Awatar użytkownika
29 lat
169 cm
Cały świat
Modelka, ex striptizerka
rozwódka
Londyn

Post

-ale jesteś seksowny -powiedziałam napalona na niego. Czułam jak nie wiele brakuje mi do spełnienie , nie zwalniałam swoich ruchów. Czasami zataczałam ósemki swoimi bioderkami, żeby czuć go jeszcze bardziej. Głośno oddychałam , serce waliło mi jak szalone. Moja skóra błyszczała od potu, poprawiłam swoje włosy do tyłu. Oparłam dłonie na jego udach i zaczęłam nabijać się na niego pod innym kątem.
-pieść mój guziczek Cam -jęknęłam.
Awatar użytkownika
37 lat
177 cm
dom/biuro w NY
manager modelek/ów
w związku
Katherine Dobrev
Atlanta/New York

Post

Patrzył na nią pożerając ją wzrokiem.miala.boskie ciało... błądził dłońmi po jej cialko a potem uśmiechnął sieni zjechał jedna dłonią na jej xipke i zaczął ja piescic tak jak chciała.czul jakncoraz bardziej się na nim zaciska... on też był blisko...czekał tylko aż ona dojdzie a kiedy to się stało teznsobie już na to pozwolił i szczytowali razem...
Awatar użytkownika
29 lat
169 cm
Cały świat
Modelka, ex striptizerka
rozwódka
Londyn

Post

Krzyczałam z rozkoszy jaką mi dawała.
-o tak właśnie tego mi było trzeba -powiedziałam i spojrzałam na niego. pocałowałam jego usta i po chwili zeszłam z niego opadłam na łóżko
-uwielbiam takie poranki-powiedziałam rozmarzonym głosem.
Awatar użytkownika
37 lat
177 cm
dom/biuro w NY
manager modelek/ów
w związku
Katherine Dobrev
Atlanta/New York

Post

Dyszał mocno.
-yhm.. ja też...więc się cieszę że nie mamy pracy jakiejś wiesz.. że mamy nienormowany tym pracy- bonianczej musiaby się zrywać z rana i do roboty.. xd
Awatar użytkownika
29 lat
169 cm
Cały świat
Modelka, ex striptizerka
rozwódka
Londyn

Post

-to prawda -powiedziałam i pocałowałam jego usta.
-co dzisiaj porobimy Kochanie ?-spytałam , cieszyłam się , że w końcu mamy czas dla siebie i nie musimy ograniczać się czasowo.
Awatar użytkownika
37 lat
177 cm
dom/biuro w NY
manager modelek/ów
w związku
Katherine Dobrev
Atlanta/New York

Post

-A ne wiem...moze plaza na troche a potem jakis obiad na miecie..moze jakies zakupy albo nie wiem..mozna poszalec w wesolym czy cos..totalnie sie odstresowac...? - zapoponowal.
Awatar użytkownika
29 lat
169 cm
Cały świat
Modelka, ex striptizerka
rozwódka
Londyn

Post

- to może być plaża , a później obiad - powiedziałam
- a później zobaczymy na co przyjdzie nam ochota , spontaniczność też jest fajna- wstali z łóżka i zaczęli się szykować
Awatar użytkownika
37 lat
177 cm
dom/biuro w NY
manager modelek/ów
w związku
Katherine Dobrev
Atlanta/New York

Post

-Okey..mne pasuje - powiedzial Cam i najpierw poszedl wziac sobie szybki prysznic a potem sie ubral na plaze dpowiednio.Spakowal do torby kilka rzeczy plazowych czekajc jeszcze na Katherine a potem w koncu wyzli z domu
Awatar użytkownika
37 lat
177 cm
dom/biuro w NY
manager modelek/ów
w związku
Katherine Dobrev
Atlanta/New York

Post

Wrócili do domu z Kat.
-idż do sypialni, przgtuj wszykto a ja am przyniose druineczki - powiedział miło i udał sie do barku do slaonu.Zorbil im jakies fajne drinki akie lubili a potem zprzyszeld do sypialni.
Awatar użytkownika
29 lat
169 cm
Cały świat
Modelka, ex striptizerka
rozwódka
Londyn

Post

Przyszłam do sypialni przyszykowałam wszystko i czekałam na mojego faceta.
-dobrze mieć Cię w domu -powiedziałam i wzięłam od niego drinka
Awatar użytkownika
37 lat
177 cm
dom/biuro w NY
manager modelek/ów
w związku
Katherine Dobrev
Atlanta/New York

Post

-A noo...ale w przyslzym tygodniu musze jechac do NY..w pt wyjezdzam i wroce w niedziele wiecorem - powiedzial Cam.Napil sie.
-Swoja droga...chces zisc na ta sex party w RHC? - zpaytal
Awatar użytkownika
29 lat
169 cm
Cały świat
Modelka, ex striptizerka
rozwódka
Londyn

Post

-jasne rozumiem-powiedziałam o tym jego wyjeździe służbowym
-nie wiem w sumie nigdy na takiej imprezie nie byłam -powiedziałam i spojrzałam na niego
-a Ty co o tym myślisz ?
Awatar użytkownika
37 lat
177 cm
dom/biuro w NY
manager modelek/ów
w związku
Katherine Dobrev
Atlanta/New York

Post

-Szczerze...byłem moze z raz ale to kilka lat temu..wiesz studenckie imprezki..ale czy to to samo..pewnie nie - zasmial sie Cam.
-Wiec jak?Idziemy zobaczyć z ciekawosci?Najwzyej zwiejemy - powiedzial weoslo.
-Bo wiesz...co jak co ale mnie tma niczego nie brakuje w łóżku..jestes cudowna i nie potrzebuje bzykac nikogo innego - dodal by bylo jasne
Awatar użytkownika
29 lat
169 cm
Cały świat
Modelka, ex striptizerka
rozwódka
Londyn

Post

Pocałowałam jego usta
-możemy pójść zobaczyć, ale chyba nie chcę się dzielić Tobą z jakąś laską -powiedziałam i spojrzałam na niego
-też mi wystarcza nasz sex i nie brakuje mi niczego
Awatar użytkownika
37 lat
177 cm
dom/biuro w NY
manager modelek/ów
w związku
Katherine Dobrev
Atlanta/New York

Post

-Okey..no to skoro nie chcesz to nawet nie widze sensu tma isc...chyba z ekreci cie patrzenie na innych..albo jak inni patrza na ciebie - zamachal brwiami Cam i ja pocalowal sobie.Jakby byl singlem to by tma poszeld powyrywac panny i zaspokoic swoje potrzbey ale tera znie musial
ODPOWIEDZ

Wróć do „Willa Katherine Dobrev”