ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- A musi byc z okazja lub podtekstem?? - spytałem ją i dałem buziaka na dzien dobry i usiadłem obok biorąc sobie kawke - jest w podzięce za to, że jestes i że mnie kochasz i za to, że czasem mnie znosisz gdy jestem nie w sosie lub gdy mam swoje dziwne widzimisie
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Odwzajemniłam pocałunek i wzięłam sobie kawę z tacy i napiłam się.
-bardzo jest to miłe...dziękuje Kochanie-powiedziałam i uśmiechnęłam się do niego. Odstawiłam kubek z kawą i zajęłam się jedzeniem.
-Kochanie ja bym nie miała nic przeciwko , gdybyś tak codziennie przynosił mi śniadanie do łóżka-powiedziałam i zaśmiałam się.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Wiesz Kochana ja tez nie miałbym nic przeciwko temu gdybyś czasem tez to zrobiła, zwykle jednak musze się fatygowac do kuchni bo tam na mnie czekasz... Zamiast dać mi buziaka i postawić pyszne śniadanko na łozeczku i obudzić mnie takim miłym gestem - popatrzyłem na nia i tez zająłem się jedzeniem. Co jak co owszem chyba nigdy nie przyniosła mi śniadania do łozka, a byłoby to milusie
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Przynosiła mu śniadanie do łóżka , ale to było na poczatku ich związku xD Poza tym to facet powinien to robić a nie kobieta o!
-bo nigdy nie udaj mi się zdążyć z tym śniadanie , poza tym nie zapominaj , że mamy synka -powiedziałam i uśmiechnęłam się do niego.
-mogłeś poczekać z prysznicem -puściłam mu oczko i napiłam się kawy.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

A tam facet :P Jak kobieta kocha to jest kochana - a czy ja zapominam o naszym synku, nigdy - puściłem jej oczko - wiesz gdy Ty będziesz brała prysznic ja zapakuje nas do samochodu co byśmy szybciej do TH wracali i szykowali się na imprezowanie w weekend, przecież wazne sa zakupy jesli chcesz dużą imprezkę
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-myślałam , że oboje chcemy tej imprezy-powiedziałam do Clarka....-fajnie , że spędziliśmy tu parę dni -powiedziałam do Clarka , lubiłam Metropolis i z chęcią tu wracałam. Powiedzmy , że też byłam na cmentarzu u rodziców no i byłam zobaczyć co z moim domem.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Bo chcemy Kochanie. Chętnie spotkam się ze znajomymi napiję piwka i zjem coś pysznego - ale przygotowań zatem będzie sporo, więc zakupy trzeba zrobić porządne, potem może sie zając marynowaniem mięska i szykowanie wszystkiego na szaszłyki i inne pyszne grillowe rarytasy
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-ja też już nie mogę się doczekać tego grilla , oby tylko ludzie przyszli -powiedziałam do Clarka i napiłam się kawy. Byłam już prawie pełna śniadanko było przepyszne.
-mam nadzieje , że masz trochę wolnego od pracy , bo chce Cie trochę wykorzystać kiedy synka nie będzie w domu-powiedziałam i wyszczerzyłam się do niego.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- To zalezy o jakie wykorzystywanie chodzi, jesli sypialniane i łozkowe to jestem wolny jak ptak, jesli papierowa robota to niestety ale mam mnóstwo pracy w wytwórni i nie wiem czy zdołam sie wyrobic by sie tym zając - zażartowałem i puściłem jej oczko - grill bedzie udany, są ludzie, którzy przyjdą napewno więc spokojnie damy rade... - pocałowałem ja a potem popijając kawkę - myslałaś by kogo zaprosic??
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-myślałam , żeby zaprosić wszystkich naszych znajomych , mamy spory ogród , poza tym dawno nie organizowaliśmy grilla -powiedziałam i spojrzałam na niego.
-a co do wykorzystywania to nie zdradzę Ci jakie to będzie wykorzystywanie dowiesz się w swoim czasie Kochanie-powiedziałam i zaśmiałam się.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Ah te Twoje tajemnice - zasmiałem się i wypiłem kawę - zmykaj pod prysznic i zmykajmy stąd... Czas zając się zapraszaniem ludzi... Podczas drogi będziesz słała zbiorowego smsa - zaśmiałem się i popatrzyłem na nia - lec do łazienki bo chetnie popatrzę nim zaczne nas zbierać na Twój seksi tyłeczek jak nim dla mnie kręcisz idąc
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-zboczeniec-powiedziałam i pocałowałam jego usteczka. Wstałam z łóżka wzięłam ubranie i poszłam do łazienki. Położyłam rzeczy na szafce i weszłam pod prysznic odkręciłam wodę i zaczęłam się myć umyłam też włosy, kiedy byłam już czyściutka wyszłam spod prysznica. Wytarałam się ręcznikiem i ubrałam się , umyłam zęby rozczesałam włosy , pomalowałam się i wyszłam z łazienki.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Ja w tym czasie nas popakowałem zapakowałem bagaże do bagażnika, zrobiłem nam nawet kawke do termosu i kanapki na droge, oprócz tego troche owoców oraz takie do przegryzienia pomidorki i ogóreczki kiszone bądź koncerwowe kto co woli i bylismy gotowi... tylko czekałem na moją Piękność
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Wyszłam z domu kiedy byłam już gotowa. Zamknęłam drzwi na klucz u wsiadłam do samochodu...-już jestem Mężu-powiedziałam i pocałowałam jego usteczka....-jesteś gotowy , do dalekiej drogi?-spytałam i spojrzałam w jego oczka.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Jestem gotowy - powiedziałem odwzajemniłem pocałunek i ruszylismy w drogę hen hen do Tree Hill
ODPOWIEDZ

Wróć do „Metropolis”