Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No ok..skoro pani tak mówi to tak będzie - a Ian wstał, oszedł se szybki prysznic wziąc a potem sie ubrał i wział tamkilka rzeczy jakies recnziki koce itp itd no to co sie bierze na plaze nad wode.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No i super.. - przyszli do laiznki.Ian sie rozebrał i wszedl do kabiny.Odkrecił wode.
-Czekam Mała - usmiechnał se do zonki.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-chwilka -powiedziałam , a kiedy się rozberałam weszłam do kabiny
-już niecierpliwcu -zaśmiałam się i zaczęłam myć swoje ciałko.
-zmęczony ?-spytałam i spojrzałam z uśmiechem na męża.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-oj nie dziw mi sie.jakbys miala taka sexy zone to tez bys sie niecierpliwila- rozesmial sie i cmoknal ja w policzek.
-obroc sie...-i jej plecki zaczal myc zelikiem jakims fajnym prwnie niala jakis ladnie pachnacy heh
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Wzięli wspólny prysznic i poszli do łóżka położyć się spać.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Przyszłam do łazienki wzięłam długą kąpiel w między czasie ogoliłam się i wyszykowałam na dzisiejszy wieczór. Wyszłam z wanny poszła się ubrać założyłam seksowną bieliznę i do tego sexy sukienkę. Wysuszyłam włosy i pomalowałam się i zeszłam na dół
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

To skoro tu przyszli to Cam od razu sie wzial do rzeczy.Wpil sie w usta swojej panny i zaczał ja rozbierac.
-Straszne sexy dzis wygladasz - powiedziala i calowal jej szyjke
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-ciesze się , że zauważyłeś Skarbie -powiedziałam i odwzajemniałam jego pocałunki ręką zjechałam na jego krocze i masowałam go przez chwilę przez materiał spodni
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Ja zawsze zauwazam..choc ty..ty zawsze wygladasz sexy i pieknie wiec zapamietaj to.Nawet jak tego nie mowie - powiedzia caluajc sie z ią.Macal ja tez chwile przez sukienke ale po chwili juz sie jej pozbyl.Przeszedl poclunakmi na jej piersi a potem zjechal wdol kucajac prze dnia.Pozbyl sie jej majteczek a potem zarzucl sobie jej jedna nozke na ramie i wpil sie ustami w jej cipke
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Chwilę patrzyłam tak na niego , po czym opadłam głową na łóżko i poddałam się tym cudownym doznaną. Pojękiwałam z rozkoszy
-ohh tak Kochanie nie przestawaj -wplotłam palce w jego włosy lekko wygięłam się w łuk pod wpływem cudownych doznań
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

A on dalej ja piescil najlepiej jak tylko potrafil.Lizał i ssał jej guziczek.Po chwili dolozyl palce by bylo jej jeszcze lepiej
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Po chwili poczułam jak dochodzę krzycząc jego imię
-ale mi tego brakowało -powiedziałam i podniosłam głowę
-a teraz mnie zerżnij -puściłam mu oczko czułam jak moje ciało drżało od boskiego orgazmu byłam jego spragniona i to bardzo
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Tak jest.... - powiedzial i sie podciagnał i z impetem wszedl w jej mokra i gorąca cipke.Wpil sie wjej usta namietnie i poszurał mocno i energicznie biodrami wypelniajac ja cala p same jajka
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Uwielbiałam jego kutasa , czułam jak się rozpoycha w mojej cipce.
-och tak!- jęczałam z rozkoszy , każdy jego ruch tylko potęgował moje doznania, błądziłam rękoma po jego boskim ciele
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

A on ani myslal zwolnic czy cos..wchodzi w nia gleboko i szybko.Całowął jai jej ciałko i dyszał z przyjemnosci i wysilku
ODPOWIEDZ

Wróć do „Willa Katherine Dobrev”