Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

A no ne pomyslalam xD Wie cno nie gadal nic zadnej pielegniarce xD
-No to dobrze..a wgl to pkazywaly ci jak kapac dziewczynki? - zapytal ciekaw.Bo na poczatku to pielegniarki biora na kompanie ityle a matka to se w domu dopieor niech sma akape
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Kąpanie ma być dzisiaj.. - powiedziała i uśmiechnęła się.. - Póki co mi pokazywały jak je tak ogarniać wacikami czy czymś tam.. No kąpać to trzeba tak co drugi dzień.. - powiedziała i wróciła do łóżka. Wzięła sobie coś do jedzenia co jej przyniósł.
-Ty się wyspałeś? - zapytała miło. Ona niezbyt.. Ale to nic.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

- yhm.. to pójdziemy poprzygladsc tak? No to spoko - powiedzial miło i siadla z nią tam.
- No w sumie tak.. nie długo spałem ale tak.. I tak na bank dłużej niż tt..wiec już serio współczuję Ci kochanie tych bieprzespanuch nocy..na kamlrmienie..- no ale co? On cycków nie miał.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Tak. Będzie takie jakby szkolenie.. A potem w domu to już wiadomo. Trzeba będzie to jakoś ogarnąć.. - powiedziała i uśmiechnęła się do niego.
-Dzięki kochanie.. Ale jakoś myślę że dam radę.. Najwyżej na będę spać. A ty będziesz je trzymał i obsługiwał moje cycki.. - zaśmiała się.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Wybuchnal smiechem ale sie uciszyl by nie oudzic malych.Choc takie dzieci to spia jak zabite xd
-Normlanie jak dojarka..ale spoko..damy rade - dodal weoslo.
-W koncu takie nocne karmienie to miejmy nadzieje ze tlyko kilka miesiecy - bo to wiaomo ze roznie dzieci maja..:)
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- No jasne że damy.. Nie mamy wyjścia.. - zaśmiała się i puściła mu oczko.
-Wiec.. Jak sie obudza to będzie kąpiel chyba już.. - powiedziała j pewnie tak było. Trochę posiedzieli, pogadali, chwilę ona pospała z nim u boku i potem już dziewczynki się znowu obudziły.. Więc było szkolenie z kapania.. I pielęgnacji..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

A potem wrocili do slai..karmienie no i Matty poczekal az Justine sobie zasnie i pojechal do domu.Jutro miala do niego zadzownic o ktorej wychodza by po nie przyjechal xd
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Więc pewnie koło 13 zadzwonila żeby przyjechał po nie.. No i w sumie już była spakowana i przygotowana. No i dziewczynki zjadły i spały póki co w tych nosidełkach..
-Dobra. Kochanie.. Musisz je wziąć obie.. Ja wezmę torbę.. - powiedziała bo chyba nie mogła za wiele dźwigać. No i poszli do auta i pojechali do domu.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Przewieźli je wiec na sale poporodowa juz im dajac chwilke spokoju.Mała wczesniej tam jeszcze nakarmila przy pielekgniarce by wiedziala co i jak a teraz sobie malutka spała ale Sav ja miala ze soba na lozku.Mark siedzial obok pewnie.
-A no..wiec moze byc i Laura.. - powiedziala z usmiechem Sav.

/i jak Boga kocham..tez wczoraj pierwsze co to Laura mi sie pomyslalo xD
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-No i super..-powiedział z uśmiechem i pocałował ją. Będzie więc Laurka, skoro już tak wybrali xD
-Zmęczona jesteś? -zapytał..-Coś potrzebujesz?
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-YHm..tzn wiesz..moze nie tyle zmęczona co obolała.Bo zmeczona to wiesz..za duzo adrenaliny tego wszystkiego..ale..możesz ja odłożyc do łóżeczka albo sam wziać a ja moze eh..pic..podaj mi cos pic i moze spróbuje sie chwilke zdrzemnąć - powiedziala.Oczywiscie juz pierwsze fotki były xD no ale oddała mu Laure <3
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Oczywiście, kochanie, juz ją biorę.. -powiedział z usmiechem i pocałował żonkę, a młoda odłożył do łóżeczka bo smacznie spała i nie ma co dziecka męczyć..
A potem siedział i gapił się na dziecko, jak Savi spała xD
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Ahahah... ale miał zajęcie xD
Przebudziła sie po jakiejs godzince..chyba zbyt czujnie spała itp.
-Hej..jak tma? Wszyskto ok?Wgl..nie musisz tu tyle siedziec..jak cos to wiesz.. - powiedziala milo do męza.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Wiem kochanie.. ale kurde.. sama przyjemność się tam na nią patrzeć...- powiedział i pocałował czule Sav..
-Jesteś cudowna.. -powiedzial bo taka dzielna była podczas porodu..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Okey..ne ma spawy..to siedź i patrz.. - zasmiala sie lekko.
-Na szczescie wszyskto w porzadku wiec jutro wracamy do domku.CHyba tam wszyskto gotowe co?Ale mozesz sie upewnic i tma zerknac eszcze zanim po na sprzyjedziesz - dodala
ODPOWIEDZ

Wróć do „Szpital”