Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Obrazek
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Weszłam do łazienki i wzięłam chłodny prysznic na rozbudzenie.Po paru chwilach wyszłam z łazienki i się ubrałam w sypialni.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Od razu poszłam wziąć gorącą i długą kąpiel...Przy okazji napisałam sms do Ty
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Wszedłem do łazienki...-witaj piękna-powiedziałem
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Odłożyłam telefon na półkę przy wanie i czekałam.Kiedy się zjawił spojrzałam na niego z szerokim uśmiechem na ustach.-Czy ty masz jakiś teleport do mojego domu? - zaśmiałam się.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-nie, a co za szybko się zjawiłem?-spytałem i usiadłem na brzegu wanny
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Skądże znowu.Choć naprawdę liczyłam, że zbudowałeś takie coś - puściłam mu oczko i przyciągnęłam ręką za koszulkę czy tam bluzę czy co on tak miał do siebie i słodko pocałowałam.-Tak w ogóle to hej - uśmiechnęłam się puszczając go.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Odwzajemniłem pocałunek...-widzę że nie możesz się mi oprzeć -zażartowałem...-jak było w szpitalu?
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Tobie nigdy - puściłam mu oczko i lekko ochlapałam wodą.-W zasadzie to..trwało to trochę zanim urodziła.Ale za tu max jest..cudowny.taki mały aniołek - powiedziałam z uśmiechem na ustach.-A poza tym to maja strasznie niewygodne krzesła
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-Słońce nie chlap mnie-powiedziałem i pogroziłem jej palcem...-o to widzę że miałaś ciekawą nockę-zaśmiałem się
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Taaaaaaa, bardzo.Ale wiesz co w tym było najlepszego? Ze się zakochałam - powiedziałam z uśmiechem na ustach.-A ty co? Naprawdę przespałeś cała noc? - spytałam.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-zakochałaś się, a w kim?-spytałem...-tak ja przespałem całą noc byłem zmęczony-powiedziałem patrząc na nią
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No jak to w kim.W Maxie.Najsłodszy chłopak jakiego dotąd widziałam - zaśmiałam się.-Wiesz...przepraszam z ta akcje wczoraj.Że tak no przerwałam - spojrzałam na niego przepraszająco.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-nic się nie stało rozumiem wszystko-powiedziałem...-ale wierze że to nadrobimy-puściłem jej oczko
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Zaśmiałam się. - No to na pewno...W końcu muszę zaliczyć ten przedmiot. - powiedziałam.-A może chcesz się przyłączyć?jest mi tu tak ciepło, że nie chce mi się do ciebie tam wychodzić - dodałam ze słodkim uśmiechem na ustach.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dom Alexandry & Kate Donovan”