Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Oo tak, kochanie..-wydyszałam..-Właśnie tak..-powiedziałam i spojrzałam na niego napalona, jego ruchy doprowadzały mnie do ekstazy, ujęłam w dłonie swoje piersi i ściskałam je lekko.
-Ochh, Enrique..-wydyszałam i pocałowałam go zachłannie, wplatając języczek w jego usta.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Całowałem się z nią z języczkiem , nasze języki zaczęły zmysłow taniec. Poruszałem swoimi bioderkami tak , żeby było jej dobrze tylko na tym mi zależało. Nie odrywałem się od jej ust zagłuszaliśmy tym swoje jęki. Rączką błądziłem po jej talii.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Czułam że już niewiele mi brakuje do tego, by osiągnąć szczyt, całowałam go zachłannie, a gdy poczułam pierwsze dreszcze, zacisnęłam rączki na jego ramionach i zawyłam głośno..
-Oochhh.. Takkk., Tak tak!-wykrzyczałam, rozsypujac się na milion kawałków w jego ramionach.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Czułem jak dochodzi i zaciska się na mnie nie przestawałem się w niej poruszać , było mi tak dobrze chciałem spotęgować jej doznania. Całowałem jej usteczka. Wchodziłem w nią gwałtownie i po chwili sam szczytowałem zalałem jej wnetrze spermą i opadłem obok niej na łóżko głośno dysząc.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Spojrzałam na niego, jak dochodził i uśmiechnęłam się pod nosem, pocałowałam jego usteczka, potem pozwoliłam mu położyć się obok i wyjść ze mnie, chociaż bardzo pragnęłam go czuć w sobie.
-Jesteś najlepszy..-powiedziałam z uśmiechem i oparłam głowę o jego klatę.
-Kocham Cię.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-a ja Ciebie Peyton , uwielbiam się z Tobą kochać....zwłaszcza po przebudzeniu -powiedziałem i pocałowałem jej usteczka.
-jesteś najlepszą kobietą jaką poznałem i nie chcę nikogo innego -patrzyłem w jej oczka kiedy to do niej mówiłem.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Uśmiechnęłam się i pocałowałam jego usta namiętnie.
-Ja też uwielbiam się z Tobą kochać, o każdej porze dnia i nocy..-powiedziałam i puściłam mu oczko.
Uśmiechnęłam się do niego, gdy to powiedział i pocałowałam go namiętnie..
-Cieszę się, że tak mówisz..-powiedziałam z uśmiechem.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-będę mówił Ci to codziennie może wtedy uwierzysz , że chcę tylko Ciebie inne kobiety nie mają dla mnie znaczenia , nigdy nie miały nawet jak nie byłem z Tobą, to Ciebie pokochałem i zawsze Cię chciałem Peyton -powiedziałem szczerze bo właśnie tak było. Opuszkami palców błądziłem po jej rozpalonej skórze.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Spojrzałam na niego i uśmiechnęłam się do niego szeroko, a potem wtuliłam się jeszcze bardziej w jego rozgrzane ciałko i przysunęłam się jeszcze bliżej..
-Chcę w to uwierzyć..-powiedziałam do niego z uśmiechem i pocałowałam czule jego usta, pragnęłam znów czuć się bezpiecznie w jego ramionach i nie myśleć o tych innych ciziach.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Objąłem ją swoimi ramionami.
-mogę tak leżeć całe życie , dobrze mi przy Tobie zapominam o całym świecie kiedy jesteś blisko Kochanie-powiedziałem szczerze i błądziłem rączkami po jej ciałku leżałem z przymkniętymi oczami.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Uśmiechnęłam się do niego i spojrzałam w jego oczka..
-Cieszę się, że tak czujesz..-powiedziałam i położyłam dłoń na jego sercu i cmoknęłam jego klatę..
-Ale skoro tak, to może tak leżmy, co?-zapytałam i uśmiechnęłam się lekko pod nosem.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-wiesz bardzo chętnie bym tak leżał , ale mamy poszukać sobie znaleźć naszą wycieczkę -powiedziałem i dałem jej buziaka.
-a co powiesz na Miami ?-spytałem i spojrzałem głęboko w jej oczka.
-chyba , że wolisz coś innego to nie ma sprawy możemy się ukryć przed światem , żeby stworzyć nasze cudowne dziecko
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-A jak powiem, że może być Miami, to będziemy mogli poleżeć trochę dłużej?-zapytałam i spojrzałam na niego, złapałam jego rękę i splotłam nasze palce.
-W sumie Miami może być dobrym miejscem na wyjazd, tam się wszystko zaczęło i nasze problemy i nasz związek..-powiedziałam z lekkim uśmiechem i pocałowałam jego usteczka.
-Hhmm, tam chyba też została poczęta Kate..-spojrzałam na niego, pocałowałam jego usta..
-Kocham Cię, Iglesias..-powiedziałam i spojrzałam w jego oczy.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Odwzajemniłem pocałunek ...-ja Ciebie też pani Iglesias-powiedziałem i uśmiechnąłem się.
-w takim razie to Miami będzie idealnym miejscem -powiedziałem i tuliłem ją do siebie
-jasne , możemy w takim razie poleżeć dłużej , zadzwonie później żeby przygotowali nasz samolot-powiedziałem
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Uśmiechnęłam się do niego. Przeczesałam dłonią jego włosy i oparłam czoło o jego czoło.
-Wszystko się ułoży..-powiedziałam i leżałam spokojnie, jakoś mi się lżej na duszy zrobiło..
-Yhm dobrze..-powiedziałam i tuliłam się do niego, rączką błądziłam po jego klacie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Willa Enrique & Peyton Iglesias”