Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Nienawidzę gumek..-powiedziałem, pochyliłem się nad nią i pocałowałem zachłannie jej usteczka, po czym powróciłem do pozycji fali i klepnąłem jej pośladek, wypięty w moją stronę..Wsuwałem się w nią głęboko po same jajka.
-Dobrze CI?-zapytałem, bo nie wiedziałem, czy jej wygodnie w takiej pozycji.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Noo to sie w tj kwestii zgadzamy - powiedzialam i j.eknęłam głosno jak mnie klepnął.
-Yhym..moze bć..póki co.. - powiedzialam.jeszze jej nie było niewygodnie.Raczką sciskałam swoje piersi, a racej pierś i podszczypytwałam sutek
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-I bardzo dobrze..-powiedziałem i zaśmiałem się lekko, przyspieszyłem swoje ruchy, patrzyłem na nią, jak się dotyka..
-Oooch,.. Jesteś cudowna..-wydyszałem po chwili, czując jak mój puls przyspiesza i jak rośnie we mnie żądza.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Dobra..zmiana.. - powiedzialam i rozłzyłam nogi do szpagatu i wciągęłam go do siebie przez nie całując baaardzo zachlannie jego usta ktorych byłam spragniona.Rakami złapaam za jego pośladki
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Zaśmiałem się lekko i spojrzałem w jej oczka, a potem przejechałem rękoma po jej udach i pochyliłem się nad nią..-Uwielbiam to jak jesteś wygimnastykowana.. -powiedziałem i przejechałem ręką po jej piersiach. Zacząłem poruszać się w niej mocno i do samego końca.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Wiem..ma to swoje ogromne plusy - puściłam mu ockzo i prymknęłam oczy.Coraz głosniej i czesciej jęczałam bo było mi bardzo dobrze jak sie w emnie agłębiał do konca
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Przyspieszyłem swoje tempo i coraz mocniej napierałem na nią biodrami.. Wchodziłem w nią mocno i całowałem co jakiś czas jej usta dość zachłannie i z języczkiem ,dużą ilością języczka.. Czułem, że niedługo dojdę.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Przyspieszyłem swoje tempo i coraz mocniej napierałem na nią biodrami.. Wchodziłem w nią mocno i całowałem co jakiś czas jej usta dość zachłannie i z języczkiem ,dużą ilością języczka.. Czułem, że niedługo dojdę.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Nie tak..weź nie od tyłu.. - powiedziałam.Chcialam by wchodzil we mnie pod innym kontem wiec..przerówiciłam sie na brzuch i wpiełam do niego tyłeczek.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Jak sobie życzysz..-wydyszałem, po czym przyciągnąłem ją do siebie za bioderka i wszedłem w nią z impetem...
-Oo tak..-westchnąłem znów czując ją na swoim członku.. Zacząłem się w niej poruszać bardzo szybko i do końca.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-O taakk, taak.tak...szybciej... - jęczałam teraz juz bardzo głośno.tego mi było trzeba.A on mi to traz dawał.Podpierąłam sie mocno na rekach.Czułam, że zaraz dojde
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Klepnąłem jej pośladek i coraz mocniej w nią wchodziłem, rączką zjechałem z jej piersi na jej guziczek i zacząłem go pieścić intensywnie..-Ooo tak, maleńka.. Dojdź dla mnie..-wydyszałem jej do uszka.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Ochh Sean...nie przestawaj - powiedzialam podnieconym, błagalnym tonem.Po kilki chwilach jego intensywnych pieszczot doszłam.Poczułam skurcze, a moim całek wstrasnęło
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Ooo tak, Maleńka..-powiedziałem i spojrzałem jak jej ciało drży..-Jesteś cudowna dodałem, potem poczułem jak ja też dochodzę i ją zalewam całym sobą i to w wielkich ilościach. Kręciła mnie niesamowicie, więc intensywnie na nią reagowałem.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Dyszłam cięzko i glosno i pewnie nasze orgamzy sie lekko pokryływ czasie.
-To było..tego mi bylo trzebaSean - opadłam na łożko z błogim usmiechem na ustach
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pokoje”