Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

***
Enrique Iglesias••27 lata••Piosenkarz
Obrazek
Znam: X-tina, Lois, Lynn, Mila, Clarka, Peyton, Lilly, Nikol, Lynn, Gavina, Kim, Meredith, Wade`a, Owen`a
Pies:Airon
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Wszedłem do gabinetu usiadłem przy biurku włąłczyłem laptopa i zacząłem słuchać płyty Mii
Enrique Iglesias••27 lata••Piosenkarz
Obrazek
Znam: X-tina, Lois, Lynn, Mila, Clarka, Peyton, Lilly, Nikol, Lynn, Gavina, Kim, Meredith, Wade`a, Owen`a
Pies:Airon
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Gdy przesłuchałem płyte napisałem smsa do Mii i wyszedłem z gabinetu
Enrique Iglesias••27 lata••Piosenkarz
Obrazek
Znam: X-tina, Lois, Lynn, Mila, Clarka, Peyton, Lilly, Nikol, Lynn, Gavina, Kim, Meredith, Wade`a, Owen`a
Pies:Airon
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

ROK PÓŹNIEJ
Enrique Iglesias••27 lata••Piosenkarz
Obrazek
Znam: X-tina, Lois, Lynn, Mila, Clarka, Peyton, Lilly, Nikol, Lynn, Gavina, Kim, Meredith, Wade`a, Owen`a
Pies:Airon
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Wszedłem do gabinetu usiadłem w fotelu siedziałem po ciemku
Enrique Iglesias••27 lata••Piosenkarz
Obrazek
Znam: X-tina, Lois, Lynn, Mila, Clarka, Peyton, Lilly, Nikol, Lynn, Gavina, Kim, Meredith, Wade`a, Owen`a
Pies:Airon
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Wstałem z fotela i poszedłem się połozyć do sypialni
Enrique Iglesias••27 lata••Piosenkarz
Obrazek
Znam: X-tina, Lois, Lynn, Mila, Clarka, Peyton, Lilly, Nikol, Lynn, Gavina, Kim, Meredith, Wade`a, Owen`a
Pies:Airon
mów mi:
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Weszliśmy do gabinetu. Włączyłem laptopa i zaczęliśmy szukać piaskownicy dla Kate.
-widzisz coś ciekawego?-spytałem bo w sumie nie wiedziałem , jaką piaskownicę chcę kupić Peyton.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Wskazałam na kilka z ofert..-Te są nawet ciekawe..-powiedziałam i spojrzałam na E..-Może kupimy od razu huśtawkę, co?-zapytałam i uśmiechnęłam się. Lubiłam huśtawki..
Oglądaliśmy te oferty, które pokazałam..-Co myślisz?-zapytałam.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Wskazałam na kilka z ofert..-Te są nawet ciekawe..-powiedziałam i spojrzałam na E..-Może kupimy od razu huśtawkę, co?-zapytałam i uśmiechnęłam się. Lubiłam huśtawki..
Oglądaliśmy te oferty, które pokazałam..-Co myślisz?-zapytałam.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-może być z huśtawką już niedługo Kate będzie na tyle duża , że sama będzie mogła się huśtać na niej -powiedziałem do Peyton i uśmiechnąłem się do niej.
-to , ta czy ta?-spytałem i uśmiechnąłem się do żonki
-jeśli masz jeszcze jakieś pomysły to mow teraz bo wtedy od razu wszystko dostarczą w tym samym czasie Kochanie
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Okej, w takim razie bierzemy tą huśtawkę..-pokazałam na monitorze -taką piaskownicę, i na razie chyba wystarczy..-powiedziałam z uśmiechem.
-Chyba, że jakiś taki domek..-spojrzałam na E. -Co myślisz?-zapytałam..
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-wiesz mamy spory ogród więc domek też się zmieści-powiedziałem i zasmiałem się
-ale chyba już coś większego dla Kate niedługo pewnie już w takim domku się nie zmieści-powiedziałem i wskazałem na ekran monitora oczywiście wcześniej już wrzuciłem piaskownicę i huśtawkę do koszyka.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Możemy zamówić po prostu większy domek..-powiedziałam i uśmiechnęłam się do niego..-Taki drewniany na przykład..-pokazałam na ekranie..-No chyba, że wolisz kochanie zbudować naszej córci domek na drzewie..-powiedziałam z uśmiechem.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-może być domek drewniany, ale ja nie jestem aż tak dobry w tych rzeczach , dlatego lepiej kupić , bo ja nie zagwarantuje że to co bym zbudował by się nie rozwaliło od razu jak by ktoś na tym stanął-powiedziałem
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Oj, kochanie, taki słaby z Ciebie majsterkowicz?-zapytałam i zaśmiałam się lekko..
-Dobra, to w takim razie zamawiaj..-powiedziałam i uśmiechnęłam się do niego.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Willa Enrique & Peyton Iglesias”