Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Jęknąłem cicho, gdy poczułem jej dłoń, a mój oddech gwałtownie przyspieszył. Całowałem jej szyję, ale po chwili zszedłem pocałunkami na jej piersi, zająłem się jej sutkami, ssałem je i przygryzałem, by stały się maksymalnie twarde.. Jedną dłonią zjechałem na jej bioderka i zsunąłem z nich jej spodnie, które wcześniej rozpiąłem.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Ochhhhhh - zajęczałam czując jak zajmuje się moimi piersiami.Kiedy zsunąłe moje spodnie pozbyłam się ich zsuwając do końca z nóg i kopnęłam gdzies na bok.Wolna rekę gładzilam go po głowie przyciskając tym samym nieco do moich piersi
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Widząc i czując jak jest jej dobrze, nie przerywałem pieszczot na jej piersiach, z resztą była to ulubiona część ciała kobiet większości facetów w tym i moja i lubiłem to robić i podniecało mnie to, wolną ręką zsunąłem się w dół pod jej mateczki i palcem zacząłem ją "zmiękczać".
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Zajęczałam głośno kiedy poczułam jego dłoń tam na dole.Serce niemal mi wyskakiwało z piersi, oddech był juz znacznie przyspieszony.Przyszpieszyłem ruchy reką chcąc mu sprawic więcej przyjemności
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Nakręcała mnie tymi jękami.. Czułem się przez to jeszcze bardziej podniecony. Zsunąłem z niej majteczki do końca i dalej pieściłem jej szparkę, chciałem dać jej jak najwięcej przyjemności. Ustami nie odrywałem się od jej piersi.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Po kilku jeszcze chwilach w końcu przyciągnęłam wolna reka jego twarz do swojej mocno wpijając się w jego usta.Byłam juz bardzo podniecona.-Weź mnie..teraz - szepnęłam
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Uśmiechnąłem się na jej słowa i zamknąłem jej usta namiętnym, zachłannym pocałunkiem., po czym uniosłem ja lekko do góry i wszedłem w nią dość gwałtownie, bo już nie mogłem się powstrzymać przed narastającym podnieceniem..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Zawyłam z rozkoszy kiedy we mnie wszedł.Oplotłam go nogami w pasie a rękami objęłam go za szyję.Pożądliwie całowałam jego usta..
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Jedną ręką przytrzymywałem ją na sobie, a drugą opierałem się o drzwi. Moje ruchy były mocne i gwałtowne, co raz to zmieniałem tempo, nie odrywając się od jej ust.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Było mi cudownie, odwzajemniałam każdy pocałunek, pojekiwałam coraz głosniej..palce wbijałam wjego ramiona...
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Czułem że sprawiam jej przyjemnośc i nakręcało mnie to jeszcze bardziej, jej jęzki sprawiały, ze przechodziły mnie dreszcze.. Wchodziłem w nią mocno, by poczuła mnie w sobie jak najgłębiej i najmocniej.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-ooo taakkk...! - jęczałam raz po raz, nie przejmując się czy ktoś nas usłyszy czy nie.Pocałunkami zeszłam na jego szyje i ramiona.Czułam, że już nie wiele mi brakuje
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Sprawiała, że czułem się wspaniale.. Wchodziłem w nią mocno, a gdy poczułem, że nadchodzi jej spełnienie przyspieszyłem maksymalnie swoje ruchy i dość płytko oddychając czułem jak nadchodzi spełnienie. Serce waliło mi jak oszalałe...
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Zawyłam głośno z rozkoszy kiedy dochodziłam Po chwili wpiłam sie mocno w jego usta.Serce aliło mi jak oszalałe.Po wszystkim rozluźniłam uścisk i uśmiechnęłam sie do niego opierając się czołem o jego czoło-Byłes wspaniały...
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Ty też..-powiedziałem z uśmiechem, patrząc na nią zamglonymi rozkoszą oczyma. Dłonią przejechałem po jej rozgrzanym ciele i pocałowałem jeszcze namiętnie jej usta.
ODPOWIEDZ

Wróć do „KLUB ESCAPE”