Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-ale to zrobiłeś i nie ważne czy niechcący czy chcący-powiedziałam patrząc na niego z wyrzutem.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Ej...czyli to musiało byc niechcący... - powiedziałem z lekka ulga, że jednak nie zamieniłem sie wjakiegoś tyrana.-Oj kath..nie złośc sie..Naprawde przepraszam - powiedziałem.-Cos jeszcze narozrabiałem w nocy? - zapytałem.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-tak próbowałeś się do mnie dobrać i nawet nie słuchałeś , że nie mam na to ochoty-powiedziałam z żalem , bo było mi przykro , że mnie tak potraktował
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Oj ale przeciez...chyba jednak cie nie zmusiłem do niczego, prawda? - zapytalem z lekkim przerażeniem w głosie.Bo co jeśli jednak..nie wybaczyłbym sobie tego.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-nie nie zmusiłeś , bo Ci uciekłam z łóżka , a Ty nie byłeś w stanie pójść za mną -powiedziałam do niego
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-naprawde cie przepraszam....ne sądziłem, że moje wyjście z Willem tak sie skończy...to sie juz nie powtórzy...obiecuje.. - powiedziałem przepraszająco.Pogładziłem ja po policzku
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-nie wiem czy się nie powtórzy , nie znałam Cię od tej strony , ale jak będziesz wychodził ze znajomymi ja zawsze będe u nocowała , nie chcę kolejnych niespodzianek -powiedziałam, było mi przykro jak mnie potraktował.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-No cóż..ja pewnie tez wiele o tobie jeszcze nie wiem.. - odpowiedziałem.-tak czy inaczej...jak mówilem..nie zwsze wszystko jest idealnie Kath...za to co sie stało naprawde przepraszam....to sie nie powtórzy ale dobrze..mozemy sie tak umówic, że jak bym wrócił jednak kiedys w takim stanie to po prostu ja tu przyjde spac a ty spij w naszej sypialni.I tyle - dodałem.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-Ian nie przyjdziesz do tej sypialni , bo Cię tu wyganiałam , ale ty nie chciałeś mnie słuchać , nic do Ciebie nie docierało-powiedziałam i spojrzałam w jego oczy , twarz mnie strasznie bolała pewnie miałam siniaka pod okiem
-wiem , ze nie zawsze będzie idealnie , ale to nie znaczy , że masz mnie od razu bić -powiedziałam
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-No dobra..tak czy owak...to wtedy spij tu.. - a co to za róznica gdzie bede spał..choc nie planowałem powtórki z rozrywki.-Ej..no chila.Chyba cos ustalislimy..nie uderzyłem cie specjalnie..to był wypadek więc...przeprosiłem.Co chcesz jeszcze ode mnie?Mam ci tu na kolanach błagac o wybaczenbie? - zaczynało mnie to juz irytowac.Rozumiałem ja jednak jak mozna komus wyrzucac cos przypadkowego.jakbym ja przypadkiem uderzył po trzeźwemu to nie było by takiej haji.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-nie proszę Cię , żebyś przepraszał mnie na kolanach, tylko powinieneś zauważyć , że alkohol Ci szkodzi i nie powinieneś go pić w takich ilościach , jak bym chciała być traktowana jak szmata wróciła bym do NC -powiedziałam podniesionym głosem do niego. Nie będę udawała , że podobało mi się jego zachowanie i że nie mam do niego żalu , a przeprosiny nie wystarcza w taki przypadku, chcę żeby zrozumiał co zrobic i przez co tak się stało.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Aha..czyli według ciebie traktuje cie jak szmate, tak? - wkurzyła mnie tym okresleniem.-jasne, rozumiem..nie bede nastepnym razem tak przesadzał, moze faktycznie za duzo wypiłem ale...twoje słowa i oskarżenia brzmia jakbym był jakims cholernym alkoholikiem..! - oj, i zaczęła sie kłotnia XD
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-nie mówię , że jesteś alkoholikiem , tylko zachowujesz się jak dupek kiedy się upijesz!-krzyknęłam do niego, a co mogłam w końcu byłam jego żoną. Kłótnie też są fajnie , kiedy później się można pogodzić xD
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-No cóż...widocznie wyszłas za dupka! - odpyskowałem.-Nic tylko teraz czekać aż ty przestaniesz byc pania idealną - dodałem i nawet wstałem z łózka bo juz usiedziec nie mogłem.-Załatw se w pracy urlop.Nie pójdziesz a podbitym okiem bo zaczna sie pytania - w sumie to rozkazałem jej poniekąc.I fakt...godzenie jest fajne hehe a następnym razem to ona musi cos przeskrobac hehe
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-nie martw się o mnie i nikt nie zobaczy Twojego działa-powiedziałam bo wkurzył mnie jeszcze bardziej , nie pozwolę siebie tak traktować. Pobił mnie i jeszcze szczeka jak pise, no niech go szlak trafi. Wstałam z łóżka i poszłam do łazienki.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Willa Katherine Dobrev”