmiałam się
-może dostaniesz coś więcej niż przytulanie -powiedziałam i puściłam mu oczka
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-A żebys wiedziala, że troche brkauje - odparl.No co..po rozwiodzie nie lecial do razu do jakiejs aski y zaliczyc.jednak Kate cos dla niego znacyzla.Dopiero teraz zaczynal znow chodzi na "randki" xD
-Ale noo...brmzi obiecujaco - i sie zaczal film
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

- to w sumie dobrze -powiedziałam wesoło w sumie sama dawno z nikim nie byłam bo byłam zajęta biznesem
-wszystko może się wydarzyć -napiłam się 7up i zaczęłam patrzeć na film
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No to pozyjemy..zobacyzmy - no i oladali.Czasem cos tam szeptem komentujac i zajadajac popcorn i ijac napoje.W polowie fifilmu gdzies Ian ja pewnie objął a co!
-Wies.z.boje sie - zazartowal jak pewnie na niego zerknela jak ja obiął.
ODPOWIEDZ

Wróć do „KINO”