Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Przyszliśmy z Chloe do gabinetu, od razu zamknąłem za nami drzwi i oparłem ją o nie, a potem pocałowałem zachłannie jej usta, moje dłonie zawędrowały na jej piersi czułem jak mój kutas się budzi..
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Odwzajemniałam jego pocałunki rączkami zawędrowałam na jego spodnie i zaczęłam je rozpinać. Miałam cholerną ochotę na swojego męża, w sumie ostatnio nie mieliśmy za dużo czasu dla siebie więc byłam jeszcze bardziej jego spragniona
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Spojrzałem w jej oczka z uśmiechem, całowałem jej usta zachłannie,
rękoma zjechałem na jej spodnie, rozpiąłem je i ściągnąłem z jej tyłka od razu z majtkami, dłonią zacząłem pieścić jej guziczek, wsuwać w nią paluszki.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Głośno westchnęłam kiedy zaczął mnie pieścić. Odwzajemniałam jego pocałunki i pozbyłam się jego spodni razem z bokserkami.
-weź mnie Kent -jęknęłam byłam stęskniona za swoim mężem
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Już się robi, Kent..-powiedziałem i uśmiechnąłem się do niej, wziąłem ją na ręce, że oplotła mnie nogami i wszedłem w nią, zapierając ją o drzwi, zacząłem mocno poruszać swoimi biodrami..
-Ooo tak, mała..-wydyszałem, czując jak mi dobrze.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Oplotłam go mocno nogami w pasie
-Kocham Cię mężu -powiedziałam kiedy wszedł we mnie. Moje ciało zadrżało z rozkoszy. Było mi z nim idealnie jak zawsze, całowałam się z nim bardzo namiętnie
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Ja Ciebei też, kochanie..-powiedziałem i mocno poruszałem bioderkami, całując się z nią przy tym zachłannie, byłem strasznie na nia napalony,
więc mocno ją penetrowałem, dysząc przy tym i trzymając ją mocno w ramionach.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Czułam jak mocno na mnie napiera. Mocno obejmowałam go nóżkami w pasie. Czułam każde jego pchnięcie , było bosko. Cicho pojękiwałam z rozkoszy na moim ciele pojawił się krople potu
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Ooo tak, Mała, jestes boska..-wydyszałem, dłonią jedną chwyciłem za jej pierś, a potem zsunałem z niej stanik i zacząłem ją pieścić palcami, byłem cholernie napalony, więc cały czas wchodziłem w nią intensywnie poruszając bioderkami.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Coraz głośniej pojękiwałam z rozkoszy jaką mi dawał. Odchyliłam głowę do tyłu opierając ją o drzwi. Poddałam się Clarkowi , mógł zrobić ze mną co zechciał. Chciałam go więcej i więcej , po moim ciele spływały krople potu
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Wchodziłem w nią coraz mocniej, do samego końca wpychając mojego kutasa, coraz głośniej pojękiwałem..
-Jesteś boska, Chloe..-wydyszałem, czując jak mnie oplata swoim gorącem, było to niesamowite uczucie...
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-Kocham Cię -powiedziałam i spojrzałam w jego oczy z pożądaniem. Czułam jego każde pchnięcie , coraz mocniej zaciskałam się na jego kutasie
-brakowało mi Ciebie -zaczęłam się z nim całować bardzo namiętnie
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Spojrzałem w jej oczka z uśmiechem..
-Też Cię uwielbiam..-powiedziałem i cmoknąłem jej szyjkę, a potem cały czas atakowałem ją jeszcze bioderkami.
-I jestem tu cały czas..-powiedziałem do niej i uśmiechnąłem się..
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-byłeś zajęty pracą -powiedziałam i pocałowałam jego usta żeby zagłuszyć swój jęk rozkoszy kiedy dochodziłam. Mocno się na nim zacisnęłam moim ciałem wstrząsnął cudowny orgazm
-bosko -wydyszałam i spojrzałam w jego oczka
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Spojrzałem w jej oczka i nie odrywałem się od niej, a gdy szczytowała jeszcze przyspieszyłem swoje ruchy, by w końcu wbić się w nią do samego końca i zalać jej cipkę swoim nasieneim..
-Uwielbiam Cię..-powiedzialem do niej z uśmiechem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dom Kentów”