ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Odwzajemniałem jej pocalunki z języczkiem dłońmi jeździłem po jej pleckach po chwili zacząłem dobierać się do jej spodnie próbując je z niej ściagnąć lekko uniosłem ją do góry i gdy się ich pozbyłem posadziłem ją znowu na swoich kolanach i wróciłem do całowania jej ust delektując się smakiem jej boskich usteczek
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Czyżbyś AŻ tak zatęsknił za moim jakże cudownym ciałem, e tak ci się śpieszy? - zażartowałem puszczając mu oczko przy czym dłońmi zaczęłam rozpinać jego spodnie.Cały czas namiętnie oddawałam pocałunki.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-nawet nie wiesz jak bardzo-powiedziałem między pocałunkami pomogłem jej z moimi spodniami gdy już ich na sobie nie miałem położyłem ją na łóżku pochyliłem się nad nią i zacząłem pieścić pocalunkami jej ciałko
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Niecierpliwiec - powiedziałam ciszej kiedy mnie tak obcałowywał.Błądziłem rączkami po jego ciele gdzie tam tylko miałam dostęp.Zamknęłam oczy delektując się jego dotykiem, który tak uwielbiałam.Oddech mi z każda minutą przyspieszał..
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Zatrzymałem się na jej piersiach i zacząłem ssać jej sutki delikatnie co jakiś czas je przygryzając ręką odchyliłem jej majteczki i zacząłem zagłębiać się w nią paluszkami
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Ahh!! - jęknęłam głośno kiedy zaczął mnie pieścić.Jedną ręką chwyciłem pościel a drugą wplotłam mu we włosy przeczesując je.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Pieściłem jej boskie jej jęki sprawiały że nakręcałem się jeszcze bardziej choć czułem że długo nie wytrzymam dlatego zwiększyłem intensywność swoich pieszczot by i ona była gotowa na świetną zabawę xD
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Nie musiałam mu mówić jaki jest świetny.Z każdym jego ruchem moje ciało rozpalało się jeszcze bardziej i chciało jeszcze więcej.W pewnym momencie stwierdziłam, że jemu tez się należy przyjemność więc podniosłam się i popchnęłam go na plecy.Początkowo usiadłam na nim okrakiem i mocno i zachłannie całowałam jego usta tyłeczkiem ocierając się o jego klejnoty.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Odwzajemniałem jej pocałunki i sam całowałem ją coraz łapczywiej jak by mi miała zaraz uciec ująłem w dłonie jej tyłeczek i mocno go ścisnąłem
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Zjechałam pocałunkami na jego szyję delikatnie ją muskając.Potem na ramiona i przez klatę w końcu zsunęłam sie do jego męskości.Chwilę pieściłem go dłonią a potem nie odrywając wzroku od jego twarzy zaczęłam go pieścić ustami
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Głośno westchnąłem gdy zaczęła pieścić ustami moją męskość spojrzałem na nią z pożądaniem było mi cudownie ale chciałem się w niej zagłębić tak strasznie za nią tęskniłem po dłuższej chwili przyciągnąłem ją do siebie i pocałowałem namiętnie jej usta swoją męskością zacząłem drażnić jej szparkę
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Mrrauuuuuu - zamruczałam cicho z błogim uśmieszkiem wpełzającym na moją twarz.namiętnie i z zapałem oddawałam jego pocałunki.-Wejdź we mnie - szepnęłam w końcu tuz przy jego ustach.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-nie tak szybko-powiedziałem przy jej ustach chciałem się z nią podrażnić jeszcze chwilę więc nie zaprzestawałem ocierania się o jej szparkę
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-I kto to mówi? Ten co z taką niecierpliwością zrzucił ze mnie ubranie - wytknęłam mu język.Ustami przeszłam na jego szyje i całowałam ja delikatnie.Pojękiwałam coraz częściej.oddech przyspieszał.Byłam już mocno napalona na niego - Tak bardzo cie pragnę Ty - szepnęłam mu do uszka a potem lekko je przygryzłam.Rękami błądziłam po jego klacie.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Nie mogłem już dłużej się powstrzymywać i wszedłem w nią bardzo gwałtownie i zacząłem się w niej poruszać rękoma błądziłem po jej ciele
ODPOWIEDZ

Wróć do „Willa Katherine Dobrev”