Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Po niedługim czasie wszystko załatwiłam.wzięłam jakieś tam dokumenty dla Matt'a i broszury, pożegnałam sie z dziekanem i wyszłam.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Ja podeszłam do jednej pani, on do drugiej.. Od razu kazano mi wejść do dziekana, wiec powiedziałam mu tylko że wchodzę i zniknełam za drzwiami.. Po jakiś 10 minutach wyszłam, okazało się, ze dziekan nie ma nic przeciwko, bym następny rok studiowała tutaj, okazało się, że uczelnie mają podobny program zajęc,i że musze dostarczyć tylko dokumenty potwierdzajace to co mówię i wypis z indeksu, by mogli mi przepisac oceny. Podziękowałam dziekanowi i wróciłam do Lewisa.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

mi zajęło to znacznie krócej, wpis, pieczątka, naklejka i takie tam...
po czym dosalałem pismo o zakwalifikowaniu się na II rok...
wyszedłem do Amber z uśmiechem
Clive Robin "Tigh" Teller*lat 24*Motocyklista
Komórka & Szafa & Informator & Relacje
Tigh
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Andreas Stamper - 41 lat - Właściciel "Stamper Motors">>><<< Lewis Flynn - 21 lat - III rok Architektury
Komórka & Szafa & Informator & Relacje>>> <<< Komórka & Szafa & Informator & Relacje
NASA>>>>><<<<< HellCats
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
dr Luka Kovac - 33 lat - Chirurg>>>>><<<<<Richard Castle - 36 lat - Pisarz
Komórka & Szafa & Informator & Relacje >>> <<< Komórka & Szafa & Informator & Relacje
Luka>>>>><<<<< Castle
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Camila Lansy Novak – 16 lat - licealistka
Komórka & Szafa& Informator & Relacje
WhiteCurranT
Obrazek Obrazek ObrazekObrazek Obrazek

mów mi:
emmawatson
lat
cm

Post

Weszłam do środka i złożyłam dokumenty. Poinformowano mnie, że plan zajęć dostanę za tydzień, bo jeszcze nie jest do końca zrobiony. Ucieszyłam się i wyszłam z pokoju.
mów mi:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Przyszłam czym prędzej na uczelnie, bo dostałam pilny telefon, że nie oddałam do tej pory indeksu.oczywiście jakoś wyleciało mi to z głowy i wracając od Sky wpadłam do domu by sprawdzić czy czasem go nie mam gdzies u siebie czy jednak to oni go zgubili. Okazało sie jednak,że to moja skleroza więc czym prędzej przyszłam do dziekanatu go oddac.Kiedy wszystko już załatwiłam, oczywiscie nie obyło sie bez ochrzanu pani z dziekanatu, wyszłam z dziekanatu i korytarzem ruszyłam do wyjścia
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Bliss jakoś dotarła w miare łatwo na Uniwerek.Od rauz poszła do dziwkanatu by wypełnic jeszcze kilak papierów i dostac swój plan zajęc już dokładny.Zobacyzlasoie tez gdzie jest sala itp itd a potem poszła.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Przyszłam na uczelnię miałam pozałatwiać wszystkie papiery odnośnie pracy magisterskiej. Byłam w trakcie prowadzenia badań w szpitalu psychiatrycznym oraz zakładzie karnym. Cieszyłam się że wszystko tak się potoczyło. Kiedy załatwiłam sprawy związane ze studentami wyszłam z uczelni
ODPOWIEDZ

Wróć do „TREE HILL UNIVERSITY”