ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Obrazek
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Obrazek
Awatar użytkownika
29 lat
169 cm
Cały świat
Modelka, ex striptizerka
rozwódka
Londyn

Post

Ian wniósł mnie do swojej sypialni całowałam jego usta coraz zachłanniej...-gdzie te kamery??-spytałam i zaczęłam pieścić pocałunkami jego szyje
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-spokoja głowa.zaraz wszystko będzie - powiedzialem po czym rzuciłem ja na łózko i podszedłem do szafki ze sprzetem.Wyjąłem kamere i włączyłem po czym włączywszy nagrywanie zbliżałem sie powoli w kierunku Kate.
-No to pokaz na co cie stac, mała - mrugnałem go niej stajac przy łozku i patrzac w ekran kamery
-tylko sie pstaraj bo to ma byc film na miare Oscara
Awatar użytkownika
29 lat
169 cm
Cały świat
Modelka, ex striptizerka
rozwódka
Londyn

Post

-myślałam że Ty też w nim będziesz grał-powiedziałam wstałam na łóżku i spojrzałam na niego z cwanym uśmieszkiem...zeskoczyłam z łóżka zobaczyłam wieże włączyłam muzykę i zaczęłam tańczyć powoli ale zmysłowo ściągałam z siebie sukienkę po chwili zostałam w samej bieliźnie podeszłam bliżej niego i zaczęłam przy nim tańczyć poruszając seksownie ciałem w rytm muzyki
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

- no i to mi sie podoba.Masz wielki talent, bejbi - powiedziałam cały czas filmując ją.Chwyciłem kamere jedna ręka a drugą przyciągnałem ja do siebie po czym zaczałem namienie całowac jej usta.reką zacząłem błądzic po jej plecach az w koncu zatrzymałem sie na jędrnych posladkach.scisnąłem je lekko
Awatar użytkownika
29 lat
169 cm
Cały świat
Modelka, ex striptizerka
rozwódka
Londyn

Post

Odwzajemniałam jego pocałunki tańcząc ocierałam się o jego klejnoty
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Dla każdego masz taki wysęp, czy jestem wyjątkiem? - zamruczałem jej do ucha po czym je lekko przygryzłem.zjechałem językiem na jej szyje i zacałem ja tam całowac.
-Ale to chyba jeszcze nie koniec przedstawienia, co? - sptałem coraz bardziej sciaskając jej tyłeczek.Po chwili znów spoojrzałem w kamerę aby upewnic się ze nadal jes w kadrze
Awatar użytkownika
29 lat
169 cm
Cały świat
Modelka, ex striptizerka
rozwódka
Londyn

Post

-Kotku musisz mi pomóc-powiedziałam zabrałam mu kamere i teraz to ja zaczęłam go kręcić
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-nie wygłupiaj sie Katherine - powiedziałem po czym podszedłem do niej próbując wyrwac jej kamerę.
-Ja tanczyc nie bede.nie ma mowy - powiedziałem po czym objałem ją w pasie i zaczałem całowc jej ponętne usta
Awatar użytkownika
29 lat
169 cm
Cały świat
Modelka, ex striptizerka
rozwódka
Londyn

Post

Odwzajemniałam pocałunki położyłam kamerę na łóżku a go pchnęłam na ścianę zaczęłam iść powoli w jego stronę bawiąc się ramiączkami od stanika cały czas patrzyłam na niego z pożądaniem
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-ej, nie ładnie.chcesz opuscic najlepsze ujecia? - spytałem czekając az do mnie dojrzie.zdjąłem z siebie koszulkę
Awatar użytkownika
29 lat
169 cm
Cały świat
Modelka, ex striptizerka
rozwódka
Londyn

Post

Podeszłam do niego położyłam dłonie na jego torsie powoli bardzo powoli przbliżałam się do jego ust
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-a tak sie cieszyłem na ten film - powiedziałem po czym złapałem ja mocno w pasie i brutalnie do siebie przyciągnąłem.Zaczałem łapczywie całowac jej usta, brodę, szyję az dotarłem do piersi.Rozpiąłem jej stanik i sciągnąłem z niej.
-To ci sie juz nie przyda - dodałem po czym zaczałem całowac jej piersi
Awatar użytkownika
29 lat
169 cm
Cały świat
Modelka, ex striptizerka
rozwódka
Londyn

Post

Wygięłam się w łuk gdy mnie całował jęknęłam po chwili odsunęłam się od niego...-nie tak szybko zabawa dopiero się zaczyna-wyszeptałam mu do ucha ścisnęłam dłonią jego klejnoty przygryzłam jego uszko polizałam je i zaczęłam schodzić pocałunkami na jego szyje później klate
ODPOWIEDZ

Wróć do „Willa Katherine Dobrev”