Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Ujałem w dłonie jej dłonie i zdjąłem ze swojej twarzy - może kiedyś by to podziałało Kate... przepraszam ale nie czuję do Ciebie już tego co kiedyś... Wybacz mi - powiedziałem patrząc na nią - nie chcę Cię ranić ale muszę i wiem, że to robię... Zrozum, jest w moim życiu inna kobieta i ta kobieta jest dla mnie najważniejsza. Co z tego, że nikt się nie dowie, ja będę wiedział i to wystarczy...
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

-ok więc już nigdy więcej do mnie nie pisz -powiedziałam odsunęłam się od niego i ruszyłam do wyjścia . Wyszłam z biura Mila i poszłam do wyjścia z restauracji.
<center><link href='http://fonts.googleapis.com/css?family=Dosis' rel='stylesheet' type='text/css'><div style="font-family:Dosis; text-transform:uppercase; font-size: 30px; color:a6cfa6;line-height: 55%">KATHERINE CIMORELLI<br><span style="font-size:12px;">Sex alleviates tension. Love cause</span></div>Obrazek Obrazek<div style="width: 400px; text-align:right "><a href="http://kateislazy.tumblr.com/" style="text-decoration:none;color:b0a9a2;font-size: 8px; font-family: arial;">(c)</a></div></center>
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Opadłem plecami na oparcie fotel i przymknałem oczy gdy wyszła... Czułem się źle z tą sytuacją, nie dlatego, że wracały uczucia, bo tak nie było, ale obawiałem się, że gdyby nie porównała mnie do ojca to chyba byłbym zdolny do tego by się na chwilę zapomnieć... Czułem się się źle z tą świadomością...
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Po jakimś czasie zostwiłem robotę papierkowa na inny dzień, zebrałem się i poszedłem do domu...
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Przyszedłem tutaj z siostrą i zaczałem jej pokazywać sekgregatory w których były rózne papiery i powiedziałem co ewentualnie jakby co miała robić - te tutaj segregatory są z zamówieniami, codziennie są zamawiane różne przyprawy czy skłądniki dań a że robimy włoskie jedzenie to wiesz dobrze co nam potrzeba - uśmiechnałem się do niej - dostawy świerzych składników są codziennie od poniedziałku do soboty, więc bez względu czy jestem tutaj czy nie to zawsze faktury są w kuchni... no pokazywałem Ci odpowiednie miejsce. Te nieopłacone zostawiasz mi po porostu na wierzchu a zapłacone wkładasz do sekgregatora. Zawsze warto sprawdzić których przypraw zdaniem kucharza brakuje lub zabraknie lada dzień i je zamówic.... Takie rzeczy czasem zrobisz za braciszka, co??
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Słuchałam uważnie brata i kodowałam wszystko co do mnie mówił , nie chciałam go zawieść.
-jasne , postaram się wszystko zrobić, ale jak coś to będe jeszcze sie pytała , bo nie wiem czy wszystko zapamiętałam-powiedziałam i uśmiechnęłam się do brata.
-jeśli to wszystko to chciałabym pozwiedzać miasteczko -powiedziałam do niego.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

No więc brat nie za bardzo chciał ze mna gadać nie wiem , nie miał czasu czy coś zabrałam się i poszłam zwiedzać miasteczko.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

To nie tak, że nie chciał gadać, po prpstu coś tam gdzieś mu zabrzdąkało i sie za tym rozglądał i nie zwrócił uwagi na tą jej aluzje o zwiedzaniu. No a gdy poszła to pewnie i ja wyszedłem z restauracji... Uznałem, że zajrze do Lois i dzieciaków, no bo dzieciaki dawno tatusia nie widziały...
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Przyjechałem do restauracji, wszedłem do biura i zajałem sie papierami. Po drodze poprosiłem w kuchni o spis rzeczy i stany by samemu zrobić zamówienia
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Przyszłam do restauracji , powiedziano mi , że Milo jest u siebie więc od razu tu przyszłam. Zapukałam do drzwi i po chwili otworzyłam je.
-hej Braciszku -powiedziałam i weszłam do środka.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Spojrzałem na drzwi gdy ktos zapukał
- Prosze powiedziałem a gdy zobaczyłem w drzwiach Belle to wstałem i podszedłem do niej. Uściskałem ja
- Cześć Siostra - dostała buziaka w policzek
- Co Ty tu robisz, nie powinnaś wypoczywać - spojrzałem na nia lekko odchylając głowe
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-wypoczywam cały czas -powiedziałam i mocno go przytuliłam.
-chciałam Cię zobaczyć , Sean później po mnie przyjedzie , żebym za dużo nie chodziła -powiedziałam i spojrzałam w jego oczka.
-mam nadzieje , że nie przeszkadzam -spojrzałam na biurko przy , którym siedział kiedy weszłam do jego biura.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Nie no jasne wchodź.... sisdaja - powiedziałem i wprowadziłem ją bardziej do środka
- Przeglądam umowy i chce zrobic zamówienia produktów zwyczajnie
- powiedziałem do niej i sie usmiechnałem
- Co tam u Cieie?? Jak żyjesz?? Pamietaj musisz wypoczywać i sie nie przemęczać... Tak wiem powiesz, że tak jest ale znam Ciebie i wiem że i tak jesli mozesz to latasz choćby tylko po domu
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-nie latam po domu Wariacie , Sean ma na mnie cały czas oko bo ma zwolnienie i nie chodzi do pracy -powiedziałam i usiadłam sobie na kanapie wygodnie. Podłozyłam sobie z tyłu poduszkę bo plecy mnie bolały.
-a co tam u Was słychać ?-spytałam i uśmiechnęłam się do brata
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- I ta nie wierze. Czuje, że gdy tylko spuśc cie z oka to juz wstajesz z ozka marudząc, że leżenie jest nurzące... - zasmiałem sie
- Ano dieciaki wysłalismy z Mikem Kentów na wyjazd do MEtropolis. Będa sie świetnie bawić na feriach, więc mamy troche luzu. Lois wraca do domu i dziś zabieram ją na randkę, więc wieczorem brata nie ma i nie przeszkadzaj - puściłem jej oczko z usmiechem
ODPOWIEDZ

Wróć do „ITALIAN "LO" RESTAURANT”