Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Oj no ine mów...nie pozwoliłabym ci skonac..co to to nie...ulitowałabym sie nad tobą - puściłam mu oczko.-oo widze, że łapiesz po mału...bardzo dobrze - objęłam go za szyje i zachłannie zaczęłam całowac jego usta.-Chyba bylo warto tyle czekać...na ciebie mój drogi - dodałam z usmiechem
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zaśmiałem się lekko i spojrzałem na nią..-O, jakaś ty litościwa..-powiedziałem i pocałowałem namiętnie jej usta..-A co łapię?-zapytałem, wpatrując się w jej oczka, udając, że nie wiem, o co chodzi.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No to, że w zyciu trzeba brac to co najlepsze...a ty masz mnie..czyli jestem najlepsza - wyjasniłam mimo iz wiedziałam, że sie zgrywa.-Zjechałam rączkami po jego pleckach i zatrzymałam sie na jego zgrabym tyłku-Wiesz, że niezły z ciebie przystojniakz garniaku..oznajmiłam choć zapewne nie mial marynarki juz na sobie bo wiaodmo ciepło było
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Hmmm, lecisz na mundurowych? -zapytałem i spojrzałem na nią, gdy powiedziała o tym garniturze.. Objąłem ją w pasie i pocałowałem jej usta. -I co zrobisz z tym swoim przystojnym facetem w garniaku, hmm?-zapytałem z lekkim uśmieszkiem.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Hmm..mysle, że tak...od razu widac, że to silni faceci - powiedziałam kiwając lekko głowa.-Hmm..zalezy co by ten przystoniaj chciał..choć w tej wąskiej sukience może byc mi ciężko - zasmiałam sie niemniej jednak przejechałam ręka na jego krocze ściskajac je lekko
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Spojrzałem na nią z uśmiechem i pocałowałem jej usta.. -To dobrze, że mam mundur, bo inaczej nie zdobyłbym takiej laski jak ty..-powiedziałem i spojrzałem na swoje krocze, uniosłem brew do góry. -Da się coś zrobić z tą kiecką, czy nie?-zapytałem, schyliłem się i uniosłem brzeg sukienki, który opadał na podłogę. Uśmiechnąłem się do niej i podciągnąłem sukienkę do góry, odsłaniając jej zgrabne nogi i część bielizny.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Myśle, że jak sie postaramy to cos sie da zrobić..tylko byle sie nie potargała - powiedziłam po czym przygryzłam jego wargę.Raczką wrcóiłam na go krocze i zaczełam je pocierać..
/ja juz zmykam, dobranoc :*
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Albo ją ściągnę kulturalnie..-powiedziałem i pocałowałem ją..-Albo mogę jej w ogóle nie zdejmować..-uniosłem lekko brew do góry, po czym klęknąłem przed nią i pocałowałem jej kobiecość przez majteczki, jej sukienka opadła mi na głowę, a ja paluszkiem pozbyłem się jej majteczek i zacząłem pieścić ją języczkiem.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Zanim cos odpowiedziałam on był juz pod moja sukienką xD Kiedy zaczął mnie tam pieścić westchnęłam lekko i nawet chcąc się złapać czy oprzec raczej o coś natrafiłam na owoą złota zbroję co narobiło nieco hałasu :P W końcu jednak "znalazłam" ściane i sie o nią oparłam lekko.Oddech mi diametralnie przyspieszył.-Oh Micky...
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zaśmiałem się, gdy weszła w tą zbroję, nie widziałem tego, ale sam fakt był zabawny, gdy oparła się o ścianę, zacisnąłem dłonie na jej udach i intensywnie zacząłem jeździć języczkiem po jej szparce, zatrzymałem się na chwilę na jej guziczku i pieściłem ją, ssałem i przygryzałem jej skórkę. Rękoma błądziłem po jej nogach.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Czułam, że zaraz oszaleje, serce mi łmotało w piersi.-Mike....weź mnie - powiedziałam niemalże błagalnym tonem.Chciałam go poczuć w sobie..w tej chwili już nawet nie obchdziło mnie czy sukienka to przetrwa xD
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Nadal klęczałem, więc rozpiąłem swój rozporek i zsunałem spodnie z bokserkami, a potem przerwałem pieszczoty, i wstałem, podsunąłem jej sukienkę do góry, po czym z cwaniackim uśmiechem spojrzałem jej w oczy i zacząłem pocierać członkiem o jej gorącą i mokrą szparkę, jednak nie wchodząc w nią jeszcze.. -Co mówiłaś, kochanie?-zapytałem i pocałowałem zachłannie jej usta.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Że za chwile jak sie nie wexmiesz do porządnej roboty to cie chyba zamorduje - powiedziałam bo tym ocieraniem rozpalał mnie do granic możliwości.Tak bardzo go pragnęłam.Objąłem gomocno rekami i zachłannie całowałam jego usta
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Myślisz, że się Ciebie boję?-zapytałem, odrywając od niej ust i głośno dysząc z podniecenia.. Ująłem jej dłonie i przygwoździłem swoimi mocno do ściany, po czym nakierowałem się na nią i unosząc jej nogę wszedłem w nią mocno, patrząc jej w oczy. Całowałem zachłannie jej usta, mocno się w niej poruszając.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Myslę...ze może tak troszeczke? - zapytałam z lekkim smiechem.Bo co jak co pewnie by mnie pokonał za kazdym razem. Miał znacznie wiecej diły od mnie a ja az taka dobra nie byłam w szukach walki.Owszem uczyłams ie ale...co komandos tokomandos xD Przygryzłam usta by nie zwyć w momencie jak we mnie wszedł.A ta jego włdczośc..,że totalnie robił ze mna co chciał i kiedy cchiał cholerne mnie kręciła.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zamek”