Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Obrazek
Awatar użytkownika
26 lat
185 cm
DANCE ACADEMY
Nauczyciel/tancerz
żonaty
Cilia Grey
NY

Post

Weszlismy do sali po drodze do sali kupiliśmy napoj i popcorn...-w 3D może być ciekawy ten film-powiedziałem
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-uwielbiam filmy 3D - powiedziałam siadając wygodnie w fotelu.Zjadłam trochę popcornu.Po niedługiej chwili zgasły światła i zaczęły się reklamy.
Awatar użytkownika
26 lat
185 cm
DANCE ACADEMY
Nauczyciel/tancerz
żonaty
Cilia Grey
NY

Post

-ja też mam nadzieje że nie uciekniesz z sali-powiedziałem śmiejąc się
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No wiesz co? Jeśli ktoś tu będzie ociekać to na pewno nie ja -odparłam i rzuciłam w niego kilka popcornów.
Awatar użytkownika
26 lat
185 cm
DANCE ACADEMY
Nauczyciel/tancerz
żonaty
Cilia Grey
NY

Post

-ej a to za co?-spytałem i złapałem ją za ręce by mnie więcej nie rzucała popcornem
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-A tak dla zabawy.Dzieki temu masz dodatkowe efekty, kochanie - zachichotałam.-A tak w ogóle to jesteś za głośno.Zaraz nas stad wyrzucą - dodałam szeptem.Właśnie zaczynał się film.
Awatar użytkownika
26 lat
185 cm
DANCE ACADEMY
Nauczyciel/tancerz
żonaty
Cilia Grey
NY

Post

Puściłem ją i usiadłem wygodnie w fotelu...-bo jesteś bardzo głośna Ślicznotko-powiedziałem założyłem okulary 3D
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Ja, głośno?Ciekawe...A tak w ogóle to nie krzycz za głośno jak się przestraszysz - szepnęłam i tez założyłam okulary.-A! jak coś to potrzymam cię za rękę - dodałam z uśmieszkiem na twarzy.
Awatar użytkownika
26 lat
185 cm
DANCE ACADEMY
Nauczyciel/tancerz
żonaty
Cilia Grey
NY

Post

-wiem TY mnie przytulisz-powiedziałem ciszej by nikomu nie przeszkadzać
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Jasne.Choć żebym cie przytuliła nie koniecznie musisz się bać - odszepnęłam i skupiłam się na filmie.
Awatar użytkownika
26 lat
185 cm
DANCE ACADEMY
Nauczyciel/tancerz
żonaty
Cilia Grey
NY

Post

Nic nie odpowiedziałem tylko oglądałem uważnie film co jakiś czas podjadając popcorn xD
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Też oglądałam film aż w pewnym momencie gdy z ekranu "wyskoczyła" odcięta, zakrwawiona ręka podskoczyłam lekko wystraszona rozsypując nieco popcornu.Nie to żeby to było straszne ale mnie całkowicie zaskoczyło.Zaczęłam się cicho sama z siebie śmiać strzepując popcorn na podłogę.:P
Awatar użytkownika
26 lat
185 cm
DANCE ACADEMY
Nauczyciel/tancerz
żonaty
Cilia Grey
NY

Post

Spojrzałem na nią...-oj widzę że sie jednak boisz-powiedziałem i objąłem ją ramieniem
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Oj, tam od razu boję się.Nie boję się tylko mnie to zaskoczyło - powiedziałam jednak wcale nie wzięłam z siebie jego ramienia.przysunęłam sie bliżej niego i oparłam głowę na jego ramieniu.Tak dla wygody.
ODPOWIEDZ

Wróć do „KINO”