Awatar użytkownika
34 lat
180 cm
SOA
mechanik
żonaty
Erica Callahan
Tree Hill

Post

-jasne...czasme wraca do terazniejszosci..codziennosci... - zasmial sie james.Przeciafgnal sie a potem poszedl z Erica do domu.Ona po mlodego a on troche podgral i nalal tej zupy im by sobie zjedli
Awatar użytkownika
32 lat
170 cm
mendoza & callahan
Prawniczka
mężatka
James Callahan
NY

Post

Przyszła z młodym takim trochę nie w sosie, bo się wybudził niedospany czy coś..
-Ehhh, bedzie ciężki wieczór...- powiedziała bo widziała po synku, że jakiś taki nie do końca szczęśliwy..
Odgrzali tej zupy, nalała mu do miseczki, posadziła w krzesełku i dala mu łyżeczkę by jadł. Potem go dokarmi, bo wiadomo jak to jego jedzenie będzie wyglądało.
Awatar użytkownika
34 lat
180 cm
SOA
mechanik
żonaty
Erica Callahan
Tree Hill

Post

-YHm..no widze wlasnie...ale to moze wczesniej pojdzie spac... - powiedzial James.
-Wwezme go zaraz moz eni wiem..na pac zabaw..moze ebdzie szczesliwszy...co t yna to?A ty sobie dychniesz czy cos?Abo pojdziemy we 3../?
Awatar użytkownika
32 lat
170 cm
mendoza & callahan
Prawniczka
mężatka
James Callahan
NY

Post

-Moze pójdzie.. ale będzie marudny...- powiedziała do Jamesa. Już znalal młodego na tyle i te jego foszki. XD
-Okej.. możemy się wybrać razem.. chyba że wolicie mieć czas sam na sam? - zapytała miło. Też jej zależało na tym, by sami budowali ze sobą więź.. więc może niech pójdą we dwóch..
Awatar użytkownika
34 lat
180 cm
SOA
mechanik
żonaty
Erica Callahan
Tree Hill

Post

-Hmm..dobra..zorbimy tak..wyszykujes zmi go..i pojdizmey we dwoch na kilka chwil..ty se odpocznij czy cos..co tma chcesz..wrocimy jak nam sie z znudzi.. - pwedzial james a potem sporjzla an syka.
-Liam..jedz ladnie i idzimey na plac zabaw..na spacer z tata..bdzie super zabawa..obiecuje - usmiechnal sie i poglaskal po wlosach malego.No ponad 2 latka ot juz w sumie dosc spoko dziekco..i tam juz nie takie'glupie" xD
Awatar użytkownika
32 lat
170 cm
mendoza & callahan
Prawniczka
mężatka
James Callahan
NY

Post

-No i super... bardzo się cieszę.. - powiedziała do niego.. niech spędzają trochę czasu, ona będzie miała trochę wolnego.
No dobra.. to zjedli sobie ładnie zupkę, ona nakarmiła młodego jeszcze.. a potem go poszła przebrać i już gotowi zeszli. Dala im banany do plecsczka, wodę w butelce i jakieś krakersiki.
-Dobra, w drogę kochani...- I poszli na plac zabaw.
Awatar użytkownika
34 lat
180 cm
SOA
mechanik
żonaty
Erica Callahan
Tree Hill

Post

Poszedl z synem na plac zbaw.A potem po jakis w sumie nieclaych 3h wrocili do domu.Maly po drodze na rekach mu usnal.James wszedł do domu.....
Awatar użytkownika
32 lat
170 cm
mendoza & callahan
Prawniczka
mężatka
James Callahan
NY

Post

Erica otworzyła mu drzwi i uśmiechnęła się widząc śpiącego Liama..
-Nooo ładnie.. ciekawe co on będzie w nocy robił...- powiedziała do męża.. cmoknęła go..
-Zaniesiesz go do łóżeczka? A ja go chociaż rozbiorę z tych ciuchów.. chyba że dasz radę to zrobić beż budzenia go.
Awatar użytkownika
34 lat
180 cm
SOA
mechanik
żonaty
Erica Callahan
Tree Hill

Post

-No nie moja win..wyszalalal sie..i padl - zasmial sie James.
-Zaniose..ogarne go...a jak sie obudzi to tez nie wielka strata..szybciej pojdzie spac wieczorem - pwiedzial James.Skierowal sie do pokoju Liama
Awatar użytkownika
32 lat
170 cm
mendoza & callahan
Prawniczka
mężatka
James Callahan
NY

Post

-No dobra, dobra...- powiedziała do niego. Choć ja myślałam że oni już mają popołudnie, bo mlody wstał z drzemki i jedli obiad.. więc raczej już zasnął na wieczór xD
-poloz go i wróć do mnie.. - powiedziała miło.
Awatar użytkownika
34 lat
180 cm
SOA
mechanik
żonaty
Erica Callahan
Tree Hill

Post

No tak, tak popoludnie..ale to nie gozina 19 by moody spal juz cala noc do rana?No ale..u nie w gowie jest cos moze ok 18.-30 haha
No niemniej..polozyla malego i wrocil do zony.
-Spi..zobaczymy ile..i tka nic nie poradzimy an to kiedy sie obudzi - powiedzial wzruszajac rmaionami
-Kurde wiesz jaka furore robilem na placu zabaw...tyle mamusiek mnie zaczzepialo - zasmial sie.Bo jednak na jakies 90% to tma makti z dziecmi a nie ojcowie haha
Awatar użytkownika
32 lat
170 cm
mendoza & callahan
Prawniczka
mężatka
James Callahan
NY

Post

No jakby była 19 to na spokojnie mógłby spać do rana..
-Ooo proszę.. - uniosła brew do góry..
-I co? Podobało Ci się to zaczepianie mamusiek? - zapytała bo nie wiedziała po co jej to mówi xD
Awatar użytkownika
34 lat
180 cm
SOA
mechanik
żonaty
Erica Callahan
Tree Hill

Post

-Taa...mowie ci to bys wiedziala, że musisz chodzic z nami jak nie chcesz by ci meza podrywały baby - zasmial sie puszczajac jej ockzo.
-Nemniej..no nie wazne..wypoczelas sobie?PoleniuchowalaS?Mialas czas dla siebie...
Awatar użytkownika
32 lat
170 cm
mendoza & callahan
Prawniczka
mężatka
James Callahan
NY

Post

-Yhmm.. okej.. dobrze wiedzieć...- powiedziała I pokręciła na niego głową..
-Troche tak...- powiedziała i pokiwała głową z uśmiechem
-Czasem potrzebuje chwili beż niego.. plus dobrze wam to zrobi jak będziecie mieć czasem taki meski czas dla siebie.
Awatar użytkownika
34 lat
180 cm
SOA
mechanik
żonaty
Erica Callahan
Tree Hill

Post

-No meski to raczej bym nie powiedzial - zasmial sie James.
-Ale oczekaj az podrosnie..jeszcze ebdziesz błagała by sedzil czas z mamusia - wyszczerzyl sie James.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dom Jamesa i Erici Callahan”