Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Było mi nieziemsko dobrze czułem, że niedługo dojdę dlatego chwyciłem ją za ramiona uniosłem ją w górę oparłem jej plecy o ścianę trzymałem ją za pośladki i zacząłem się w niej zagłębiąc
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Objełam go rekami za szyję i łapczywie zaczęłam całowac jego usta.bez opamiętania.Z każda chwila pragnęłam go coraz, coraz bardziej.Oplotłam go mocno nogami w pasie.Z każdą chwilę jęczałam coraz głosniej
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Czułem że zaraz dojdę zacząłem poruszać się w niej jeszcze szybciej odwzajemniałem każdy jej pocałunek
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

W pewnym momencie głośno krzyknęłam czując jak przez moje ciało przechodzi niesamowity dreszcz rozkoszy.odchyliłam głowę do tyłu opierając ją o ścianę i dysząc głośno
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Chwilę po niej też doszedłem oparłem głowę o jej dekolt głośno dysząc cały czas trzymałem ją za pośladki
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Jak ja mogłam tyle bez Ciebie wytrzymać, co? - powiedziałam z uśmiechem na ustach.-Teraz sie juz ode mnie uwolnisz - zażartowałam po czym stanełam na podłodze i spojrzałam na niego.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-to groźba?-spytałem z uśmiechem na ustach
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Nieee.Groźby są karalne więc by mnie jeszcze zamknęli i tyle by było z mojego planu.To jest raczej...obietnica - wyjaśniłam.-Podoba ci się czy już obmyślasz plan jak się mnie pozbyć, co przystojniaku? - zapytałam z figlarnym uśmieszkiem.Dłonie położyłam mu na jego świetnym tyłku.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-nie mam zamiaru się Ciebie pozbywać-powiedziałem z czarującym uśmiechem
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No to bardzo dobrze - powiedziałam i delikatnie pocałowałam jego usta.-No to co teraz robimy? Na co masz ochotę? - spytałam wymijając go i podchodząc do łóżka.Położyłam się na brzuchu podpierając na łokciach i patrzyłam sobie na jego boskie ciało.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-a na co Ty masz ochotę?-spytałem podchodząc do łóżka wziąłem bokserki ubrałem je na siebie i usiadłem na brzegu łóżka patrząc na Lexi
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Może po prostu gdzieś wyjdziemy z domu? Taka ładna pogoda....... - powiedziałam.-CHyba, że chcesz poprzeszkadzać kuzynowi i go powkurzać - zażartowałam
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

- w sumie możemy gdzieś wyjść wiesz ja nawet nie wiem czy on jej w domu nie widziałem go już pare tygodni-powiedziałem śmiejąc się
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Pare tygodni?! - zaskoczył mnie i to bardzo, po czym wybuchnęłam śmiechem.Wstałam i zaczęłam się ubierać.-No to ok.Idziemy się po prostu przejść czy porobić cos konkretnego?
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-wyjdzie w praniu-powiedziałem ubrałem się i poszliśmy do wyjścia
ODPOWIEDZ

Wróć do „Willa Katherine Dobrev”