Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Przytuliłam się do niego tylko i nic nie mówiłam, z moich oczu płynęły łzy, ale w sumie im na to pozwoliłam, było mi dobrze w jego ramionach i mogłam dac upust swoim emocjom..
-Boję się..-powiedziałam w końcu..
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-wiem Kochanie , ale nie będziesz sama , będe przy Tobie -powiedziałem i tuliłem ją do siebie.
-uda nam się wierzę w to-powiedziałem uniosłem jej twarz tak by na mnie spojrzała i pocałowałem jej usteczka.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Kocham Cię..-powiedziałam do niego i pocałowałam jego usteczka delikatnie, a potem wpiłam się zachłannie w jego usta, wiedziałam, że muszę korzystać z tego, co mam póki co.. A do tego potrzbeowałam o tym nie mysleć teraz
-Potrzebuję Cię..-powiedziałam do niego...
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Odwzajemniłem pocałunek i spojrzałem na Peyton....-kochanie masz mnie kiedy tylko zechcesz , nie zamierzam Cię zostawić -powiedziałem i jeździłem rączką po jej ciałku.
-błagam Cie tylko nie poddawaj się
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Nie mówmy już o tym..-powiedziałam błagalnie i spojrzałam w jego oczka, pocałowałam go zachłannie..
-Chcę czuć, że żyję..-powiedziałam do niego i całowałam go namiętnie, wpiajjac się w jego usta.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Objąłem ją i odwzajemniałem pocałunki, rączką błądziłem po jej nagim ciałku.
-Kocham Cię Peyton -powiedziałem i spojrzałem w jej oczka....-zapomnisz o całym świecie-powiedziałem i zacząłem pieścić pocalunkami jej idealne ciałko.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Ja Ciebie tez..-powiedziałam do niego i przyciągnęłam do siebie jego usta, potrzebowałam teraz go jak ryba wody, nie umiałam logicznie myśleć i chciałam chociaż na chwilę się uwolnić od tego wyroku..
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Całowałem jej usteczka ,rączką pieściłem jej ciałko zawędrowałem między jej nóżki i zacząłem pieścić jej muszelkę.
-Kocham Cię Peyton--wyszeptałem jej do uszak i delikatnie je przygryzłem.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Jęknęłam cichutko i odchyliłam głowę do tyłu, czując jego pieszczoty..
-Ja Ciebie też, Enrique..-powiedziałam i zacisnęłam dłonie na jego ramionach..
-Uwielbiam Cię..-spojrzałam w jego oczka i pocałowałam go zachłannie.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Odwzajemniłem pocałunek i nie przestawałem jej pieścić. Pragnąłem ją całym sobą i chciałem , żeby na chwilę zapomniała o wszystkim. Zszedłem pocałunkami na jej szyjke , a później dekolt.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Odchyliłam głowę do tyłu i wplotłam palce w jego włosy, sprawiał mi nieziemską przyjemność i czułam się dobrze w jego ramionach..Jęknęłam głośno i spojrzałam z pożądaniem w jego oczy..-Och, kochanie..-powiedziałam wzdychając..
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-mam wielką ochotę na Ciebie Kochanie-powiedziałem i pocałowałem jej usteczka. Obróciłem ja do siebie o posadziłem okrakiem. Nakierowałem na nią swojego członka i powoli zaczęła się na nim opuszczać westchnąłem z podniecenia.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Ja na Ciebie też..-powiedziałam i spojrzałam w jego oczka.. Pocałowałam zachłannie jego usta i jęknęłam głośno, czujac jak we mnie wchodzi..
-Oo tak, skarbie..-jęknęłam i aż otworzyłam szeroko usta, dysząc głośno.. Woda chlapała z wanny..
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Oj teraz nie przejmowaliśmy się chlapiącą wodą z wanny. Zdecydowanie teraz myślałem o tym, żeby zaspokoić żonkę i sprawić by poczuła się o wiele lepiej. Pocalowałem jej usteczka z języczkiem i pomagałem jej się na mnie poruszać.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Coraz szybciej poruszałam swoimi bioderkami, zaciskałam dłonie na jego klacie i mocno wbijałam go w siebie, chciałam go czuć jak najgłębiej w sobie, jęczałam coraz głośniej i czułam jak mi jest dobrze..
-Oooch, kochanie..-jęknęłam, czując jak mi coraz lepiej, zapominałam powoli o tym koszmarze..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Willa Enrique & Peyton Iglesias”