Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

- eh.. A w wannie się nie da wzorować?- zasmial się.
- ale spoko..będziesz wzorować.. -puścił jej oczko i się rozebral.a potem oboje weszli do kabiny
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Weszła z nim do kabiny i wzięła gąbke.
-Jesteś cholernie seksi w tym smarze..-zasmiala się. Pocałowała jego usta..
-Zostaje na weekend u ciebie.. Pasuje? - zapytała.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-talk...A ile teraz będzie to trzeba wzorować- zasmial się...
- eh.. No nie wiem... nie mówiłaś nic wcześniej to już sobie panienki spakowałem.. zaliczka zapłacone.. stracę ja jak odwołał.. -powiedzisl udając powagę.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Wzięła gąbke i zaczęła go myć ładnie. Spojrzała w jego oczy.
-No wiesz.. Nie jesteśmy razem jeszcze. Możesz robić co chcesz- powiedziała i przejechała językiem po jego klacie.
-Jednak dodatkowe panienki nigdy wcześniej mnie nie powstrzymały.. Więc.. Lepiej nie odwołuj. Szkoda kasy.. - powiedziała.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Jak nie jestesmy razem? - no bo helol?! Byli! Tylko nie mieszkali haha
-I co nie ebdziesz zazdrosna? Spoko.. - oj chyba zwserio za chwile po jakas zadzowni xd
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- To że dałam Ci szansę.. I ze zgodziłam się nie pieprzyć teraz nikogo wiecej to nie znaczy że jesteśmy razem.. - powiedziała spokojnie.
-James.. Może i bede..-powiedziala wzruszając ramionami.. Oczywiście że będzie ale mu tego nie powie. A jak tylko zobaczy jakąś laske. Czy on jakąś bzyknie to koniec z nimi xD
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Ty tak serio teraz E? - zapytal Bo noo..dla niego wszystkie jej poczyniania sugerowaly co innego ale skoro zyl w bedzie..to jednak wolaby wiedziec bo moze jedgo cieprpliwosc sie skonczyc w pewnym momencie..
-Eh..i z wami babami tka jest...tutaj prosze..zaprasza sobie inna..nie ma sprawy ale jak juz zaprosisz to obraza i wypierdalaj - westchnal krecac glowa.
-Dobra..szoruj a nie gadaj tyle - pocalowla ja a pote on tez ja myl bo tez byla gdzieniegdzie tma bruda wiec noo
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zmaraszczyła na niego brwi...
-No serio... - powiedziała i westchnęła widząc jego minę.. - mówiłam ci ze to nie będzie jak pstrykniecie palcami.. - dodała..
-Zgodziłam się by dać Ci szansę i ją daje.. Więc nie wiem czemu ci to nie pasuje.. Po prostu się dobrze bawimy na razie.
-Kurwa.. Miało nie być innych to jakie inne laski ty chcesz zapraszac, co? - zapytała w końcu i myła już siebie.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No widocznie dla mnie ta szansa brzmiala nieco inaczej ale ok..pojalem - powiedzial.
-Jezu Er..top zart byl... nie musisz sie tak wkuzac... - oj jak ona go czasem wkurwiala niemilosciernie z emial ochote jej tak sprac tylek ze by sie moze naprostowala jak trzeba albo rzucic ja w cholere i znaleźc jakas glupia blonyne i miaoby spokoj... ale no coz..oradzic..za bardzo ja kochal.
No wiec sie umysli i James w koncuu wuszedl z kabiny i sie wytarl i owinal recnzikiem w pasie po czym poszedl do pokoju by sie ubrac
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Co ona poradzi że sobie za dużo już wyobraził..
Spojrzała na niego jak wychodził.
A potem jeszcze sama stała chwilę pod strumieniem wody i też się wytarła i owinieta ręcznikiem wyszła.. Poszła za nim.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

PO REMONCIE
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dom Jamesa i Erici Callahan”