Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-nooo tonka ci dsmejszcze słowo że źle że siedziałem... -zasmialnsie A potem to już nie miał jak gadać. Swirowal języczkiem po jej cipce całej A w końcu skupił się na jej łechtaczke A paluszkami już ja sobie masowal od wewnątrz.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Wyszczerzyła się do niego i pocałowała jego usta zaborczo a potem już pieścił jej cipke więc się wiła na tej masce samochodu..
-yhm, Jamess.. - jęknęła dość głośno, czując jak jej jest dobrze. A potem już była coraz glosniejsza jak ja tak masował, bo był w tym boski i jeszcze to miejsce.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

A on nie przestawal. Mocno lizal jej guziczek. Ssal go. Dodał 3ci palec i mocno ja nimi pieprzyl czując jaka jest gorąca i mokra...jego chuj się już mocno przeżył ale jeszcze czekał...
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Cholernie dobrze jej było,wypychała bioderka w jego stronę a dłońmi sciskała swoje cycki.. Aż doszła! Zacisnela się na jego palcach mocno i zawyła głośno.
-Ooo fuck! Jaaaaamesssss! - krzyknęła i dyszała głośno. A potem poderwała głowę.
-Zerznij mnie.. - wydyszala.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Hmm..no nie wiem nie wiem... juz doszlas wiec.. - liznal jej cipke jeszcze a potem wpil sie w jej usta.
Zsunal gacie z dupy i chwujem zaczal sie ocierac o jej mokra i rozgrzana cipke
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Odwzajemniła zaborczo jego pocałunek, przygryzła jego wargę a potem zassała język..
-Proszę.. - mruknęła ponetnym głosem i spojrzała w jego oczy jak się tak ocierał. Czuła jak z jej cipki aż cieknie od jej soków.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Lubie jak tak proszisz Mala - liznal jej usta a potem bez ostrzezenia wszedl w nia z impetem po same jaja.Stepknal usmiechajac sie.
-Idealnie... - powiedzial i pcoalowla ja.ZAczal poruszac bioderkami juz w dosc szybkim tempoie ale jeszcze nie max
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Uśmiechnęła się do niego szeroko, a potem zawyła gdy wszedł w nią. Sąsiedzi mieli dzisiaj bardzo ciekawy pokaz na jego ogrodzie. Ale ja to tylko kręciło bardziej..
-Oo tak, kochanie. Mocno.. - wydyszala i wypychala bkoderka w jego stronę.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Bybraczej tu chyba nikt nie zaglądał.. do tego byli i w garażu choć owszem..otwarty był lol... al w też to miał gdzieś. Wolnoc Tomku w swoim domku.. że
Pieprzyl ja wiec ostro aż się auto ruszało...hysb będzie musiał potem wgniecenia naprawiać hah
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Przybrał idealne tempo, więc oplotła go jeszcze nogami w pasie i wychodziła biodrami mu na przeciw..
-Ooo kurwa, tak! - krzyczała, czując jak jej jest dobrze. - Jamessss! Ooch! - i wpiła się w jego usta i całowała go ostro z językiem.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Uwielbial ja taka.lubil jak była głośna i taka..ostra.calowal się z nią wiec ostro i tylko z czasem zwolnił ruchy na rzecz mocnych pachnieć.wychodzil z z niej cały A po te z impetem w nią cały wchodził.. po kilku takich znów obraz szybkie tempo.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Jej ciało drzalo pod wpływem jego dotyku i jego ruchów. Czuła jak przechodzą ja dreszcze.. Aż w koncu gdy tak mocno przyspieszył to doszła, wyjąc głośno. Oddychała szybko i znów dobrała się do jego ust. Całowała go zaborczo..
-Jesteś mój.. - mruknęła.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No pewnie..I dobrze mi z tym-odparł calujac ja A po cheili i on doszedł z gardlowym pomrukiem zadowolenia.dyszalglsono o szybko.oparl się na chwilę głowa na jej ramieniu by dojść do siebie trochę.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Jak się tak o nią oparł to dłonią błądziła po jego karku i uśmiechnęła się pod nosem.
-Uwielbiam Cię James.. A teraz.. Poproszę podwózke pod prysznic.. - uśmiechnęła się nam już oboje odpoczeli trochę i się uspokoiły ich ciała.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Zasmial sie.
-Tak jest Skarbie - no to naciagnal spodnie na dupe tylkeo bo mial zsunniete no i podal jej jej ciuchy w reke a potem wzial ja na rece i poslzi do alazienki
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dom Jamesa i Erici Callahan”