Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Obrazek


≡≡≡


Wakacje nad Sir Lanką !!!
Obrazek

Ciepłe opalające słońce, rozległe plaże i rafy koralowe. Czego chcieć więcej by oderwać się od codzienności i spraw przyziemnych... Kąpiele, nurkowanie a przede wszystkim piękne widoki za oknami pięciogwiazdkowego hotelu.



Obrazek
Tak wygląda hotel w którym będziemy mieszkali.

≡≡≡


Jerry McKey wydał nową książkę !


Jak widać, nasz miejscowy pisarz, Jerry napisał kolejną, ale pierwszą książkę w Tree Hill. I to w dodatku o naszym mieście ! Jej tytuł brzmi "Nieznany w Tree Hill" i opowiada o chłopcu, który znikąd przybył do naszego miasta, rodem z Teksasu. W mieście tym spotyka wielu ludzi i przeżywa wiele przygód. Najbardziej ukazane są tam trzy kobiety, które są podobieństwem kobiet z miasta. Jimmim, bo tak ma na imię główny bohater, opiekuje się Gisele, wychowawczyni w domu dziecka, do którego trafia chłopak. Kobieta nie lubi chłopca i wyżywa się na nim - tu można porównać ją właśnie do byłej żony autora. W sierocińcu spotyka swoją przyjaciółkę - Charlotte (tu możemy porównać ją do Chloe Kent, która, tak jak autor książki, przeżyła utratę pamięci), która tak, jak bohater, pojawiła się w mieście znikąd i nie znała swoich korzeni. Następnie chłopak przeżywa bójkę z tutejszym gangiem (tu o dziwo są opisani lekarze z naszego szpitala. Myśleliśmy, że to anioły, które nas leczą, a to po prostu rosyjski gang !). W trakcie napadu poznaje Candice - córkę doktor Cameron i doktora Wilsona, który był zresztą przywódcą gangu. Candice możemy utożsamić z Candy, kobietą, dzięki której pisarz zaczął od nowa pisać (ciekawe, jakie pani psycholog ma metody leczenia ;) ). Dziewczyna nie może dłużej znieść życia w gangu i napadania i zabijania ludzi wraz z rodziną, więc postanawia uciec i zabrać ze sobą swojego przyjaciela - Jimmiego. Powieść kończy się zawieszeniem broni i odnalezieniem zaginionych dzieci.
Polecam przeczytać ją każdemu mieszkańcowi naszego miasta :]


art.Sary Ford

≡≡≡

Nowa płyta Enrique Iglesiasa.

Obrazek

Reporter: Na Twoim albumie znajdują się piosenki w obu językach- hiszpańskim i angielskim. Jak odbył się proces ich nagrywania?
Enrique: Był dobry- mimo to, że trochę denerwujący. To jest typ albumu, który chciałem nagrać kilka lat temu, ale chyba nie byłby to odpowiedni czas. Wykonanie dwujęzycznego albumu pomogło mi artystycznie, ponieważ kiedy nudziło mnie pisanie w języku angielskim mogłem zacząć pisać w języku hiszpańskim. Jest fajnie, gdy ma się wybór. "Euphoria" jest najbardziej elenktycznym albumem w mojej karierze jak do tych czas.
Reporter: Jersey Shore Cast wystąpili w teledysku do twojej piosenki "I Like It". Byłeś grzeczny?
Enrique: [Śmieje się] Nie imprezowałem z żadnym z nich. W show można zobaczyć wiele dramatu, walki i szaleństwa. Uważamy, że tak jest w rzeczywistości, ale dzieci były bardzo grzeczne i łatwo się z nimi pracowało. Teraz jestem ich fanem. Nie wydaje mi się, że sława już do niech dotarła, dlatego są świeży i dobrze się ich ogląda.
Reporter: Czy Snooki cię podrywała ?
Enrique: Nie, ona nie podrywała mnie, ja podrywałem ją.
Reporter: Jak radzisz sobie z tym, że kobiety cały czas się na ciebie rzucają?
Enrique: Po pierwsze ja nie sprawiam tego, że im serce zaczyna pulsować. Gdybyś zobaczył mnie w liceum, nie zapytał byś o to. Kiedy posiadasz przebój, jesteś sławny przez minute wtedy sprawisz to, że serce zaczyna pulsować. Wiem, że mi nie wierzysz, ale szczerze mówiąc ja nie sądzę, że jak śpiewam to kobietą biją serca.
Reporter: Nie jesteś jeszcze zaręczony?
Enrique: Nie!
Reporter: Długo pracowałeś nad tekstami do nowej płyty??
Enrique: Pisanie zależy od tego czy mam wenę czy nie jeśli mam potrafię w ciągu paru dni napisać z 3 lub 4 piosenki.
Reporter: Gdzie kończysz trasę??
Enrique: Trasę mam nadzieje zakończyć w Tree Hill, a później pojadę na długie wakacje ^^
Reporter: Dziękuje za udzielenie wywiadu i życzę powodzenia w dalszej trasie promocyjnej nową płytę.
Enrique:Dzięki i trzymajcie się do zobaczenia w Tree Hill

art.Clark Kent

≡≡≡


Drinki, które warto spróbować

Obrazek
Frozen Coconut

Obrazek
Blue Ocean

Obrazek
Blue Hawaiian

Obrazek
Szarlotka

Obrazek
Bellini
lat
cm

Post

Te drinki wyglądają cudownie... szkoda, że nie będę mogła ich pić, póki karmię piersią :P
A gazeta świetna, gratuluję autorom ;)
mów mi:
Awatar użytkownika
29 lat
169 cm
Cały świat
Modelka, ex striptizerka
rozwódka
Londyn

Post

Mi też się podoba gazeta :) Chyba jeszcze nie widziałam na żadnym forum by była gazeta oprócz plotkary czy paparazzi ale tego się nie da nazwać gazetą :)
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

W końcu jest gazeta super :)
♥♥♥Christina Aguilera♥♥♥28 lata♥♥♥piosenkarka♥♥♥
Znaki szczególnekliknij
Ich znamEnrique, Milo, Clark, Chloe, Lois, Eric`a, Andreas`a, Wade`a,Sean`a, Lilly, Brooke
Na imprezie urodzinowej
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Świetna i prawdziwa gazeta !
Jesteście świetni !
Znam : brata Jamesa, Aubrey, Erin Silver, Adama, Kristen Mars, Andie, Lilly, Megan, Sarę, Naomi Clark, Summer Roberts, Lexi, Katherine, Chloe
halloween
ObrazekObrazekObrazekObrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

O myslalem ze to nie ruszy, a tu pelne zaskoczenie :shock:
Byle do przodu
Tony Craven | 25 | pilot Dueling GuitarsObrazekObrazek Dzisiaj| Tel
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Byle do przodu i byle z numeru na numer pojawiało się wiecej informacji i ciekawostek
Awatar użytkownika
26 lat
185 cm
DANCE ACADEMY
Nauczyciel/tancerz
żonaty
Cilia Grey
NY

Post

Ciekawe co będzie w następnym numerze :P
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Przyznam, że interesująco wygląda a zawartość również ciekawa. :)
Brawa dla Sary Ford-świetny artykuł. <3
A ja miałam coś zrobić, ale to w następnym numerze może bo jestem troszeczkę rozkojarzona ostatnio :P
Brawa dla redakcji ;)

ObrazekNatalia Boa Vista Obrazek 24 lata Obrazek
ZNAM:Owena Vierii, Nikki Procter, Andreasa Stampera, Christinę Aguilerę, Wade`a Robsona, Lilly Stamper, Lirio Vellarde, Adriannę Duncan, Remy Hadley, Enrique Iglesiasa, Kimberly Carter, Ryana Wolfe`a,Andie Rodriguez, Liama Court`a, Tyler`a Gage, Deana Winchestera,Summer Roberts, Chloe Kent, Clarka Kent`a, Mila Ventimiglia, Anthoniego Craven`a...
Moja Lilly Rose Obrazek
Obrazek
N:Hej!Wait up.Bracelet.I found it under my couch.I thought you might want it back.
E:Thanks.
N:Welcome.
E:I had a great time last night.
N:Me too.Next time we'll actually have to watch the movie.
E:Yeah.

Dziś
mów mi:
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Pierwszy numer bez Lois Lane oj wy niedobrzy :P
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

dziękuję bardzo za pochwałę mojego artykułu :oops:
Sara Ford - dziennikarka, lat 30
halloween
Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
29 lat
164 cm
Karen`s Cafe
menager w KC
singielka
a po co xD
Miami

Post

Fajna gazetka czekam na następny numer :)
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Sara, nie ma za co. ;)
Jeśli coś jest fajne, wypada to pochwalić. :)

ObrazekNatalia Boa Vista Obrazek 24 lata Obrazek
ZNAM:Owena Vierii, Nikki Procter, Andreasa Stampera, Christinę Aguilerę, Wade`a Robsona, Lilly Stamper, Lirio Vellarde, Adriannę Duncan, Remy Hadley, Enrique Iglesiasa, Kimberly Carter, Ryana Wolfe`a,Andie Rodriguez, Liama Court`a, Tyler`a Gage, Deana Winchestera,Summer Roberts, Chloe Kent, Clarka Kent`a, Mila Ventimiglia, Anthoniego Craven`a...
Moja Lilly Rose Obrazek
Obrazek
N:Hej!Wait up.Bracelet.I found it under my couch.I thought you might want it back.
E:Thanks.
N:Welcome.
E:I had a great time last night.
N:Me too.Next time we'll actually have to watch the movie.
E:Yeah.

Dziś
mów mi:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tree Hill News”