Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-tak chciałabym , żebyś przeniósł się do mnie -powiedziałam
-jeśli chcesz możemy coś pozmieniać , jakiś remont , nowe łóżka itp-powiedziałam i spojrzałam na niego
-ale myślę , że skoro jesteśmy razem to warto było by spróbować pomieszkać razem -powiedziałam i pocałowałam jego usta
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Jasne..i nie no nie trzeba..nie ebde ci tu domu przeeblowywal.Wystarczy mi jakas kąt i regał na moje papiery z pracy itp..jakies nie wiem..biurko..i toche pólek w szafie - zasmial sie.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-nie ma problemu możemy urządzić Ci biuro -powiedziałam i spojrzałam na niego
-bardzo chętnie będę do niego wpadała na małe co nie co -powiedziałam i pocałowałam łapczywie jego usta z języczkiem. Ręką zjechałam na jego brzuch i kroczę
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-No to jesli da sie to załątwic..to kiedy mam sie wprowadzic? -zapytal weoslo.Pocałowął ja i zamruczał.
-Yhm...chyba panujesz uczcic ta decycje co? - zanow ja pocalowal
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-dzisiaj zostajesz na noc , jutro jedziesz po rzeczy i mieszkamy razem -powiedziałam
-możemy też pojechać po biurko jakiś regał na papiery -powiedziałam i spojrzałam na niego
-zdecydowanie trzeba to uczcić -puściłam mu oczko
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Ach..szybka jestes..normlanie..nawet nie ebde mial przy takim planie skoczyc gdzies jeszcz ena bok - zazartowal i pocalowl ją. jakos nie w głowie mu były zdrady.
-Jasne..zrobie sobie jutro wolne i ogarniemy wszyskto mam nadzieje w jedne dzien - dodal.No przynajmniej chodizlo by wszyskto jego pozwozic tutaj..bo tma rozpakowywanie to juz moglo mu tam zajac kilka dni wiaomo
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-Kochanie zapomnij o zdradach -powiedziałam z cwanym uśmieszkiem . Zaczęłam ocierać się o jego kutasa swoim tyłeczkiem , a po chwili zsunęłam się dobrałam się do jego chuja i zaczęłam mu obciągać.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Oj..zartowalem..ale fajnie ze jestes zazdrosna i od razu reagujesz... - powiedzial a potem westchnal jak sie dobrala do jego chuja.Chwycil jej wlosy w kucyk reka i patrzl jak bosko mu obciaga
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Uwielbiałam kiedy tak na mnie patrzył. Lizałam po całej długości jego kutasa , ssałam go o wsuwałam głęboko w gardło. Sama byłam już całkiem mokra i napalona na swojego faceta. Robiłam mu dobrze najlepiej jak potrafiłam
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Chwile eszcze jej na to pozowli.
-CHodz juz tu do mnie Kochanie - powiedzial i przyciagnal ja.Wpil sie w jej usta a potem poadzil ja na sobie nabijajac na swojego draga
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Zawyłam z rozkoszy kiedy nabił mnie na swoją pałę. Oparłam dłonie na jej barkach i zaczęłam go energicznie ujeżdżać. Miałam straszną ochotę na niego , a to miejsce jeszcze potęgowało moje doznania. Zdecydowanie nie bylam cicho
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Westchnał czujac jej cipeło oplatajace jego chuja.
-Boska moja.. - pocalowal jej usta dlugo i namietni.złapal z jej tylek pomagal sie jej na sobie poruszac sciskajac i mitoszac jej posladki
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Uwielbiałam się z nim kochać poddałam się chwili jego dotyk sprawiał mi nieziemską przyjemność. Lekko się odchyliłam do tyłu żeby nabijać się na niego pod innym kątem.
-och tak Kochanie !-pojękiwałam z rozkoszy
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Blądzil dłoni po jej ciele.Jej tali..piersiach.Jak sie odchylila pochylil sie ku jej piersio i dbral do nich jezyczkiem i ustmai.Spiscil jej utki, lizał..ssał...sciskal rekoma.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Aż przeszedł mnie dreszcz kiedy zaczął pieścić moje piersi. Sutki stały na baczność przez co jeszcze bardziej były drażliwsze.
-ohh tak Cameron!-pojękiwałam z rozkoszy poruszając się na nim czułam jak coraz mocniej pulsuje na jego kutasie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Willa Katherine Dobrev”