Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Westchnął.
- ok.przepraszam. musiałem spróbować... Ale już będę grzeczny... chyba że będziesz chciała inaczej -dodał i się uśmiechnął.
-wiec... dasz znać? Kiedy się spotkamy... naprawdę chce tonwsYsrko naprawić byś mogła mi znów ufać.. do czegokolwiek by to miało doprowadzić.. chce mieć Cię w swoim życiu-powiedział szczerzs
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Uniosła brew do góry..
-Dam znać.. - powiedziała i spojrzała na niego. To że był blisko nie pomagało jej w tym postanowieniu że do niego nie wróci.. Jednak dobrze ze dnia poprzedniego zaszalala z Mattem to nie chciało się jej seksu, jak jemu po dwóch latach odsiadki xD chyba że gdzieś pobzykał na boku.
Usiadła na tej kanapie, oparła głowę o jego ramię..
-jak było w więzieniu? W ogóle gdzie siedziałeś? - zapytała nagle.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No wredota jedna! NIe bzykał jeszcze bo sadził,, że jakos to bedzie i mu wybaczy i bedzie ja bzykał ale chyba..eh..chyba sobie będzie musial z kims ulzyc xD
-A jak mialo byc? Chujowo..ale mialem z tmy spokój, że nikt mnie nie tknął..raz jeden próbował to sie przelicfyzł - bo dostał solidnie wpierdol i tyle.
-Daleko..w Irlandii - bo pewnie z tamtejszymi robil interesy ;p
I kurwa nie zadajawaj tkaich pytan bo nie wiem co wymyslac xd
Objął ja ramieniem sobie wiec.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Nie ma tak łatwo! Hihihi :D a jak się dowie, że kogoś bzykał to już w ogóle mu nie wybaczy. xD
-Yhm.. -kiwnęła głową. Bo w sumie jak miało być w więzieniu.. xD
-Ale warunki były ok? Nikt Cię nie wykorzystywał? Do jakiś wojen gangów czy coś? -zapytała..
Wtuliła się w jego bok jak ją tak objął ramieniem i przymknęła oczy. Ryczeć się jej chciało nie wiadomo dlaczego xD
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No chyba sobie zdaje sprawe ze chłop tego potrzebuje,.juz od 2 lat nie bzykal a ona mu da cnie chce.. ;p Ale coz..nie dowie sie..wiec.. ;p
Rozesmial sie.
-Kochana..mnie wykorzystac? Błagam...sam sobie bylem panem..ale wiedzialem z kim sie w razie czego trzymac.. - wyjasnil.
-A co u ciebie? - zapytal
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zaśmiała się na jego słowa. Dłonią delikatnie przejechała po jego udzie. Jakoś chciała czuć że on jest obok. Ze jest realny i że nigdzie nie pójdzie.. W sensie nie zniknie.
-to dobrze że się nie dałeś.. - powiedziała i uśmiechnęła się mimo wszystko do niego...
-u mnie? Ok.. - powiedziała. Nie wiedziała co mu może powiedzieć z tego co się działo.. Ani z kim ten czas spedzala...
-myślałam że nie żyjesz James.. - powiedziała i westchnęła.. - to była kurewska męka..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No to lepiej niech tak ne robi..albo z rozwaga bo ja tu sila wezmie zaraz xD jemu wiele nie trzebbaylo haha
-Yhm..a racy tez? - zpytal.
-ZAdnych kloptów z nia zwiazanych? Albo z rodzina? - zapytal.
-NO eh..wiem..jaks w sumie anwet nie pomyslalem w ten sposob o tym..bo noo..pewne jakby tka bylo to przeciez co?Chloapk by ci powiedzieli..i pewnie jakis pogrzeb by byl - no jego myslenie xd
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- W pracy Te dobrze.. Dużo spraw więc mam się czym zajac..-usmiechneła się..
-no i zostałam ciocia.. Żona Harceya urodziła.. - uśmiechnęła się do niego.
-Tak. Na pewno.. - powiedziała z ironia..
-każdy miał inna wersję.. Nikt nie mówił że wrócisz ani kiedy. Pogrzeb? Bez ciała? Ja pierdole.. Masz szczęście że nikt na to nie wpadł, bo teraz byś faktycznie leżał w tym grobie..-pokrecila na niego głową..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Oo no to gratuluje.. - usmiechnal sie.
-Czesto ich widujesz? - zapytal.
-Eh..chyba troszke przesadzasz ale..ok..ok..ne zlosc sie..widac myslenie facetow w niektorych sprawach jest serio..totalnie na innym poziomie..wiec..przeproaszma..po raz setny.. - powiedzial i cmoknal ja w skron.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Brata w kancelarii a Donne z dzieckiem.. Nie tak bardzo.. - powiedziała.
-Pewnie tak. Patrząc na to co się stało.. - powiedziała i westchnęła.
Przymknela oczy jak ja tak pocałował i westchnęła lekko. Dłonią przejechała po jego udzie ponownie. Czuła że na to reaguje. Oderwala plecy od kanapy i odwróciła się w jego stronę...
-Spales z kimś? - zapytała i spojrzała w jego oczy..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Zamrugal zaskoczony bo tak wypaliła...nagle.
- nie.. przecież to chyba oczywiste... W więzieniu raczej panienek nie dawali A dobre zachowanie.. A tutaj.. jestem ledwie kilka dni wiec..niby pewnie by nie było problemu ale..liczyłem że z Tobą wszystko naprawie i nie będzie potrzeby...szukać innej-powiedzoalsmzczerze
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Spojrzala w jego oczy i pokiwala głową..
-Nie wiem czy takie oczywiste.. - powiedziała i westchnęła..
Podniosła się i usiadła na jego kolanach okrakiem...
-ja spałam z wieloma facetami.. - powiedziała szczerze i spojrzała w jego oczy.. - z jednym byłam nawet w związku.. - dodała.
-ale ta ciąża... - zaczęła i w oczach jej stanęły łzy.. - kurwa James.. - powiedziała prawie bezglosnie.. Erica przy nim z nieczulej skały stawała się wrażliwa i odczuwała wszystko jeszcze bardziej.. I tym razem tak był. Nie potrzebowała wiele żeby włączyć empatie.. Choć.. Nie do końca..
-ja nawet nie wiem czy cie wciąż kocham.. - westchnęła..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-jesteś pewna E chcesz mi o tym mowoc-oj bo jefobjiz coś brało...nie mógł mieć do niej pretensji ale..był cholernie zazdrosny.staral się jednak opanować.przejechsl po jej udach jak na nim siadla.oj mogła wyczuć że oddycha już szybciej i mocniej..I to nie tylko przez ewentualne podniecenie.
-czyli co?byłaś w ciąży? -no skoro zaczęła temat to chciał już wiedzieć o i jak.a potem bo trochę zatkało.patrzyl na nią.
-serio? Wiesz.. jeśli nie kochasz..Ale taki na 100% chce to wiedzieć.. nie widzę sensu się starać o kogoś kto mnie nie chce...I kiedy...Kiedy nie będę miał żadnych szans by skorzystać.. by odbudować pomału to co było.. co mieliśmy-przejechał dłońmi po jej talii A potem jedna ręka delikatnie wjechał na jej pierss
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Nie wiem czy chce.. Po prostu wydaje mi się że powinnam. Myślałam że nie żyjesz. Chciałam sobie jakoś ułożyć życie na nowo.. A ty wracasz i kurwa.. Czuję się jakbym przez te dwa lata była tanią dziwką... Bo de facto cały ten czas cię zdradzałam. - powiedziała do niego. Trochę się jej też ciśnienie podniosło.
Pokiwala głową na tak..
-dowiedziałam się dwa tygodnie po tym jak wyjechałeś... - powiedziała. Może zaczai xD
-yhm.. Nie wiem.. - dodała szczerze.. Nie chciała go odepchnac całkiem od siebie. Czuła się teraz jakby wrócił jej najlepszy przyjaciel. Miała z kim pogadać. Wyzalic się. Wzdrygnela się lekko na jego dotyk ale pozwoliła mu na to.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No to jesteś sobie sam winien..aczkolwiek..serio?? Ile byłaś w tej swoje..żłobie?-zapytał.no musiał wiedzieć.choc tyle jeśli by się okazało że nie od razu wyskoczyła innemu do łóżka. - co kurwa?!-zrobił na nią oczy.
-czyli chcesz mi powiedzieć że to dziecko.. to..było nasze?ale.czyli co?zyusunelas czy?-jezuuu... w jego flowie trz byl tski merlik...chuba tu na zawal ejdzis...i naprawde bedsie trup!
-a chcesz wgl spróbować?chcesz bym się starali walczył o nas?-zapytał.ale teraz to w sumie jego myśli zaprzestał ta ciąża wiec...zabrał rękę.tezymal je luzem na jej udach.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dom Erici Specter”