Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Odwzajemniałam jego pocałunki i pozwoliłam mu robić ze mną wszystko, byl w te klocki rewelacyjny i zaspokojał mnie całkowicie. Całowałam jego szyjkę, rączkami błądziłam po jego rozpalony ciałku.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Uniosłem sie w końcu i wyszedłem z niej, ale tlyko na chwilke.Przekręcilem ja na brzuszek.A kiedy tak leżała wszedłem w nią ponownie.Rękami podpierałem sie po jej bokach.Ustami całowałem jej plecki mocno się w niej poruszając.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Kiedy wszedł we mnie od tyłu , zawyłam z rozkoszy....-ohh tak Nate jest bosko -pojękiwałam bardzo głośnie nie przejmowałam się tym , że ktoś nas usłyszy. Każdy jego ruch sprawiał mi boską przyjemność, dłonie zaciskałam na pościeli.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No tak..i jemu było bosko.jej krzyki było symfonia dla jego uszu.Dlatego tez czuł,że zaraz ni wytrzyma i dojdzie.Powstrzymywał sie jednaak jeszcze chwile by i ona doznała calkowitej rozkoszy
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Oboje doszliśmy w tym samym czasie wyjąc z rozkoszy. Kiedy Natahan opadł na łóżko przysunęłam się do niego i okryłam nas pościelą.
-nie chcę z Ciebie rezygnować , tylko ty doprowadzasz moje ciało do takiej rozkoszy-powiedziałam
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Spojrzałem na nią.-Hmm..czuje sie wykorzystywany..nie ładnie Amber - powiedziałem cmokając i kręcac lekko głową.
-ja nie wiem..co ty tak we mne widzisz..facet, dzieciaty, zonaty... - westchnąłem
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-i chyba to mnie bardzo kręci-powiedziałam i spojrzałam na niego z uśmiechem.
-powiedz mi , że nie lubisz kiedy Cię wykorzystuję co ?-spytałam i pocałowałam jego usteczka.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Nooo nie narzekam na to - zasmiałem się.Rączką gładziłem jej ciałko lekko.
-Nikt ne moze sie o nas dowiedziec..rozumiesz?Żadne twoje przyjaciłki..nikt.. - powiedziałem powaznie
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-nie martw się o to , jestem bardzo dyskretna -powiedziałam i uśmiechnęłam się do niego.
-to co dasz nam jeszcze takich cudownych chwil?-spytałam i spojrzałam w jego oczka z uśmiechem.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Okey..ma nadzieje.ne chce miec przez to problemów - powiedziałem.
-Mysle, że możemy sie spotkać za kilka dni..albo nie wiem.Moze masz jakis pomysł..? -zapytałem jej.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-możemy spotkać się w hotelu , albo możemy gdzieś wyjechać za miasto , żeby nikt nas nie zobaczył-powiedziałam i jeździłam paluszkiem po jego nagiej klacie.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Hmm..a wiesz, że to nie głupi pomysł.Wyjedziemy..na tydzień.Co ty na to? - zapytałem.W głowie kiełkował mi plan
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-jestem jak najbardziej za -powiedziałam i uśmiechnęłam się do niego.
-a gdzie chcesz mnie zabrać?-spytałam i dałam mu buziaka....-a co powiesz swojej żonie , czy ona już jest w szpitalu?-spytałam
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Nie martw sie o moją żonę.A w szpitalu nie jest..to dopiero połowa ciązy - wyjąsniłem.
Powiem jej, że jade służbowo...przywykła do tego więc..ne powinna zadawac zbędnych pytań - powiedziałem.
-A gdzie? Nie wiem..gdzie chceesz? - zapytałem
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-Ty wybierz miejsce , będzie mnie to kręciło jeszcze bardziej Skarbie-powiedziałam i zaczęłam muskać jego klatę....-ale mi się trafił cudowny okaz-powiedziałam i uśmiechnęłam się do niego patrząc w jego stronę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dom Haley & Nathana Scottów”