Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-OJ..niemartw sie..tobie tez dam sie wymęczyć..poza tym..zaraz mi energia wróci..spokojnie..tlyko siąde nakanapie - zasmiał sie.Pomógł jej z tymi cieższymi siatkami oczywiscie.
-Nie pjdę..niepłacz -0 zasmiał się.Poszli dokuchni.
-Rozpakujmy to i chwile odpocznijmy zanim zrobimy grilla, co?
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Po 13 ian wrócił do domu.Nawet jak wjeżdżał na podjazd to zatrąbił.a potem przyszedł do domku.
-Katherine!!! - zawołał zonę.Był cekaw czy juz jest gotoa skoro mieli na zakupy jechac czy co.Zdjął jednak kurtkę ale butów nie xD
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-cześć Kochanie -powiedziałam kiedy Ian wrócił do domu.
-chodź , obiad już gotowy -powiedziałam i zaczęłam nakładac nam jedzonko na talerze, po obiedzie pojedziemy sobie na zakupy.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Zawsze byłem.Wiedziałas co brałaś - zasmal się.Spakowlai zakupy do bbagaznika i przyjechali z CH do domku.
Pod domek Ian wyjał zakupy i weszli do srodka jak Kat otworzyła drzwi.Poszli pewnie do kuchni[
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Zawsze byłem.Wiedziałas co brałaś - zasmal się.Spakowlai zakupy do bbagaznika i przyjechali z CH do domku.
Pod domek Ian wyjał zakupy i weszli do srodka jak Kat otworzyła drzwi.Poszli pewnie do kuchni[
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

No to tam w końcu wrócili z tych gór! ne wiem ile tma bylo haha
-Kurde..ale tutaj w TH upały..normlanie...szok - powiedział Ian otwiersajac drzwi i weszli do środka do domu.Wzniósł ich torby
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-dobrze być w domu -powiedziałam i dałam mu buziaka
-masz dzisiaj wolne czy idziesz do pracy ?-spytałam rozebrałam się z kurtki i butów wzięłam walizkę i poszłam od razu nastawić pranie
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Po jakiś 30 minutach byli gotowi więc spakowali wszystko do samochodu i pojechali za miasto nad jezioro trochę poleniuchować skoro mieli wolne od pracy.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Oj ale ja wcale nie bede sie opierał Kochanie jak ebdziesz sie do mnie dobierac..wiec wiesz..róbta co chceta - zasmial sie.
No irzyjechali do domku.zstawil auto przed domem bo mu sie nie chcialo do garazu a potem weszli do srodka.
-To co? robimy?tzn ja bym oszedł pod szybkiprysznic po tym jeziorze apotem jestem do twojej dyspozycji - powiedzial
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-to proponuję wspólny prysznic , albo kąpiel , a później do łóżka -powiedziałam do męża i ściągnęłam buty odstawiłam torebkę na szafkę i pewnie poszliśmy razem do łazienki.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Przyszedł z lampkami inzaczal sienwdrapywac na drabine i tam no wieszal by ozdobic dom na swiets
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Po 15 minutach przyszłam do Iana i pomogłam mu z dekoracją domu na święta. Po jakiś 40 minutach wszystko było zrobione
-no nieźle to wygląda
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Nooo ale tkai duzy dom eh...kurde powinnismy kupic szope to by bylo w 5 min gotowe - zasmial sie i stanal za nia i ja objał w pasie i sie rpzygladał jak lapki fajnie sweca
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-lubię nasz dom -powiedziałam i spojrzałam na męża
-poza tym jak przyjdą dzieci to w tej szopie się nie pomieścimy -zaśmiałam się i dałam mu buziaka
-to co teraz robimy ?
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Zasmial sie.
-No tak..dzieci...a ile ich chcesz miec? - zapytał.
-nie wiem..chodz do srodka..bo zimno sie robi - i poslzi do salonu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Willa Katherine Dobrev”