Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Oj teraz zdecydowanie tak szybko nie dojdzie wiec da jej tyle przyjemności ile zdoła. Całował ja czule bardzo..Ale i namiętnie... wchodził w końcu już w nią po same jajka.byl już w pewnych rozmiarach. Nie przestawal.poruszac biodra mu ani na sekundę.co jak co ale kondycję miał.posuwal ja szybko i mocno ale tez czuć było że z wielką miłością...
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

A ona była coraz glosniejsza i było jej cholernie przyjemnie..
-James.. Oooch James.. - jeczala głośno i całowała go zaborczo. Aż doszła z głośnym jekiem i przygryzla jego wargę.. Zacisnela dłonie na jego barkach.

Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Poczuł jej orgazm mocno.. usmiech al się szeroko i z niej wyszsdl.polozyl się za nią i wszedł w nią znów...na łyżeczkę.calowal je ramię...ręką ściskam jej pięść i znów się poruszał ale nico wolniej..by rac jej chwilę oddechu..
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Jęknęła nieco niezadowolona jak z niej wyszedł, zaraz jednak zawyła głośno, gdy znów ja wypełnił.. Odchylila głowę w do tyłu i w bok by miał lepszy dostęp do niej. Westchnęła. Złapała jego dłoń i sama sciskała jedna pierś a druga razem z nim. Oddcyhala szybko i płytko.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Czuł jak mu cholernie dobrze...jego oddech przyspieszał..serce ewalilo coraz mocniej wiec wkoncu przyspieszył.Reke przeniosl z piersi na jej cipke znow ja masujac paluszkami..Wbijal si juz w nia mocno i konkretnie po sae jaja.Jego chuj cora zmonciej puilsował zbiżajac sie do wybuchu!
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Ahhh! James! - krzyknęła i poruszała bioderkami wychodząc mu na przeciw. Haryy był dobry w łóżku. Ale James? Zapomniała jak jej z nim było dobrze..
-Idealnie kochanie... - mruknęła jeszcze i jeczala głośno.
-Jeszcze chwila. - wydyszała.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No to miała szczęscie.Widocznie jednak nie do końca ja kresił mega ostry sex :P
Skoro jeszcze cheila to nie przerywał...Ustami całował jej szyjkę,, reką masował szybciutko łechtaczkę i mocno sie w niej poruszał rospzpychajac sie swoim fiutem w jej corace,, mokrej cipce.Sam juz glosno dyszał i sapał czujac, że lada moment dojdzie..czekał jednak tlyko na nia powstrzymujac sie resztakami sił wolnej woli ;)
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Dyszała głośno, przygryzła jednak swoją wargę, by nie krzyczeć na cały dom.. Wypychała biodra w jego stronę i czuła jak jej cipka coraz mocniej się na nim zaciska..
-Oooo kurwa, Jamess...-zawyła, gdy jej ciałem wstrząsnął potężny orgazm... Oddychała szybko.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

On tylko czekał na ten moment.. Kiedy poczuł jak się na nim mocno zacisnela od razu 2 ruchy i twzndoszwdl zalewają jej cipke dość obficie mimonich wcześniej też się spuscil.
-och Kochanie... - wydyszal jej do uszka i je przybrał A potem cmoknal jej szyjke i wyszedł z niej i padł na plecy dyszac głośno..
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Uśmiechnęła się czując jak i on dochodzi, ponownie i obficie.
Przymknęła na chwilę oczy, a potem już odwróciła się do niego i wtuliła się w jego ogromną klatę.
-Było.. -cmoknęła jego skórę..-Naprawdę cudownie.. -uśmiechnęła się do niego.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Zgadzma sie...jezu tak za toba tesknilem..twoim całem..za cala toba... - wydyszał bo jgo serce ejszcze lailo jak oszalałe.Reka ja obial i mizial opuszkami palców po jej ramieniu
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Uśmiechnęła się do niego szeroko i pocałowała go namiętnie. A potem przymknela oczy i westchnęła głośno..
-zostaniesz na noc? - zapytała nagle. Nie chciała go puścić.. Mówiła jedno ale chyba jej rozsądek teraz był mocno zaburzony.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No tego to on się nie spodziewał... zaskoczyła to ale oczywiście że pozytywnie!.
-jeśli chcesz to owszem...I na mocno na całe życie- zasmial się leciutko i ja pocalowal czule.
-idziemy pod prysznic? A potem nie wiem..może coś zamówimy dobrego do jedzenia? -zapytal
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Uśmiechnęła się na jego słowa. Nie chciała jakoś psuć tej chwili. W sumie ona chyba też czegoś takiego potrzebowała.
-Możemy.. - powiedziała.. - Jednak zadzwoń najpierw po jedzenie.. Potem pójdziemy się umyć.. - uśmiechnęła się.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Okey..na co masz ochote? Cos typy fastfood czy cos..porzadnego? - zapytal.Cały czas ładził ja paluszkami delikatnie po jej skórze.Ccial by ta chwila trwala wiecznie..oj on juz sobie w lowie uroilże ja prawie odzyskal xD
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dom Erici Specter”