Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-To nawet i lepiej, nie będziemy musieli się stąd ruszać..-powiedziała i pocałowała jego usta, a potem już sobie wzięli tą tackę z jedzeniem i jedli śniadanko..
-To co?Wieczorem imprezka?
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

- tak wieczorem impreza tylko pytanie czy idziemy na miasto czy robimy imprezę w domu - powiedział i jadł śniadanie
- to możemy siedzieć w domu jak tego chcesz po śniadaniu
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-No mieliśmy w domu ją zrobić, ale to jak wolisz, w sumie mamy dwa kluby to można jakąś loże zarezerwować i się wybrać na miasto..-powiedziała z rozbawieniem.
-Po śniadaniu mam plan na ciebie, kochanie.. -zaśmiała się.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

- kochanie jak chcesz się zająć imprezą w domu to nie ma sprawy ale można też zrobić w klubie jak tylko masz ochotę decyzja należy do Ciebie - kończył jeść śniadanie
- nie ma problemu jestem cały twój
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-No to w takim razie zobaczymy, można w sumie w klubie, mniej zachodu..-powiedziała i uśmiechnęła się do męża. No i zjedli śniadanie.. Przyciągnęła go do siebie i pocałowała jego usta..
-Kocham Cię..-uśmiechnęła się do niego.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

- też cię kocham - powiedział i spojrzał na swoją żonkę
- to będziemy teraz się bardzo dobrze bawić - pocałował namiętnie jej usta ręką błądził po jej seksownym ciałku
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Uśmiechnęła się do niego i skoro mieli się dobrze bawić, to ściągnęła z siebie koszulkę do spania, którą miała na sobie..
-Yhm.. -objęła go ramionami za szyję..
-Już mi się to podoba..-powiedziała i całowała go. Położyła się na plecach i przyciągnęła go do siebie.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Pozbył się swojej koszulki i po chwili znalazł się nad nią. Zaczął całować namiętnie jej szyjkę dekolt , aż doszedł do piersi i zaczął je pieścić. Robił to bardzo wolno i dokładnie w końcu nigdzie się nie spieszyli
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Westchnęła głośno, czując jego usta na swoich piersiach i wypchnęła je do niego bardziej..
-Ooo tak, kochanie..-mruknęła i wplotła palce w jego włosy, czuła jak się robi coraz bardziej podniecona.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Oj był na nią coraz bardziej napalony . Spojrzał w jej oczy
- pragnę cię Peyton - pocałował namiętnie jej usta i wrócił do pieszczenia pocałunkami jej boskie ciało, które strasznie mnie kręciło
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-To dobrze się składa.. Bo ja ciebie też.. - uśmiechnęła się do niego szeroko i masowała już teraz jego chuja. Więc zaraz był już gotowy..-Weź mnie skarbie.. - mruknela j uśmiechnęła się.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Oj tak był gotowy i do tego mega napalony na swoją żonę. Kochał ją strasznie. Wszedł w nią i mocno się w niej poruszał . Jego oddech znacznie przyspieszył czuł jak robi mi sie gorąco
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Westchnęła jak tylko wszedł w nią i oplotła go rekoma i nogami..
-Ooo tak, skarbie, cudownie.. - Uśmiechnęła się do niego i pieprzyli się już dość intensywnie. Jęczała głośno.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Oj był nakręcony na nią i to bardzo wchodził w nią po samej jajka. Dyszał coraz głośniej , na jego ciele pojawił się krople potu. Zaczął pieścić ręką jej łechtaczkę chciał dać jej więcej doznań.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-O wow..-jęknęła kiedy jeszcze dobrał się do jej łechtaczki..
-Cudownie skarbie, occchhh! Jeszcze chwila!!!! -zawyła i w końcu zacisnęła dłonie na jego ramionach i doszła. Szybko i płytko oddychała,
ODPOWIEDZ

Wróć do „Willa Enrique & Peyton Iglesias”