Awatar użytkownika
26 lat
185 cm
DANCE ACADEMY
Nauczyciel/tancerz
żonaty
Cilia Grey
NY

Post

-nie muszę iść do psychologa Kochanie jestem tego pewny -powiedział i spojrzał na nią
-no chyba, że Ty nie chcesz to uszanuje Twoją decyzję -powiedział i spojrzał uważnie na Cilię
Awatar użytkownika
30 lat
157 cm
it corp
finansistka
w związku
Tyler Gage
Detroit

Post

-Chcę, chce.. o to się nie martw . Po prostu pomyślałam że dobrze nam zrobi jak przedyskutujemy to jeszcze z kimś kto wcześniej ci pomógł...- powiedziała do niego..
-Ale skoro uważasz że tego nie potrzebujesz to dobrze.. jeden krok za nami..
-Pojde do ginekologa usunąć spirale...- powiedziała do niego i cmoknęła jego usta.
Awatar użytkownika
26 lat
185 cm
DANCE ACADEMY
Nauczyciel/tancerz
żonaty
Cilia Grey
NY

Post

Odwzajemnił jej pocałunek
-jestem tego pewny gdyby tak nie było nie rozmawiałbym o tym z Tobą Kochanie -powiedział i posadził ją sobie na kolanach. Zaczął się z nią całować bardzo namiętnie rękoma błądził po jej ciałku.
Awatar użytkownika
30 lat
157 cm
it corp
finansistka
w związku
Tyler Gage
Detroit

Post

Uśmiechnęła się do niego..
-Rozumiem...- powiedziała wesoło I siadła sobie na jego kolankach wygodnie.. uśmiechnęła się szerzej..
-Praca nad dzieckiem będzie cudowna z Tobą...- powiedziała I pocałowała go czule.
Awatar użytkownika
26 lat
185 cm
DANCE ACADEMY
Nauczyciel/tancerz
żonaty
Cilia Grey
NY

Post

-będziesz idealną mamą Cilia -powiedział i pocałował jej usta
-a pracę możemy zacząć od zaraz -powiedział i spojrzał w jej oczy blądził rękoma po jej seksownym ciele
Awatar użytkownika
30 lat
157 cm
it corp
finansistka
w związku
Tyler Gage
Detroit

Post

-Mam nadzieję kochanie...- uśmiechnęła się do swojego Greya..
-Tutaj? - Zachichotała i pocałowała go czule jeszcze raz. Rozejrzała się dookoła. Nikogo nie było.. sięgnęła do swojej sukienki i zsunęła ramiączka z ramion, odsłoniła swoje piersi, sutki juz na sama mysl miala nabrzmiałe. spojrzała na niego i ściągnęła jego koszulkę..
Awatar użytkownika
26 lat
185 cm
DANCE ACADEMY
Nauczyciel/tancerz
żonaty
Cilia Grey
NY

Post

-a czemu nie -powiedział i spojrzał na nią z uśmiechem po chwili nie miał już na sobie koszulki. Dobrał się do jej piersi zaczął ssać jej sutki. Oj tak właśnie tego mu było trzeba miał ochotę na swoją seksowną żoneczkę.
Awatar użytkownika
30 lat
157 cm
it corp
finansistka
w związku
Tyler Gage
Detroit

Post

Uśmiechnęła się słodko do niego i westchnęła jak dobrał się do jej piersi. Uwielbiała jak to robił, miał sprawny język, idealny do tego..
-Ahhh, Ty...- Mruknęła zadowolona, wplotla mu palce we włosy.
Awatar użytkownika
26 lat
185 cm
DANCE ACADEMY
Nauczyciel/tancerz
żonaty
Cilia Grey
NY

Post

On nie odrywał się od jej boskich piersi pieścił je na zmianę. Ssał i podgryzał jej sutki, które idealnie sterczały. Był coraz bardziej nakręcony na swoją żonkę. Pieścił ją najlepiej jak potrafił
Awatar użytkownika
30 lat
157 cm
it corp
finansistka
w związku
Tyler Gage
Detroit

Post

Było jej cudownie.. Jęknęła głośno ponownie i spojrzała w jego oczy, przyciągnęła go do siebie, by go pocałować i położyła się na kocyku, wsunal się nad nią..
Zjechała dłońmi na jego tylek, po czym rozpiela jego spodnie, zsunęła je z niego, razem z bokserkami. Uśmiechnęła się.
Awatar użytkownika
26 lat
185 cm
DANCE ACADEMY
Nauczyciel/tancerz
żonaty
Cilia Grey
NY

Post

A on zsunął z niej majteczki i nie odrywał się od jej ust. Całowali się dłuższą chwilę bardzo namiętnie. Po chwili zaczął się w nią wsuwać, był nakręcony na swoją żonkę do tego to miejsce jeszcze bardziej go kręciło.
Awatar użytkownika
30 lat
157 cm
it corp
finansistka
w związku
Tyler Gage
Detroit

Post

-Ahhh, Ty...- Mruknęła nakręcona, trochę ja to miejsce stresowało, ale w końcu rozluźniła się i oddala temu, co robił. Całowała jego usta namiętnie i błądziła dłońmi po jego boskim ciele..
Awatar użytkownika
26 lat
185 cm
DANCE ACADEMY
Nauczyciel/tancerz
żonaty
Cilia Grey
NY

Post

-Kocham Cię Żoneczko -powiedział i spojrzał w jej oczy był napalony i spragniony.
-jesteś najlepsza -pocałował jej szyję i nie zwalniał swoich ruchów raz po raz w nią wchodziło coraz szybciej
Awatar użytkownika
30 lat
157 cm
it corp
finansistka
w związku
Tyler Gage
Detroit

Post

-Ja ciebie też mężusia...- powiedziała wesoło.
-Yhm, ty jesteś...- westchnęła, czując jak szybko i mocno ja pieprzy już..
-Ahhh skarbie.. nie przestawaj...- Mruknęła i złapała go za tyle. Była już blisko.
Awatar użytkownika
26 lat
185 cm
DANCE ACADEMY
Nauczyciel/tancerz
żonaty
Cilia Grey
NY

Post

A on nie przestawał chciał dać jej jak najwięcej rozkoszy. Głośno dyszał serce waliło mu jak szalone. Kochał tą kobietę i chciał by było jej jak najlepiej z nim wchodził w nią po same jajka.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Obrzeza miasta”