ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

***
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Dojechałem limuzyną pod hotel wszedłem do środka podszedłem do recepcjonistki odebrałem klucz od swojego apartamentu podziękowałem poszedłem do windy wsiadłem do niej i pojechałem na piętro gdzie znajdował sie mój apartament wszedłem do niego rzuciłem walizkę gdzieś przy wejściu wyszedłem na balkon zadzwoniłem do chłopaków z zespołu że już jestem na Kubie dogadałem się z nimi co do jutrzejszego koncertu gdy się rozłączyłem wszedłem do pokoju podszedłem do barku zrobiłem sobie drinka i znowu wyszedłem na balkon usiadłem sobie na leżaku i piłem drinka zastanawiając się co tam słychać w Tree Hill
Enrique Iglesias••27 lata••Piosenkarz
Obrazek
Znam: X-tina, Lois, Lynn, Mila, Clarka, Peyton, Lilly, Nikol, Lynn, Gavina, Kim, Meredith, Wade`a, Owen`a
Pies:Airon
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Dopiłem drinka wszedłem do apartamentu poszedłem do łazienki wziąłem szybki prysznic wróciłem do sypialni i położyłem się spać
Enrique Iglesias••27 lata••Piosenkarz
Obrazek
Znam: X-tina, Lois, Lynn, Mila, Clarka, Peyton, Lilly, Nikol, Lynn, Gavina, Kim, Meredith, Wade`a, Owen`a
Pies:Airon
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Obudziłem się rano zamówiłem śniadanie do pokoju zjadłem ubrałem się wyszedłem z apartamentu wyszedłem z hotelu wsiadłem do limuzyny i pojechałem do klubu gdzie miał odbyć się koncert
Enrique Iglesias••27 lata••Piosenkarz
Obrazek
Znam: X-tina, Lois, Lynn, Mila, Clarka, Peyton, Lilly, Nikol, Lynn, Gavina, Kim, Meredith, Wade`a, Owen`a
Pies:Airon
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Wróciłem do hotelu wszedłem do swojego apartamentu wziąłem szybki prysznic i położyłem się spac
Enrique Iglesias••27 lata••Piosenkarz
Obrazek
Znam: X-tina, Lois, Lynn, Mila, Clarka, Peyton, Lilly, Nikol, Lynn, Gavina, Kim, Meredith, Wade`a, Owen`a
Pies:Airon
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Obudziłem się rano wstałem z łóżka zamówiłem śniadanie do pokoju usiadłem na tarasie i jadłem śniadanie
Enrique Iglesias••27 lata••Piosenkarz
Obrazek
Znam: X-tina, Lois, Lynn, Mila, Clarka, Peyton, Lilly, Nikol, Lynn, Gavina, Kim, Meredith, Wade`a, Owen`a
Pies:Airon
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Dojechałam do hotelu i akurat trafiłam jak obsługa mówiła o dostarczeniu śniadania do pokoju Enrique, więc udałam sie tam. Zapukałam do pokoju gdy już zdążono mu je dostarczyć...
Lauren Gottlieb - tancerka
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

-prosze!!-zawołałem z tarasu nie chciało mi się wstawać xD
Enrique Iglesias••27 lata••Piosenkarz
Obrazek
Znam: X-tina, Lois, Lynn, Mila, Clarka, Peyton, Lilly, Nikol, Lynn, Gavina, Kim, Meredith, Wade`a, Owen`a
Pies:Airon
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

A ponieważ drzwi otwierało sie kartą, której nie miałam to zapukałam głośniej xD
Lauren Gottlieb - tancerka
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Zabije ją zabije ^^
Wstałem i otworzyłem drzwi...-kiedyś Cię zabije-powiedziałem z uśmiechem na ustach
Enrique Iglesias••27 lata••Piosenkarz
Obrazek
Znam: X-tina, Lois, Lynn, Mila, Clarka, Peyton, Lilly, Nikol, Lynn, Gavina, Kim, Meredith, Wade`a, Owen`a
Pies:Airon
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Ja posłałam mu szyderczy uśmiech - następnym razem wybierz hotel bez kart magnetycznych to sobie łaskawie sama otworze... oczywiście nie obiecuję, że wniosę też sama bagaże, ale to zawsze coś - powiedziałam i podałam mu swoją wielką torbę
Lauren Gottlieb - tancerka
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

-a to Ci po co??-spytałem i wniosłem jej torbę do apartamentu...-gdzie Ty się tak spakowałaś??
Enrique Iglesias••27 lata••Piosenkarz
Obrazek
Znam: X-tina, Lois, Lynn, Mila, Clarka, Peyton, Lilly, Nikol, Lynn, Gavina, Kim, Meredith, Wade`a, Owen`a
Pies:Airon
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Chyba nie myslisz, że bede codziennie chodziła w tych samych ubraniach?? W zasadzie to dobrze, że o tym mówisz, muszę sie przebrać
Lauren Gottlieb - tancerka
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

-za jakieś 3 dni wracamy do Tree Hill-powiedziałem i poszedłem na taras kończyć śniadanie
Enrique Iglesias••27 lata••Piosenkarz
Obrazek
Znam: X-tina, Lois, Lynn, Mila, Clarka, Peyton, Lilly, Nikol, Lynn, Gavina, Kim, Meredith, Wade`a, Owen`a
Pies:Airon
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Wyszłam za nim na taras by sprawdzic pogode bo z taksówki jej nie widziałam :P
Lauren Gottlieb - tancerka
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
mów mi:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kuba”