Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Peyton spała sobie spokojnie, nie spodziewała się nikogo w swojej sypialni, a tu nagle coś ją obudziło.. Jęknęła przez sen i chyba ten dźwięk ją zbudził.. Rozejrzała się nieco nieprzytomnie..
-Co jest? -mruknęła i zerknęła pod kołdrę.. Zaśmiała się widząc męża..
-Ooo chodź tu.. nie potrzebuję gry wstępnej, gdy tak długo Cię nie było.. -powiedziała. Poza tym, już była mokra.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-cześć Piękna -powiedział i pocałował z miłością jej usta. Nakierował swojego kutasa i zaczął się w niej poruszać
-och tak !-jęknął kiedy poczuł jak oplata go swoim gorącem
-Kocham Cię -całował ją bardzo namiętnie z języczkiem i intensywnie się w niej poruszał był bardzo spragniony swojej pięknej żony
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Ja Ciebie też i to bardzo.. -powiedziała i jęknęła głośno, gdy w nią wszedł. Uśmiechnęła się szeroko..
-Dobrze, że jesteś w domu.. -powiedziała z uśmiechem i już obcałowywała jego usta, szyję, klatę, była go spragniona jak cholera..
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

A on poruszał się w niej dość intensywnie wchodził w nią po same jajka.
-masz mnie już cały czas możemy zaplanować wyjazd -powiedział i spojrzał w jej oczy
-zostawimy dzieci z mamą , a my pojedziemy gdzieś na parę dni -powiedział i zaczął wchodzić w nią mocnym pchnięciami
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Ooo tak.. zdecydowanie ta część wakacji Libre najbardziej...- uśmiechnęła się do niego.. całowali się i pieprzylu dość ostro już.. a gdy oboje doszli i padli na poduszki to dalej sobie gadali..
-gdzie pojedziemy?
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-gdzie masz tylko ochotę Kochanie -powiedział
-mam ochotę na czas tylko z Tobą chcę się nacieszyć Tobą Twoim boskim ciałem za którym tak strasznie tęskniłem -powiedział i muskał ustami jej boskie ciałko
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-No to w takim razie miejsce nie jest ważne.. - zaśmiała się..
- ale może Miami? - zapytała I spojrzała na niego. Lubiła tam jeździć.. miała dobre wspomnienia..
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-dobrze , karzę przyszykować naszą willę -powiedział i pocałlował czule jej usta
-wybacz kochanie , ale za bardzo byłem spragniony -powiedział i zanurkował między jej uda. Jego przyjaciel już wrócił do sił więc chciał jeszcze skorzystać zanim pójdą jeszcze na chwilę spać
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-oo matko.. Nie krępuj się.. -powiedziała śmiejąc się..
-Ooo tak, uwielbiam to... -dodała z uśmiechem i rozchyliła nóżki.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Uwielbiał jej boskie ciało. Był stęskniony za swoją żonką. Pieścił ją intensywnie między udami , a kiedy doszła wsunął się w nią swoim sztywnym kutasem. Zaczął ostro ją pieprzyć
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-yhm, tam będziemy się tak pieprzyć na plaży.. -powiedziała i pocałowała go ostro, czując jak się w niej mocno porusza..
-oooch, tak, kochanie.. -wydyszała, dobrze jej było.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Kochali się aż oboje szczytowali. Kike był zakochany po uczy w swojej pięknej żonie. Po 2 miesiącach wyjechali na wakacje bez dzieci tylko oni jego matka zajmowała się dziećmi , a oni mieli 2 tygodnie dla siebie. Pisz gdzie chcesz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Willa Enrique & Peyton Iglesias”