Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Okey - uśmiechnęłam sie po czym wstałam mu z kolan i pociągnęłam za rękę.-Ale szampana bierzesz z nami - zaśmiałam sie i wyszliśmy z sali po czym z zamku popijając po drodze szampan
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Jeżeli chodzi o biznes to on ma bardzo dużo do gadania, ale nie ma ma nic do gadania jeżeli chodzi o miłość. Jeżeli zabroni mi wystąpienia w reklamie to i tak powiem mu, że chce wystąpić. - uśmiechnęła się wchodząc do sali rycerskiej.
- Tu też jest świetnie.- dodała.
Stanęła na środku sali.
- Wiem! - krzyknęła. - Ściągnę tu ekipę i....zrobimy tu pokaz mody. Tu albo na dworze. - uśmiechnęła się.
-Albo to tu nakręcimy reklamę. - podeszła do John'a - Co ty na to...? - spojrzała na niego. - Czy to znaczy, że teraz jesteś moim szefem? - zapytała.
Chloe A. Hemsworth, ur.19/05
ObrazekObrazek
relationship & home & phone & clothes
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

-Menadżera zawsze da się zwolnić.-wzruszył delikatnie ramionami.Menadżerów jest wielu, a miłość może trafić się tylko jedna.
-Ciekawy pomysł.-powiedział przyglądając się sali.
-Myślę, że zarząd miasta zgodzi się na pewno na to.-dodał i spojrzał na Chloe po jej ostatnim pytaniu
-Nie jestem Twoim szefem i nigdy nie będę.W przypadku tej reklamy sama decydujesz za siebie.-chciał rozwiać jej wątpliwości.Co jak co, ale jeżeli się pobiorą to firma również będzie jej.

John Hemsworth $ wiek 31 lat $ biznesmen $ ur.13.06
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Komórka$E-mail$Szafa$Informator$Relacje$Facebook

Jamie Junior Barker $ wiek 23 lata $ student/tancerz $ ur.2.04
Obrazek Obrazek
Komórka$e-mail$Szafa$Informator$Relacje$Facebook

Joseph Roca ^ wiek 28 lat ^ strażak ^ ur.10.04
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Clive Robin "Tigh" Teller*lat 26*Motocyklista * ur 10.04
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Komórka<>Szafa<>Informator<>Relacje
James Callahan*27*mechanik* ur 18.07
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Telefon Relacje Informator
^^Chris Novak^^18 lat^^Young Footballer^^ur.17.07
Komórka $ Relacje
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

-Menadżera zawsze da się zwolnić.-wzruszył delikatnie ramionami.Menadżerów jest wielu, a miłość może trafić się tylko jedna.
-Ciekawy pomysł.-powiedział przyglądając się sali.
-Myślę, że zarząd miasta zgodzi się na pewno na to.-dodał i spojrzał na Chloe po jej ostatnim pytaniu

- Nigdy nie zwolniłabym Mark'a. Jest cudownym manager'em. Jeżeli go o coś proszę to załatwia to jak najszybciej. Liczy się z moim zdaniem a to jest dla mnie ważne. - wyjaśniła.
- Muszą się zgodzić. To będzie cudowne przedsięwzięcie - uśmiechnęła się
-Nie jestem Twoim szefem i nigdy nie będę.W przypadku tej reklamy sama decydujesz za siebie.-chciał rozwiać jej wątpliwości.Co jak co, ale jeżeli się pobiorą to firma również będzie jej.
Pobiorą się? John coś takiego planował?
- No dobrze, jak uważasz...szefie. - chciała się z nim podroczyć.
Chloe A. Hemsworth, ur.19/05
ObrazekObrazek
relationship & home & phone & clothes
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

-W porządku rozumiem.-przytaknął, bo wiedział o co jej chodzi.Rzadko trafia się właściwy człowiek na właściwym miejscu, a najwyraźniej Chloe na takiego trafiła.
John nic nie planował jeszcze.Ale... gdyby jednak w przyszłości pobrali się to wszystko będzie jasne i przejrzyste.
-Oj...-pogroził jej żartobliwie palcem uśmiechając się
-Dobra... co by Ci tu jeszcze pokazać...-powiedział rozmyślając
-Jest tu jeszcze sala balowa i sypialnie, oraz basen z łaźnia parową.Co chcesz zobaczyć?-zapytał czekajac na jej decyzję

John Hemsworth $ wiek 31 lat $ biznesmen $ ur.13.06
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Komórka$E-mail$Szafa$Informator$Relacje$Facebook

Jamie Junior Barker $ wiek 23 lata $ student/tancerz $ ur.2.04
Obrazek Obrazek
Komórka$e-mail$Szafa$Informator$Relacje$Facebook

Joseph Roca ^ wiek 28 lat ^ strażak ^ ur.10.04
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Clive Robin "Tigh" Teller*lat 26*Motocyklista * ur 10.04
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Komórka<>Szafa<>Informator<>Relacje
James Callahan*27*mechanik* ur 18.07
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Telefon Relacje Informator
^^Chris Novak^^18 lat^^Young Footballer^^ur.17.07
Komórka $ Relacje
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Chloe zawsze chciała mieć rodzinę. Męża, dzieci, wielki dom, psa, a nawet kota. Byłaby bardzo szczęśliwa gdyby to stało się z John'em.
- To ty jesteś przewodnikiem, więc to ty decyduj co chcesz mi pokazać. - uśmiechnęła się do niego szeroko. - Pokaż mi to, co ty lubisz najbardziej w tym zamku. - dodała
Chloe A. Hemsworth, ur.19/05
ObrazekObrazek
relationship & home & phone & clothes
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

John był zbyt zajęty praca by myśleć o dzieciach, żonie, psie czy kocie.Ma dwadzieścia osiem lat i do wczoraj dalej był singlem.W tym wieku wiele osób ma już dwójkę, albo trójkę dzieci.Myślał o założeniu rodziny bardzo poważnie.Byłby również szczęśliwy gdyby ta właściwą osobą okazała się Chloe.
-Więc dlaczego jeszcze nie jesteśmy w sypialni?-zapytał się żartobliwie.
-Choć pokażę Ci salę balową.-to chyba bardziej ją w tym momencie interesowała, jeżeli chciałaby urządzić tu jakiś pokaz mody.

John Hemsworth $ wiek 31 lat $ biznesmen $ ur.13.06
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Komórka$E-mail$Szafa$Informator$Relacje$Facebook

Jamie Junior Barker $ wiek 23 lata $ student/tancerz $ ur.2.04
Obrazek Obrazek
Komórka$e-mail$Szafa$Informator$Relacje$Facebook

Joseph Roca ^ wiek 28 lat ^ strażak ^ ur.10.04
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Clive Robin "Tigh" Teller*lat 26*Motocyklista * ur 10.04
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Komórka<>Szafa<>Informator<>Relacje
James Callahan*27*mechanik* ur 18.07
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Telefon Relacje Informator
^^Chris Novak^^18 lat^^Young Footballer^^ur.17.07
Komórka $ Relacje
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Weszliśmy z Jessicą do sali rycerskiej. Zaśmiałem się lekko..-Chciałem Cię trochę odmłodzić..-powiedziałem, trochę się nabijając z tego, że mnie ciągle poprawiała..
-Zawsze miałem dobre poczucie humoru.. Wcale nie potrzebuję do tego alkoholu..-zaśmiałem się, patrząc na nią.. Co prawda byłem już nieco wstawiony, ale co tam, w końcu to wesele to trza się bawić!
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-O dzięki wielkie Kochanie..ale az taka stara chyba nie jestem - zasmiałam się wchodząc głebiej i rozglądając się po eksponatach i obrazach itp.-Hmmm...w sumie znami to podobnie..ty jako mój rycerz a ja jako ksiązniczka - zaśmiałam sie bo humorek tez juz miałam.Tylko ci zbroi brak..wybieraj - wskazałam na sciane gdzie stały pod nią kilka rodzajów zbroi itp
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Nie jesteś?-zapytałem i przyciągnąłem ją za bioderka do siebie..-A myślałem, że trochę jesteś..-zaśmiałem się i pocałowałem ją, by mnie nie opieprzyła, więc zatkałem jej usta.
-Hmm, jestem Twoim rycerzem?-zapytałem, patrząc jej w oczka i uśmiechnąłem się nieco, po czym rozejrzałem się po sali.. -Wolisz srebrną czy złotą?-zapytałem, bo gdzieś nawet i taka stała. Pewnie na środku nawet.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No to był zdecydowanie dobry ruch bo wiadomo, kobiety sa uczulone na temat swojego wieku więc...nie wolno tak sobie żartować :P -No a nie..kto mnie uratował? Ty..więc jesteś... - pokiwałam głową rozbawiona.-No jasne, że złota..musisz sie prezentowac mój drogi..
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zaśmiałem się i spojrzałem jej w oczka..-Jesteś śliczna i wyglądasz na maks 15 lat..-puściłem jej oczko..-A ja w tym układzie na pedofila..-zaśmiałem się z tego i spojrzałem na nią..
-Och, ale ty zachłanna jestes..-powiedziałem i podszedłem do złotej zbroi, złapałem rękę tego niby rycerza i pomachałem Jess.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Kłamczuch..za 15 bys sie brał? To nielegalne - szturchnęłam go w ramie i pogroziłam palcem.-Nooo poza tym ja bym sie z takimi starcami nie zadawała... - wyszczerzyłam swoje białe ząbki.-A co..jak brac to tylko to co najlepsze mój drogi..nie wiesz o tym - odmachałam rycerzowi.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zaśmiałem się..-Chyba poszedłbym siedzieć..-powiedziałem i spojrzałem na nią..-No chyba że byś olała tego staruszka.. -wzruszyłem ramionami..-Choć tego mógłbym nie przeżyć..-powiedziałem udając dramatyzm i złapałem się za pierś.
-Wiem o tym, bo mam Ciebie..-podszedłem do niej i pocałowałem jej usteczka..-A ty jesteś najlepsza..-puściłem jej oczko..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zamek”