Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Nooo teraz zaczynasz mówic z sensem.Więc..może zróbmy tak.jak już wrócisz z tym swoim mężusiem z tej romantycznej kolacji to..jutro czy pojutrze..no na dniach..idziemy zabawic sie do klubu.Girls night! - powiedziałam tonem niznoszącym sprzeciiwu.
-Taaa jasne..nie sa złe..eh.. - jej wystarczyło jak czasem zajmował sie zajmowała Lydia i musiala ja przewinąc ;p
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Dobrze, moja zwariowana przyjaciółko..-zaśmiałam się i spojrzałam na nią..-Zabawimy się w klubie, tylko musisz mnie pilnować, żebym nie poszalała za bardzo..-wyszczerzyłam się..
-Oj nie marudź..-zaśmiałam się..-Jak się czasem zajmiesz Lydią lub swoją chrześnicą, to nic się nie stanie..
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Nooo jaaasne..jak znajdziesz kogos kto sie zajmie mną i przypilnuje - wybuchnęłam smiechem.
-Oj no wiem, wiem.Dlatego takie od czasu do czasu na razie mi wystarczy - powiedzialam i spojrzalam na Lydie, ktora sobie spała w wózku.
-Eh..dobra..ja sie chyba powinnam zbierac..zaisedziałam się troche..a jeszcze musze potem zajrzec na chwile do butiku - powiedziałam.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Okej..-powiedziałam..-Znajdę Ci kogoś..-zaśmiałam się i spojrzałam na nią..
-Ja też się muszę do wyjazdu przygotować choć trochę, no i położyć Kate na popołudniową drzemkę..-puściłam oczko przyjaciółce..
-Więc jak wrócimy z Paryża to się odezwę do Ciebie..-powiedziałam..
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Noo wlasnie..więc..udanego wyjazdu moja droga - powiedziałam wstając z kanpy.
-Widzimy sie niedługo - pzbierałam tam zabawki czy co tam był lYdii wrzcając je do wózka.
-Pozdrów Enrique - cmoknąłem ją no i sobie pojechałam z Lydią z jej domku i do domu Quinn
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Dzięki, bejbe..-powiedziałam i uśmiechnęłam się do niego..
-Do zobaczenia..-powiedziałam, a gdy Brooke wyszła, to wzięłam Kate na ręce i poszłam z nią do pokoju, żeby położyć ją spać..
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Wrócili do domu i tylnim wejściem od razu weszli na ogród..
Peyton uśmiechnęła się do niego... A potem rozebrała się do naga i wyskoczyła do basenu.. Spojrzała na niego zachęcająco.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Po chwili zrobił to samo i wskoczył do basenu
-ale szalejesz Kochanie -powiedział i podpłynął do żonki
-chyba czas na kolejny seks dzisiejszego dnia -pomachał brwiami głupkowato
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Zdecydowanie kochanie. Zaraz będzie kolejny seks..-powiedziała i uśmiechnęła się do niego szeroko.
-Kocham Cię..-powiedziała, objęła go za szyję i wpiła w jego usta zachłannie..
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Odwzajemnił jej pocałunek objął ją rękoma i podpłynął z nią do brzegu tak by oprzeć ją o ścianę
-podoba mi się to i to bardzo -powiedział wesoło po czym zaczął się z nią bardzo namiętnie całować ręką zawędrował między jej uda
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Uśmiechnęła się do niego. Dłonią zjechała na jego kutasa i zaczęła go pieścic.. Czuła jak z każdą chwilą staje się twardszy. A ona też nie była obojętna na jego działania. Coraz bardziej się na niego napalała.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Mocno przyparł ją do ściany basenu , spojrzał w jej oczy. Uśmiechnął się i po chwili wszedł w nią po same jajka
-o jak dobrze -wydyszał i zaczął ją ostro posuwać w basenie
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Jęknęła głośno, gdy w nią wszedł i przymknęła oczy, całowała się z nim namiętnie.. Jedną nogę zarzuciła na jego biodro i wypychała bioderka w jego stronę.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Kike nie zwalniał ani na chwilę , był bardzo spragniony swojej żony. Jak zawsze nie ziemsko go kręciła. Głośno dyszał , woda robiła trochę hałasu ale mało się tym przejmował , chciał dać Peyton jak najwięcej rozkoszy
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Peyton z każdym jego ruchem była głośniejsza. Uwielbiała go takiego naoalonego. Mocno poruszała bioderkami w jego rytmie i całował zaborczo jego usta.
-Oo tak.. - mruknęła.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Willa Enrique & Peyton Iglesias”