Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Dobrze, skarbie, będę grzeczny.. -powiedział i zaśmiał się, spojrzał na nią z uśmiechem, wstał z łóżka, założył bokserki i siadł koło niej przy stole..
-Yhm, ale smakołyki.. -powiedział i puścił jej oczko.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-no w końcu apartament królewski -powiedziałam i puściłam mu oczko wcinałam jedzonko
-fajny taki wypad do hotelu -zaśmiałam się
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-No tak. - powiedział z rozbawieniem i spojrzał na nią, a potem się już zabrali za jedzonko, więc nie mówił nic i zajadał..
-Ale zaraz się chyba zbieramy do domu, co? Starczy tego dobrego.. -powiedział i pomachał brwiami.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-tak zbieramy się do domu niedługo -powiedziałam i kończyłam jeść
-ale najpierw jeszcze Cię przelecę -powiedziałam i zniknęłam pod stołem po chwili dobrałam się do jego kutasa i zaczęłam mu obciągać
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Zaśmiał się na jej słowa, a zaraz była pod stołem.. Spojrzał na nią i uśmiechnął się..
-Ooo tak.. -powiedział, jęknął jak wzięła go w usta...
-Jestes cudowna.. -dodał, wplótł palce w jej włosy..
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-a Ty nie gadaj tylko jedz Kochanie -powiedziałam i wróciłam do robienia mu dobrze. Patrzyłam na jego twarz , na której malowała się przyjemność. Sama też już się nakręciłam. Robiłam mu dobrze i sobie również.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Chcesz żebym się udlawil? - zaśmiał się.. ale szybko zjadł i już sobie na nią patrzył..
- oo tak mała.. dotykaj się.. - mruknął.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Pieściłam siebie i jego. Czułam jak jest mi dobrze. Ssałam jego kutasa mocno go wsuwałam sobie w gardło.Masowałam swój guziczek czułam że za chwilę dojdę dlatego intensywniej zajmowałam się jego kutasem
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Ooo ja pierdole, tak, mała.. - jęknęła podniecony i uśmiechnął się.. wchodził ostro w jej usteczka że prawie się dławiła.. więc ujął jej szyjkę żeby nie uciekała mu..
-Dojdz.. - mruknął do niej, chciał by skończyli razem.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Ślina ciekła mi po kącikach ust. Czułam jak mocno we mnie pulsuje , po chwili doszłam z jękiem. Czułam jak jest mi cholernie dobrze, poczułam jego spermę która wypełniała moje usta i gardło
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Jeknal gardłowo kiedy doszedł i widział że i ona szcytuje.. uśmiechnął się..
-Cudowna... - powiedział patrząc na nią i podał jej chusteczkę..
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Wytarłam się i wyszłam spod stołu. Założyłam na siebie kieckę
-to co zbieramy się do domu ?-spytałam
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Tak, kochanie.. jedziemy do domu..- powiedział do niej. Poubierali się. A potem zeszli na dół, on zapłacił za pokoju i pojechali do domu.
Awatar użytkownika
29 lat
169 cm
Cały świat
Modelka, ex striptizerka
rozwódka
Londyn

Post

Weszłam do ogromnego pokoju z wielki łóżkiem. Położyłam torby, otworzyłam okno , żeby przewietrzyło się. Zapaliłam świecie. Wyciągnęłam zabawki, które kupiłam w sex shopie jak kupowałam sobie strój pielęgniarki. Wzięłam prysznic, wy balsamowałam ciało z delikatnym brokatem. Pomalowałam się , ułożyłam włosy i założyłam na siebie strój pielęgniarki. Zamówiłam do pokoju szampan z truskawkami. Kiedy wszystko dotarło napisałam do Camerona smsa i czekałam na niego w pokoju.

https://cdn.shopify.com/s/files/1/0099/ ... 1613997108
Awatar użytkownika
37 lat
177 cm
dom/biuro w NY
manager modelek/ów
w związku
Katherine Dobrev
Atlanta/New York

Post

Przyjechał do hotelu.Odebral karte do pokoju z recepcji a potem wjechał windą na góre.Odnalazł apartamnt,otworzyl drzwi i wszedl.Odstawil teczke na komode i poszeld szukac swojej pielegniareczki, ktora miala na niego cekac.
Kedy ja zobaczyl az mu sie oczy zaswiecily.
-oooo wietam..dobrze ze Pani juz jest...Moemy do razu przejsc do rzecz. - powidzial z usmiechem.
-Fatalne sie czuje wiec rsze o kompelksowe badania... - puscil jej ockzo
ODPOWIEDZ

Wróć do „HOTEL PLAZA”