Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-No cóż, wiesz jak jest teraz się wszystkie marcują, więc tak naprawdę wrócą, jak będą w ciąży albo dopiero na zimę na stałe do domów..-zaśmiałem się.
-No to ma przerąbane.. U nas jej było lepiej..-wytknałem jej język.
-Drudzy mieszkają w Londynie..-powiedziałem i spojrzałem na Ems..-Ale nie mam z nimi kontaktu.. Zawsze mieli za złe mamie, że wyszła za ojca, więc się trochę odcięli..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Aaaaaa! Zapomniałam A jak Luna (powiedzmy, że tak sie zwie hehe) wróci mi zaciazona.Masakra...tzn nie abym sie nie cieszyla z małych kociaczków ale..Chloe to mnie ukatrupi - westchnęła.
-A no..w sumie tak.. - zasmiała sie.
-ale wies.z.Santa nie, że ją chce zjeść..w miare sie tam tolerują..
-Oj..to nieciekawie ale..to i tak wiesz..troche do dupy bo co ty jestes temu winien - wzięłs sobie kolejnego toscika.
-oi drudzy dziadkowie mieszkając w Philadelphi ale w sumie.tez nie mam za wielkiego kontaktu z nimi..jedynie to jakies tam telefon na swieta z cyczeniami czy na urodizny - powiedziała
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Spokojnie, wtedy będziesz mogła oddać mojej babci kotki i wszyscy będą zadowoleni..-powiedziałem i zaśmiałem się.
-No ja w sumie niczemu nie jestem winien, ale wiesz to takie głupie..-powiedziałem i spojrzałem na nią.
-No to ja też tak, tylko jakiś telefon kontrolny na urodziny czy święta, ale jakoś mi tego nie brakuje, zawsze mieli dziwne podejście.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Serio? Przeciez ona juz ma swoich sporo więc..n ale..dobra..co sie będziemy martwic na zapas - powiedziała Ems i skonczyła sobie juz jeśc bo sie najadła ale kawke sobie jeszcze powoli piła.
-No wiem, że głupie..i no coz..widze, ze mamy serio bardzo duzo wspólnego..nejmniej..dobra..koniec tematu..bo zamulamy - zasmiał sie i pocałowała go czule
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-No ma swoich sporo, ale wiesz jak jest, jak będzie trzeba to się nimi zajmie..-powiedziałem i spojrzałem na nia z uśmiechem.
-Oj tam zamulamy, po prostu rozmawiamy..-powiedziałem i uśmiechnąłem się do niej..
-Najadłaś się już?-zapytałem i napiłem się kawki.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Nie no wiesz..po prostu stwierdzilam, ze głupi temat.Ponury..więc po co o tym gadać.. - powiedziała Emma.
-No już..więc cala resta twoja.By potem babcie nie mówiła, że cie nie karmie dobrze - zasmiała się i poklepala go po kolanku
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Babia nigdy nie mówiła, że mnie nie karmisz..-powiedziałem i zasmiałem się, spojrzałem na moją śliczną dziewczynę..
-Nie musimy o tym gadać..-powiedziałem i złapałem jej rączkę, napiłem się kawy i puściłem jej oczko, zajadając sobie resztę.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No pewnie nie bo cie dobrze karmie..ale jak schudniesz to bedzie na mnie - rozesmiała sie Ems i oparła sobie głowę na jego ramieniu kończac popijac kawkę.
-Więc co?Terzaz na rolki a potem na obiad do ciebie? - zapytała
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Nie będzie na Ciebie, bo przy was dwóch to nawet nie ma opcji, by schudnąć..-powiedziałem i zaśmiałem się.
-No chyba.. Trzeba się w końcu ruszyć..-powiedziałem i pomachałem brwiami.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-A no w sumie..jak nie ja to cie babcia dokarmi.. - zasmiała się.
-ZA dobrze masz z nami.No ale.. jestes duzy i sportowiec wiec musisz miec siłę.. - puścila mu oczko.
-No to jedz i spadamy - powiedziała i dopiła ostatnie łyczki kawy
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-No dokładnie, nie ma jak nie przytyć przy was, potem muszę biegać więcej niż wszyscy..-zaśmiałem się i spojrzałem na nią, zjadłem do końca śniadanie, cokolwiek oni tam mieli xD
-Już zjadłem..-powiedziałem, no i pewnie posprzątaliśmy po śniadaniu, zebraliśmy się do wyjścia i wymaszerowaliśmy na miasto xD
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dom Kentów”