Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Gdy umówiłam się z Tylerem przbrałam się no i wyszłam z domu na plaże.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Wbiegłam do swojego pkoju trzaskając mocn drzwiami.Zamknęłam je na klucz by mic czasem to nie wlazł.Rzuciłam sie na łózko i wpatrywałam tępo w sufit...cała ta sytucja wyprowadziła mnie z równowagi..
John Donovan
lat
cm

Post

Poodłaczałem internet w domu i telefon domowy na kablu w jej pokoju... a co uznałem, że szlaban pełną gębą jej sie należy... Nie będzie mi gówniara pyskowała i włoczyła się z jakimiś typami. Zwłaszcza, że ten typek mi sie nie spodobał... a już całkiem gdy widziałem, że nie ma szacunku dla ojca Lexi
mów mi:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No tak..po chwili gdy nieco ochłonęłam po tych rewelacjach właczyłam laptoa by mimo braku swojego telefonu sie skontaktowac z TY.Niestety okazało sie, że nie ma internetu.Sprawdziłam telefon stacjonarny.To samo..ggłucho.Wsciekłam sie na maxa.Już miałam wyjśc z pokoju kiedy okazało sie, że drzwi zamknięte.walnełam w nie z całej siły co jednak w niczym nie pomogło a jedynie zabolała mnie ręka.Siadłam wkurwona na łóżku i myślałam jak tu skontaktowac sie z Tylerem.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Po dłuzszej chwili stwierdziłam, żetak czy inaczej musze yjsc z mojeog pokoju.Zaczęłam waic pięsciami w drzwi i krzyczeć-Wypuśc mnie!!! Słyszysz....musze do łazienki ! - wymyśliłam.:P
John Donovan
lat
cm

Post

Słysząc krzyki i hałasy z góry poszedłem tam uciszyć córkę.-Uspokój się, zaraz ci otworze Alex - powiedziałem a gdy krzyki ustały otworzyłem drzwi.-I tak masz szlaban. Za 10 minut widzę cię z powrotem w pokoju. I nie radzę ci uciekać bo będzie jeszcze gorzej - pogroziłem jej palcem po czym gdy ona wyszła do łazienki wszedłem do jej pokoju sprawdzić czy tez czegoś nie wykombinowała.
mów mi:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Śwetnie...i tak ci to nie udzie na sucho - warknęłam i przepchnęłam sie obok niego kierując sie do łazienki.Kiedy zobaczyłam, że zniknął w moim pokoju syzbko pobiegłam do pokoju Chrisa.


***

Po chwili wróciłam dp pokoju jakby nigdy nic.-jestem... - powiedziałam p prostu.-Mozesz juz sta diśc.I nie wchodz nigdy wiecej do mojego pokoju - doałam i go wypchnęłam zniego trzaskając drzwiami.
John Donovan
lat
cm

Post

-Nie tak szybko...musze sprawdzić czy nie masz komórki - powiedziałem i sprawdziłem jej kieszenie. A co :P -I nie pyskuj bo to ci nie pomaga... - nie dokończyłem bo mnie wypchnęła z pokoju.-będziesz tam siedzieć az twoja matka nie przyjdzie - zamknąłem ponownie drzwi na klucz i poszedłem na dól do salonu
mów mi:
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Podszedłem do domu Lexi z tej strony gdzie miała okna do swojego pokoju wziąłem jakieś kamyczki i zacząłem rzucać w szybę , żeby otworzyła okno.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

łaziłamw sumie bezczynnie po pokoju z ponura miną.W pewnym momencie usłyszałam jak cos obija mi sie o okno.Zdziwiłam się i podeszłam do niego.Spojrzałam o co chodzi i zobaczyłam Tylera.Oworzyłam okno.-Ty...co ty tu robisz? - powiedziałam nie za głośno by ojciec nie usłyszał.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-przyszedłem po Ciebie, nie odpuszcze tej kolacji -powiedziałem i uśmiechnąłem się do niej...-a temu Twojemu staremu odbiło na starość?-spytałem i zacząłem wdrapywać się do pokoju Lexi, gdy byłem przy oknie ona się odsunęła i wszedłem do środka...-cześć Kochanie-powiedziałem i pocałowałem jej usta
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No..jak widać - odpowiedziałam na temat ojca po czym faktycznie wpusciłam go do środka odsuwając sie od okna.-Wriat z ciebie wiesz.. - zachichotalam i odwzajemniłam pocalunek.Wtuliłam sie w niego.-jak cie tu zobaczy....wole nie myslec co zorbi Ty... - skrzywiłam sie.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-nie boje się go , gdyby nie to , że zabrał Cię dzisiaj rano do domu to by dostał ode mnie-powiedziałem poważnym tonem.
-zbieramy się stąd czy chcesz zostać w domu ?-spytałem i uśmiechnąłem się do niej.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Oj nie mów tak.Nie chce bys go pobił..mialbys sporo kłopoty..a ja pewnie też - powiedzialam.-Nie chce tu być...ale zamknął mnie tu.. - skrzywiłam się
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-nie boję się ani jego , ani konsekwencji -powiedziałem i objąłem ją ramieniem.
-jeśli chcesz możemy wyjść stąd tak samo jak ja wszedłem , co Ty na to?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dom Alexandry & Kate Donovan”