Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-To szczera prawda..-powiedziałam i puściłam jej oczko, no nie chciałam jej wypominać, ale zawsze lepiej się odmłodzić..
-Za bardzo mnie kochasz..-powiedziałam i uśmiechnęłam się..-A tak poza tym, to czyste przyzwyczajenie..-powiedziałam i wybuchnełam śmiechem, no bo juz tyle lat się przyjaźniłyśmy, że bez niej było by po prostu dziwnie..xD
-Aj przestań tak gadac..-powiedziałam i spojrzałam na nią marszcząc brwi..
-To faceci, zawsze jest z nimi problem..-westchnęłam..
-Jeszcze po prostu nie trafiłaś na tego jedynego..-powiedziałam.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Oj wsadż sobie ta prawde w tyłek Pey - wytknęłam jej język.No co za wredna małpa z niej!
-Noo pewnie i to i to - pokiwałam głową.No bo fakt..brooke tez nie wyobrażała sobie zycia bez swojej Peyton.
-Noo..chyba tak sobie musze zacząc wmawiac -usmiechnęłam się
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Nie mogę sobie jej wsadzić w tyłek, bo będzie większy od Twojego..-zaśmiałam się i spojrzałam na przyjaciółkę..
-No bo tak jest, kochana..-powiedziałam i pokiwałam głową..
-A ty sobie nic nie wmawiaj i korzystaj póki możesz ze swej wolności, bo później będziesz miała takie małe i będziesz uwiązana..-powiedziałam i spojrzałam na Kate.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Nooo przynajmniej poczulabym sie lepiej - wytknęłam jej język.
-No korzystam, korzystam więc..co mi tu wytykasz, że męża nie ma.A dzieci..to chyba nie takie cos najgorszego na świecie..o ile jest w odpiednim czasie - zasmiałam się
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Niedoczekanie Twoje..-zaśmiałam się i spojrzałam na przyjaciółkę..
-Jasne, na dziecko musi być odpowiedni czas, a męża zawsze można sobie znaleźć..-zaśmiałam się lekko..-Patrz na mnie..-puściłam jej oczko..-Jestem w tym mistrzem.. A wcale bym nie pomyślała, że tak ze mna będzie..-powiedziałam i napiłam się soku.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-No tak, tak..ale wiesz..w dzisiejszych czasach to by miec dziecko anwet ci mąz nie potrzebyny - zasmialam się.Po chwili Lyda zaczeła sie robic marudna więc wziałem ja na rece i kołysałam.Chyba jej sie spac chciało ;p
-No ale..zaczne chyba zarzucac sidła.. - zasmiałam sie
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-No w sumie i racja..-zaśmiałam się i spojrzałam na przyjaciółkę, która kołysała Lydię..-Może ją połóż do wózeczka, żeby pospała trochę.. Albo zanieś ją do Kate do pokoju, żeby było jej wygodniej..-powiedziałam..
-Rzucaj, rzucaj, może akurat coś fajnego uchwycisz..-pomachałam brwiami.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-No w sumie racja.. - wstałam i zaniosłam ją do wózka, który przywiozłam tutaj bo przecież został w holu wczesniej.
-A tak w ogóle to..nie wiesz co tam u reszty naszej paczki?Jak Hely i Nate? - zapytałam bo ja ostatnio taka zapracowana byłam, że nie miałam czasu na kontakty towarzystkie jakś za bardzo.
-Bo Luke i Quinn to chyba dobrze..tak sądzę - zasmiałam sie
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Jak wróciła to spojrzałam na nią z tym wózkiem..
-Nie mam pojęcia co u Scottów..-powiedziałam o H. i N...-Nie widziałam ich dawno, chociaż z tego co wiem, to Haley jest już wysoko w ciąży i chyba nie za bardzo rusza się z domu, mogłybyśmy ją kiedyś odwiedzić..-powiedziałam z uśmiechem. xD
-No ja tam nie wiem..-zaśmiałam się..-Jakoś nie mogłabym nas nazwać najlepszymi przyjaciółmi ostatnimi czasy..-powiedziałam..
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-No tak tz mi się wydawało.Eh..to faktycznie mozna kiedys ją odwiedzić czy coś - pokiwałam głową.Co z tego, że teraz H i N byli w separacji i nie mieszkali razem bo to dziecko to nie N albo nie wiadomo czy N ;p (cos takiego było w ustaleniach haha).
-No a tak poza tym to..jak tam w pracy? Jak klub? - zapytałam
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-No to trzeba się z nią umówić i kiedyś się wybrać, albo po prostu wpaść na chatę tam..-zaśmiałam się lekko i spojrzałam na Brooke..
-W sumie w pracy to za bardzo nie wiem..-zaśmiałam się..-Dawno mnie tam nie było..-powiedziałam..-Teraz większość czasu spędzam z Kate, więc nie mam czasu na wytwórnię.. Klubem do tej pory zajmowała się Amber, ale musiała wrócić do domu, bo jej mama zachorowała, no i teraz rządzi tam jakiś pożal się Boże menager..-powiedziałam i spojrzałam na przyjaciółkę..-Będę musiała tam niebawem ruszyć i sprawdzić, czy wszystko pod kontrolą..-uśmiechnęłam się..
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-No ajsne..zrobimy jej baby shower niespodziankę - powiedziałam.Oj..oe były zdolne do tego..a co za problem wziac nieco balonów, kilka prezentów no i gure slodkosci oraz czegoś do picia xD
-OJ..no ja rozumiem ale Katie juz ne jest taka mała więc czasem powinnas wpaśc tam na godzinke czy dwie..i do klubu i do wytwórni bo kto wie faktycznie co tam sie dzieje bz ciebie.A swoich iteresów trzeba zawsze pilnować Kochana..
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Zaśmiałam się..-Tylko pamiętaj B.Davis, że to impreza dla dzieci..-powiedziałam rozbawiona..-Więc bez alkoholu.. -wyszczerzyłam sie.
-Hm, no niby wiem, ale w sumie oduzależniłam się od pracy przez Kate i w sumie nie wiem, czy chcę wrócić o tego jak było kiedyś..
-Wiesz, że mnie to pochlania..-westchnęłam lekko.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Eh...wcale nie taka dla dzieci.Bo świetujemy my..dzieci dostaja prezenty.. - wytknęłam jej język.
-Ale dobra..bede grzeczna - dodałam kiwając glową.
-Oj..cyzli, ze co? Zawsze juz bedziesz siedziała w domu i zmieniała pieluchy..? No cos ty Pey? NIe nudno ci tak.. - no brooke póki co to pracoholiczka więc xD
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-No dobra..-powiedziałam i spojrzałam na nią..-W sumie wiesz.. Pić też ostatni nie piję, no bo jak tak przy dziecku, ale może powinnyśmy się spotkać razem i coś poszaleć..-powiedziałam..
-Ej, pieluchy nie są takie złe..-zaśmiałam się..-Chociaż są monotematyczne..-wyszczerzyłam się..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Willa Enrique & Peyton Iglesias”