Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

***
Enrique Iglesias••27 lata••Piosenkarz
Obrazek
Znam: X-tina, Lois, Lynn, Mila, Clarka, Peyton, Lilly, Nikol, Lynn, Gavina, Kim, Meredith, Wade`a, Owen`a
Pies:Airon
mów mi:
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Zaciągnąłem Peyton do pokoju i zacząłem ją namiętnie całować
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Odwzajemniałam jego pocałunki przymykając oczy.. Gdy je otworzyłam rozejrzałam się jakoś mimochodem po pokoju i zaśmiałam się na głos..-Kochanie? gdzie my właściwie jesteśmy?-zapytałam, patrząc mu w oczy, bo nie rozpoznawałam tego pokoju.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-w pokoju-powiedziałem z uśmiechem...-a co nie widziałaś go nigdy?
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Nie...-powiedziałam, śmiejac się..-W tym domu można się zgubic..-dodałam..-Ale mamy przynajmniej dużo miejsca, by odpoczywac..-powiedziałam, uśmiechając się, zarzuciałm mu ręce na szyję i kontynuowałam całowanie jego ust bardzo namiętnie..
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Odwzajemniałem jej pocałunki...złapałem ją za pośladki i uniosłem ją w górę ...podszedłem z nią do kanapy usiadłem na niej i posadziłem Peyton na swoich kolanach...całowałem ją coraz zachłanniej
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Odwzajemniałam jego pocalunki.. gdy wyladowalismy na kanapie, uśiechnęłam sie lekko..-Dobrze, ze mamy dużo kanap w tym domu, przynajmniej nam się żadna nie znudzi..-powiedziałam śmiejąc się i wróciłam do całowania jego ust.. Zaczełam powoli sciągać z siebie swoją koszulkę..
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-najwyżej jak Ci się znudza wymienimy je na nowe-powiedziałem i zacząłem całować jej szyje
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Odchyliłam głowę do tyłu gdy zaczął mnie całować i przygryzłam lekko wargi.. Jęknęłam cicho.. -Uwielbiam jak to robisz..-powiedziałam szeptem.. Rękoma zaczęłam odpinac guziki jego koszuli..
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Całowałem coraz zachłanniej jej szyje...pozbyłem się jej koszulki i zacząłem pieścić jej piersi przez stanik
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Przyciągnęłam jego twarz do swojej i całowałam zachłannie jego usta.. Ściągnęłam z niego koszulę, którą rozpinałam, a potem zjechałam pocałunkami na jego szyję i klatę.. Rękoma rozpinałam jego spodnie, a potem ściągnęłam je z niego..
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-Kochanie jesteś cudowna -wyszeptałem pozbyłem się jej stanika i zacząłem pieścić ustami i językiem jej piersi
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Jęknęłam cicho gdy zaczął pieścić moje piersi, podniecał mnie tak bardzo gdy to robił, że czułam jak krew mi krąży szybciej w ciele i jak z każdą chwilą robi mi się coraz cieplej... Zjechałam rękoma z jego klaty na jego męskość i zaczęłam pieścić go przez bokserki.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Głosno westchnąłem czując jej pieszczoty ...pozbyłem się z niej reszty ubrań i zacząłem paluszkami pieścić jej najczulsze miejsce...całowałem bardzo namiętnie jej usta
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Gdy poczułam jego pieszczoty czułam jak moje ciało coraz bardziej sie napręża, jęknełam przeciągle i czułam jak coraz szybciej oddycham.. Pojękiwałam i całowałam jego usta na przemian, dłońmi zerwałam z niego bokserki... -Weź mnie..-wyszeptałam mu do ucha..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Willa Enrique & Peyton Iglesias”