Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Już po siódmej.. - powiedziała i uśmiechnęła się do niego.
-Zaraz spadam. Lecę jeszcze na chwilę do biura a potem już do sądu.. Ale plus jest taki że szybko powinnam dziś skończyć.. Ty jak?
-Dzieki..-uśmiechnęła się miło i dopiła kawę.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Yhm..no rozumiem.Służba nie rużba.NIe mozesz sie spóźnic na rosprawe. - pokiwał głowa.
-A ja..a nie wiem..pjde sobie tez zaraz skoto ciebie nie bedzie to co mam robic.Skocze wczesniej do warsztatu to wczesniej skoncze - powiedzial milo
-Tylko nie wiem czy mam razem z toba wyjsc i juz juz czy moge jeszcze cheile polezec? - bo nie wiem czy on mial klucze do niej.Ona do nieto tak ale on do niej?
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Pochyliła się nad nim i pocałowała jego usta namiętnie..
-To skończ wcześniej.. A potem Będziesz mógł się zabrać za to zaległe lanie.. - zaśmiała się..
-Nie no pewnie.. Lez sobie jeszcze.. - uśmiechnęła się miło i pogladziła jego policzek. Westchnęła sobie..
-Ahhh. Czasem aż nie mogę uwierzyć że tu jesteś.. - powiedziała..
-Klucz ci zostawiłam na szafce w przedpokoju.. Więc zamknij jak będziesz wychodził..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Okey... to jak ty skonczysz to daj mi znac.. - powiedzial.
-To sie wtdy tez jak najszybciej postaram zawinac do domu - dodal.
-No to uwierz bo ajs nigdzie juz nie wybierał Słonce - powiedzial i ja cmoknal.-Jasne..a ty potem?Masz drugi by wejsc czy jak? -zapytal>_Moze mam pod wycierczka zostaeic? - wyszczerzyl sie
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Może po prostu przyjadę po ciebie? - zaproponowała.
-Dobrze ze się nie wybierasz.. - powiedziała. Spojrzała na niego z uśmiechem. Pocałowała go..
-Mam drugi.. Ten jest dla ciebie.. - powiedziała i uśmiechnela się miło do niego..
Zerknela na zegarek..
-Mam 15 minut.. Jak twój poranny wzwod? - zapytała. Odchylila kołdrę.. A potem mu szybko obciagnela polykajac i poleciała do pracy..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-O no to w sumie tez tak moz ebyc..wiec spoko..okolo 16 czy cos 15 mozesz przyjechac po mnie - powiedzial.by ne wyszlo z eona o 11 skonczy xD
Ahahahahhahahahahahaha
No polezal wiec jeszcze cheile a potem sie zeral i tez pojechal do pracy
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Mam nadzieje... - odaprl i poszedl za nia..z nia..
-Idziemy juz spac czy nie wiem? chcesz cos objerzec?Pigadac?.. - zapytal i siadl na lozku
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Mieliśmy inne plany na dzisiejsze popołudnie..-powiedziała i spojrzała na niego. Podeszła do niego jak siadł na łóżku i stanęła pomiędzy jego nogami... Powoli rozpięła swoją białą koszulę i zrzuciła spódnicę, została przed nim w bieliźnie
samej.. Położyła dłonie na jego ramionach..
-Możemy jednak oglądać film, albo rozmawiać..-powiedziała, bo pewnie on nastroju nie miał za dobrego xD
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Spojrzał na nia.
-Hmm... czemu tytak ubraa do pracy chodzisz? - zapytal najpierw.
Owszem nie mial na stroju ale..widzac ja taka..bil sie teraz z myslami xD
Chwycil ja rekami za tyleczek sciskajac go.Cmoknal klka razy w brzuch..tam miedzy gorsetem a majtkami..
-nie mialem namniejsz ochoty na sex wiesz..ale wszysrko zrujnowalas - usmiechnal sie kacikowo
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Bo wiedziałam, że potem się z tobą spotkam..-powiedziała zgodnie z prawdą i uśmiechnęła się do niego.
Zaśmiała się na jego słowa i odchyliła głowę do tyłu..
-Lubię wszystko rujnować... -powiedziała.
Przejechała dłońmi po jego karku i szyi.. Uśmiechnęła się do niego i skierowała jego głowę, by na nią spojrzał..
-Kocham Cię..-powiedziała. Pochyliła się nad nim i pocałowała jego usta namiętnie..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No i chyba m pozostaje cieszyc sie z tego co mam - odparl po poclaunku a potem zdjal z seibie koszulke.
-Jestes cholernie pociagajaca - powiedzial i zsunal z niej mateczki.Cmoknal lka razy jej podbrusze a potem liznal jej cipke.Chwycil ja mocno za tylek iz aczal jezyczkiem lizac i piescic jej szparke
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Jasne, że tak, w końcu to dobra rzecz..-powiedziała i zaśmiała się.
-Ty też.. Zawsze..-powiedziała, co jak co, ona na niego wiecznie napalona chodzi.. Więc jak on chce cos osiągnąć, to powinnien jej nie dać seksu xD
-O wow..-uśmiechnęła się i ułożyła dłonie na jego łysinie, czując jak w nią wwierca się tym językiem..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No tak...tylko problem w tym, że jak ja widzi w takich strojach..eh..
Lizał wiec coraz ostrzej...piescil..przygryzał..w koncu i zaczał wsuwac w nia palce.Z kazda sekunda byla coraz bardziej mokra..nie tlyko od jego sliny.
-Yhm...ysznosci.. - zamruczał strzleil jej klapsa w tylek druga reka
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Doprowadzał ją do ekstazy tym, co robił, więc była już całkiem głośna, czując jego język, paluszki..
-James..-mruknęła pod nosem, uwielbiała dźwięk jego imienia, który wydawała podczas seksu..
Pisnęła na klapsa, ale nakręcił ją jeszcze bardziej, o ile to było w ogóle możliwe.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Nie pzestawal jej piescic ani na chwile.Zbral jednak reke i rozsunal sobie jej pisladki zaczynajac sie wwiercac w jej dupke swoimi paluszkami.
-Mamm ochote na twoj tylek dzicja Mala - pwiedzial tlyko i znow sie wpul w jej cipke
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dom Erici Specter”