Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Wszedłem do łazienki wziąłem szybki prysznic i poszedłem do sypialni
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Wszedłem do łazienki wziąłem szybki prysznic ubrałem się ogoliłem umyłem zęby i wyszedłem z łazienki
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Weszłam do łazienki, napusćiłam wody do wanny, nalałam płynu, rozebrałam się i weszłam do wanny, by wziąc gorącą kąpiel.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

PO jakiejś godzinie wyszłam z wanny, wytarłam się, owinęłam się ręcznikiem i wróciłam do sypialni.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Weszłam do łazienki, wzięłam prysznic, po czym uczesałam się, umalowałam i ubrałam i poszłam do pokoju Katie.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Wszedłem do łazienki rozebrałem się i wszedłem pod prysznic, gdy się wymyłem wytarłem się w ręcznik i poszedłem do sypialni po rzeczy
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Wszedłem do łazienki wziąłem szybki prysznic ubrałem się i wyszedłem z łazienki.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Weszłam do łazienki, odkręciłam wodę pod prysznicem, po czym rozebrałam się i weszłam pod gorący strumień.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Usłyszałem szukam w łazience więc wszedłem do niej. Zobaczyłem Peyton w kabinie...-możemy pogadać?-spytałam patrząc na nią. Oparłem się o szafkę i czekałem an jej odpowiedź.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Spojrzałam na Enrique, trochę zaskoczona, że nagle się tu znalazł.. Skończyłam prysznic, zakręciłam wodę i wyszłam z kabiny, owinęłam się ręcznikiem..
-Jasne..-powiedziałam, stojąc na dywaniku. Wpatrywałam się w niego.. -O czym chcesz rozmawiać?-zapytałam po krótkiej chwili milczenia.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-chciałem Cie przeprosić za moje wczorajsze zachowanie , nie powinienem Cię zostawiać tam samej i nic mnie nie tłumaczy-powiedziałem patrząc w jej oczka...-Kocham Cię Peyton i bardzo przepraszam
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Spojrzałam na niego trochę zdziwiona, bo tego się nie spodziewałam.. Uniosłam w tym zdziwieniu brwi do góry.
-Nie powinieneś mnie tam zostawiać. Racja..-powiedziałam, patrząc na niego..
-Ale to chyba najmniejszy problem..-powiedziałam spokojnie.. Bo akurat to, że wyszedł nie było dla mnie takie ważne jak to, co mówił..
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-to jaki jest znowu problem?-spytałem myśląc , że Lauren znowu coś na wywijała.
-wiesz , zaraz jadę spotkać się z prawnikiem , jeśli chcesz możesz pojechać ze mną -powiedziałem
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Znowu? Spojrzałam na niego? Od wczoraj nic się nie zmieniło..-powiedziałam..-Przepraszasz mnie za to, że mnie zostawiłeś, a nie za to, co mówiłeś?-spojrzałam na niego niedowierzając.
-Po co jedziesz do prawników?
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-muszę podpisać papierki odnośnie opieki nad Lauren , prawnik ma mieć za godzinę zrobione papiery-powiedziałem.
-a co ja takiego mówiłem co?-spytałem bo nie wiem o co jej chodziło.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Willa Enrique & Peyton Iglesias”