Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-idealnie Kochanie -powiedziałam i spojrzałam w jego oczy , błądziłam rękoma po jego boskim ciele.
-o tak nie zwalniaj -pocałowałam z języczkiem jego usta , czułam jak nie wiele mi brakuje do spełnienia w końcu byłam trochę wyposzczona kiedy Cameron pracował
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

nie zwalnial..sam te zbyl nakrecony na maxa i tez czuł ze zaraz wybuchnie.Zdcydowanie tkai post od siebie im nie słuzył.Wiec jeszcze chwile mocnych i syzbkich ruchów i po tym czasie oboje prawie róznowmiernie szczytowali.Wpil sie w jej usta namietnie.
-Kocam cie Kate - wydyszał
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Krzyknęłam z rozkoszy kiedy szczytowałam. Moje ciało zalała boska fala przyjemności. Uwielbiałam takie wieczory zwłaszcza z nim
-też Cię Kocham -pocałowałam czule jego usta
-brakowało mi naszego sexu -przejechałam rączką po jego seksownej klacie
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Oj a ja myslalem ze brkowlao ci mnie ale ok..sex tez biore - zasmial sie i cmoknal ja.Objal ja jak sobie juz lezeli po cudownym sexie.
-To co?moze sobie ejszcze sidziemy na tarasie z winkiem czy pwkiem...czy chces zjuz isc spac? - zpaytal[
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-Ciebie też głuptasie -powiedziałam śmiejąc się
-pewnie winko brzmi dobrze-założyłam na siebie jego koszulę , podciągnęłam rękawy bo były za długie. Kiedy on się ubrał poszliśmy na taras
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Przyszli i od razu sie polozyli do łozka.Dosc szybko zsneli.Z ranapewnie troche pospali i oczywicie nie obylo sie bez porannego sexu.
-To co? Sniadanie i nie wiem..jade do siebie moze sie zaczac pakowac w pudla?Czy jaki plan?jak to widzisz? - zapytal
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-myślę , że to dobry plan, ja tutaj zrobię miejsce na Twoje pudła , a później zaczniesz się rozpakowywać -powiedziałam i uśmiechnęłam się do niego
-ale super , że zamieszkamy razem -pocałowałam jego usta
-co zrobić na obiad?
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Okey..to sie zmywam i ogolnie bdziemy w kontakcie co i jak - powiedzial Cam.
-Ja tez...naprawde - pocalowal ja.
-Obojetne..zreszta..nie muisz gotowac..bo kiedy an to czas najdziesz...mozmey cos zaowic - dodal
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-to zmykaj -powiedziałam i pocałowałam jego usta. Kiedy wyszedł ona poszła szykować pokój w którym miały na razie stać pudła. Zamówiła też żarcie ogarnęła chatę siebie i czekała na swojego faceta
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Poslzi spać.Spali.Rano ok 9 Csameron sie obudzil.Nie mial jakos super pilnej roboty ze musial sie z rana zrywac wiec sobie lezał jeszcze patrzac na swoja panne jak pieknie wyglad ajak spi
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Obudziłam się chwilę po nim
-na co tak patrzysz ?-spytałam i uśmiechnęłam się do niego. Lubiłam ten widok kiedy był obok mnie kiedy się budziła , a że pracuje jak pracujemy to ten widok nie był za częsty
-co dzisiaj robimy ?-ja miałam oczywiście wolne bo dopiero co wróciłam do miasteczka
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Na ciebie..slicznie wygladasz jak spisz - pwedzial Cam.
-Hmm..nie wiem..ja musze chwile popracowac..z domu rzcz jasna..ale no tak do ok 13-14 mnie jakby nie ma a ptemjestem clay twoj - dodal
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-w takim razie ja pojadę na zakupy u może uda mi się z kimś umówić na kawę i plotki na mieście -powiedziałam i uśmiechnęłam się do niego
-wspólne śniadanie ?
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-No pewnie..spotkaj sie z kims a potem bedziemy miec czas dla siebie - powiedzia Cameron.
-Jasne..na co masz ocote?Poza mna? - zamachal brwiami smiejac sie.CMoknal ja
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-chyba na sałatkę i sok pomarańczowy , a na deser schrupię Ciebie Kochanie -powiedziałam z figlarnym uśmieszkiem
-mam nadzieję , że takie plany Ci się podobają -puściłam mu oczko
ODPOWIEDZ

Wróć do „Willa Katherine Dobrev”