Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Obrazek
Enrique Iglesias••27 lata••Piosenkarz
Obrazek
Znam: X-tina, Lois, Lynn, Mila, Clarka, Peyton, Lilly, Nikol, Lynn, Gavina, Kim, Meredith, Wade`a, Owen`a
Pies:Airon
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Wszedłem do pokoju zobaczyć czy chłopcy śpią i poszedłem do łazienki
Enrique Iglesias••27 lata••Piosenkarz
Obrazek
Znam: X-tina, Lois, Lynn, Mila, Clarka, Peyton, Lilly, Nikol, Lynn, Gavina, Kim, Meredith, Wade`a, Owen`a
Pies:Airon
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Przyszliśmy na górę, wybrałam sobie powiedzmy ten pokój.. -Ładnie tutaj..-powiedziałam..
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

-jeśli czegoś Ci tu brakuje to powiedz-powiedziałem i postawiłem walizki przy ścianie
Enrique Iglesias••27 lata••Piosenkarz
Obrazek
Znam: X-tina, Lois, Lynn, Mila, Clarka, Peyton, Lilly, Nikol, Lynn, Gavina, Kim, Meredith, Wade`a, Owen`a
Pies:Airon
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Wszystko jest w porządku..-powiedziałam patrząc na niego z uśmiechem..
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

-jak masz jakieś życzenia co do jedzenia to powiedz Andrei ona wszystko Ci przygotuje
Enrique Iglesias••27 lata••Piosenkarz
Obrazek
Znam: X-tina, Lois, Lynn, Mila, Clarka, Peyton, Lilly, Nikol, Lynn, Gavina, Kim, Meredith, Wade`a, Owen`a
Pies:Airon
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Ok..-powiedziałam..-A mogę sobie sama robić?-zapytałam, patrząc na niego..-Dziwnie się będę czuła, gdy ktoś będzie to robił za mnie...-skrzywiłam się lekko..
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

-jasne jak chcesz możesz robić sobie sama, ale pamiętaj że nie musisz Andrea zajmuje się domem bo ja nie mam do tego głowy poza tym traktuję ją jak członka mojej rodziny od zawsze była ze mną-powiedziałem
Enrique Iglesias••27 lata••Piosenkarz
Obrazek
Znam: X-tina, Lois, Lynn, Mila, Clarka, Peyton, Lilly, Nikol, Lynn, Gavina, Kim, Meredith, Wade`a, Owen`a
Pies:Airon
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Umrę tutaj z nudów jak nie będę pracować..-zaśmiałam się i spojrzałam na niego...
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

-nie umrzesz przecież masz pracę możesz wychodzić z domu
Enrique Iglesias••27 lata••Piosenkarz
Obrazek
Znam: X-tina, Lois, Lynn, Mila, Clarka, Peyton, Lilly, Nikol, Lynn, Gavina, Kim, Meredith, Wade`a, Owen`a
Pies:Airon
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Wiem..-powiedziałam..-Ale miałam dbać o siebie..-powiedziałam..-A po tej ostatniej wizycie w szpitalu powinnam chyba troche odpocząć.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

-tak masz rację powinnaś odpocząć...musze zagrać koncert w TH ale później możemy pojechać na pare dni do Miami jak Ci obiecałem
Enrique Iglesias••27 lata••Piosenkarz
Obrazek
Znam: X-tina, Lois, Lynn, Mila, Clarka, Peyton, Lilly, Nikol, Lynn, Gavina, Kim, Meredith, Wade`a, Owen`a
Pies:Airon
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Ucieszyłam się ogromnie na wieśc o wyjeździe do Miami... -Ale to ja miałam Ci zorganizować ten koncert.. -powiedziałam ze smutkiem w głosie..
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

-możesz pomóc w przygotowaniach jeśli chcesz-powiedziałem
Enrique Iglesias••27 lata••Piosenkarz
Obrazek
Znam: X-tina, Lois, Lynn, Mila, Clarka, Peyton, Lilly, Nikol, Lynn, Gavina, Kim, Meredith, Wade`a, Owen`a
Pies:Airon
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Zaklaskałam w dłonie..-Super..-powiedziałam i podeszłam z uśmiechem do niego..-Co będziemy teraz robić?-zapytałam..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Willa Enrique & Peyton Iglesias”