Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Nie nie odzywał się, na swoje szczęście - powiedziałem i spojrzałem na nia. Oj tak ja też wiedziałem, że nie odpuści zbyt łatwo
- Ale uwierz, że miałem z nim nie raz na pieńku i umiem sobie z nim radzic. Przynajmniej póki co radziłem sobie - wyjas niłem jej i sie usmiechnałem
- No i to dobra decyzja Kochana. Musisz dbać bo zdecydowanie wujek by Ci nie podarował.. Będzie miał najfajniejszego wujka na świecie, więc mnie nie zawiedź
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-wiem , że umiesz sobie z nim radzić , ale ja nie bardzo , był taki okres kiedy chciałam wrócić do niego -przyznałam się i spojrzałam na brata.
-na szczęscie tego nie zrobiłam , jak dowie się o ciąży wpadnie w szał wiem to -westchnęłam.
-wiem , że będziesz najlepszym wujkiem braciszku -położyłam rączki na brzuchu.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- No tak ale obecnie masz Seana i mnie w poblizu więc damy sobie w razie czego rade... A ciążą... - spojrzałem na nia - niech sie stary wypnie, to nasz sparawa i nasze zycie. Jemu obecnie nic do tego. Jako ojciec sie nie sprawdził, więc jako dziadek nie ma prawa bycia - wzruszyłem ramionami
- Ponoc jestem dobrym tatą to mysle, że podołam roli wujka
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-ciesze się , że Ci się udało , żałuje tylko że przez tyle lat nie było mnie w Twoim życiu , poza tym żałuję że to tak szybko się stało myślałam że naciesze się wolnością -powiedziałam do brata.
-jasne , że jesteś cudownym ojcem -powiedziałam i oparłam się na jego ramieniu.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Wiesz siostra nic sie nie konczy tutaj jeszcze. Jesteś wolna. Po prostu jedynie będziesz miała teraz swoje zycia. Będziesz miała kogoś o kogo musisz sie martwić i troszczyć - usmiechnałem się do niej
- Zresztą teraz moja kochana rodzina jaka tutaj jest to ta na której możesz olegać to najwazniejsze i tego sie trzymajmy
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-no właśnie , ja sama o siebie nie potrafię się zatroszczyć , a co dopiero o dziecko -powiedziałam i spojrzałam na brata.
-przeraża mnie to, ale na szczęście mam Seana -powiedziałam i uśmiechnęłam się.
-wiem , że mogę na was liczyć to wiele dla mnie znaczy
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- No tak to przeraża na poczatku, ale potem owszem gdy dziecko sie pojawia wszystko zaczyna sie układać. No i cieszę sie, że czujesz w nim takie oparcie - powiedziałem do niej no bo trudno mi było sie do końca do niego pzekonać... Za duzo historii było za nami, ale skoro ona czuła sie dobrze to to sie liczyło i było wazne
- No a My... Jasne, zawsze, w każdej chwili
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-Sean wiele dla mnie znaczy tak samo jak Ty Milo dlatego dziękuje , że próbujesz się z nim jakoś dogadać ....wiem , że w przeszłości mieliście zatargi , ale on nie robi Ci na złość możesz być tego pewny , poza tym dba o mnie i o nasze dziecko -powiedziałam i uśmiechnęłam się do brata.
-liczę , że niedługo nas odwiedzicie
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Powiedz siostra kiedy a sie wybierzemy i przyjedziemy na proszony - obiad - powiedziałem. Oj maja po moim obiedzie pewnie jakieś wysokie poprzeczki ale co tam
- I jesli jesteś szczęśliwa to pozostaje mi sie tym cieszyć i Cie wspierać. To własnie robie siostra - powiedziałem i sie do niej usmiechnałem.
- Czyli co restauracja, plaża łódź... Full romantyk bo we dwoje - spojrzałem na siostre - czy to starczy Twoim zdaniem??
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-możemy się umówić na poniedziałek Sean ma wolne jeszcze bo jest na chorobowym , a jak jak wiesz też siedzę w domu , więc nie ma problemu -powiedziałam do brata.
-wiem i bardzo Ci za to dziękuje -dalam mu buziaka w policzek.
-myślę , że sam Ty byś wystarczył , ale dodatki też są bardzo dobre
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- No to mysle, że załatwie wszystko tak i Lois miała wolne popołudnie, więc tak sie możemy umówić - powiedziałem i spojrzałem na zegarek
- Chyba oboje powinniśmy sie zbierać. Jesli ja mam zamówić nam tę łódź to powinienem zrobić to juz teraz... No i wiesz kwiaciarnia, dodatki i inne takie - no bo taka prawda, nie chciał samej łodzi ale by odpowiednio ją tam im udekorowano czy cos... Ma byc romantico
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-jasne , już się zbieram -powiedziałam do brata i go ucałowałam.
-daj znać jak Ci poszło na randce , czy Cię nie wyrzuciła z łodzi-zaśmiałam się i przytuliłam się do braciszka.
-widzimy się w poniedziałek to już jest ustalone-powiedziałam , pożegnałam się i poszłam do domku.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

No to jak poszła to ja obdwoniłem co trzeba i pozawiałem co trzeba a potem tez pojechałem gdzie trzeba. Załatwiłem wszystko według swojego planu a potem juz w domu wykapany, odpachniony i u brany pojechałem po Lois

// do niej dojade gdy dojade
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Przyszłam późnym popołudnie do restauracji umówiłam się z menagerem , którego polecił mi Oliver, usiedliśmy w gabinecie i zaczęliśmy wszystko omawiać , zajęło nam to sporo czasu. Dlatego po pracy zjedliśmy kolację podziękowałam nowemu menagerowi i sama zaczęłam zbierać się do domu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „ITALIAN "LO" RESTAURANT”